Red Velvet 'Power Up' ile geri döndü ve 5 listenin başına yerleştiRed Velvet 'Power Up' ile geri döndü ve 5 listenin başına yerleşti

HABER: “‘Power Up’ başlangıcı” Red Velvet Melon dahil 5 listede 1 numara

KAYNAK: Xport News via Naver

1. [+642, -46] En iyi kız grubu, 1 numaranın klası

2. [+267, -11] RV hayranlarından beklendiği gibi, kız grubu olmalarına rağmen 1 numara oldular~~

3. [+140, -5] RV, tebrikler! Bir numarayı koruyalım

4. [+73, -3] Fazla güzeller ya

5. [+67, -4] Tebrikler~ yerimizi koruyalım!

6. [+21, 0] Manyaklık bu, başka bir şey diyemiyorum, ‘Red Flavor’dan sonra bu bir mega hit

 

Kaynak: Pannchoa

 

Abone Ol
Bildir
guest
17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Jenjen

Bence bu dönüşle beraber yaz kraliçeleri ünvanına iyice yaklaştılar hatta belki koreliler öyle demeye başlamıştır bile

Lisa Oppa

Tebrikler kızlar✨🎉bad boycular gelmeden yazayım 😂Red velvet her tarzı deneyen bir grup ve her tarzında altından kalkan bir grup lütfen bizi rahatsız etmeden bad boy ve peek-a-boo yu dinleyin🙂 neyse Blink olarak sonuna kadar destekliyorum HER ŞARKILARINI🤗✨

ELF

Açıkça söylemek gerekirse, SM’de en değişik konsept deneyen kız grubu f(x). Açın bakın, bir tanesi birbirine benzemez. Red Light’taki korkunç ortam, 4 Walls’daki o gizemli ortam, Pink Tape’deki ilk aşk konsepti hep farklı tatlar verir. Red Velvet güzel bir grup ama konseptleri çok farklı değil, adı üstünde ‘red’ ve ‘velvet’ adlı iki başlığın etrafında dolanıp duruyorlar. Evet bu şarkının konsepti Russian Roullette ve Red Flavor’a çok benziyor. Teaser resimlerine bakın, hepsi aynı ortam havası veriyor. One of these Nights’a kadar ReVel çok güzel ilerliyordu, Ondan sonra gelenlerin hepsi aynı neredeyse. Bad Boy ve Peekaboo hariç, hepsi birbirine benziyor. Kızların yapabileceği… Read more »

Nil

Aslında karılıyorum ama birşeye deyinmek istiyorum🤗Blackpink daha 2 yıllık bir grup yani yeni sayılır çok farklı şeyler deniyorlar/deniyecekler her şarkının farklı olduğunu düşünüyorum Boombayah Klip=müzikal-orman(tropikal) Şarkı=eğlenceli,güçlü girl crush Aiiyl Klip=tatlı=yazlık kızsal Şarkı=enerji verici = yaza uygun Pwf Klip=ateş=aşk acısı Şarkı=daha ortalama tarza uyan herkesin sevebilceği aşk şarkısı (Kore’de diğer şarkılara göre daha popüler) Whistle Klip=ilginç=hayal=girl crus Şarkı=hip-hop daha rap ağırlıklı. Stay=Klip huzurlu -hafif renkler-arkadaşlık hakkında (çok hoş bir teorisi var umarım bakarsın Lisa ile ilgili) Şarkı=yavaş -hoş bir ritime sahip Dddd=şarkı da klipte girl crush Hepsinin teorisine bakmanı tavsiye ederim sadece değinmek istedim biliyorum konu ile alakalı değil ama blackpinkin… Read more »

suna

Şarkı benim sevdiğim tarzda değil ama Kore’de çok seviliyor böyle şarkılar. SM bu sefer sadece Koreye oynamış belli. Yurt dışında bu tarz çok tutmuyor. Olsun Koreyi kazanmak en zoru. Tebrik ederim

-A

Bence şarkı tam korelilerin seveceği tarzda ama benimde hoşuma gitti Babanana odlalspls

beyzanur

Valla şarkı beni sarmadı ama koreliler bayılabilir. Benim anlamadığım şey bu kızların 4. senesi niye hala sm bunlara ilkokul şarkısı gibi şarkılar veriyor, oysa ki bu kızlar çok yetenekliler. Bu tarz şarkılarla kalıcı olmak zor, aynı f(x) gibi deneysel oluyorlar. SNSD 4. senelerinde the boys gibi daha vokal volümlü hitler çıkarmışlardı. Grupta seulgi ve wendy’nin bile billur sesleri boşa gidiyor resmen. Ayrıca irene artık 29 yaşında, seulgi wendy 25 yaşında niye hala bu konsept, sm anlatsana biraz :((((((

Ece

Irene 27 yaşında.

Blink

Red Velvet farklı konseptler denemesiyle bilinir her türden konsept her türden şarkıları var bence Red velvet’i çok iyi tanıyamamışsın🙃 kadınsı-seksi-tatlı-tropikal-kötü kız imajı her şey var vokallerinide zaten kanıtladılar herkes Wendy ve Seulgi’nin güçlü vokalinin Joy’un huzur veren vokalinin farkında ayrıca irene 27 yaşında :|sana katılmıyorum

RV

Sm niye hala ilkokul şarkısı veriyor demişsin ama revelin hiç bir şarkısı ilkokul şarkısı gibi değil ki. Belki rookie biraz da cute olabilir diğer şarkılarına göre. Snsd de yazın party ile geri dönüş yaptı hareketli tatlı bir şarkıydi o da mı ilkokul şarkısı o zaman sana göre. Ayrıca wenseul 24, irene 27 yaşında.

beyzanur

Öncelikle red velvet farklı şeyler yapmasıyla bilinen bir grup bunun farkındayım ama bu şarkı red flavor, russian roulette gibi şarkıların KONSEPTLERİNE çok benziyor. Evet yaz konsepti, red velvet tarzı evet tamam ama yaş aldıkça bu şarkıları söylemek bence absürtleşecek ki bu kızlar daha bir sürü konser yapacaklar. SNSD party deniz kenarında kumsalda çekilmişti ve bana daha iç açıcı, yaza dönük gelmişti şahsen ama red velvet hep stüdyo çekim yapıyor ve genelde mvler meyveler üzerinden gidiyor, bu yüzden bana daha çocuksu geliyor. Ayrıca bu şarkı cidden beklentilerinizi karşıladı mı? ben bad boy tarzı bir şey istemiştim ama sm yaza uyum sağlasın… Read more »

beyzanur

iyi yorumlar almıyorlar derken demek istediğim joyun oyunculuğu, pyongyanga gidememesi, irenenin vücut ölçüleri, yerinin gereksiz nefret alması falan. Müziklerindeki yorumlardan bahsetmiyorum.

BBLOVER

Bu yorumuna sonuna kadar katılıyorum cidden. Her RV hayranının dilinde ‘farklı konsept’ kelimesi var ama sonuç pek de değişik değil. Bildiğin russian roulette, red flavour ile aynı. Sürekli canlı renkler, meyveler, masa etrafında toplanmalar, tuhaflıklar. Yani Wendy gibi bir sesin böyle basit şarkılarda harcanması üzücü. Bu şarkının neresi mega hit olacak ben cidden anlayamıyorum. Söylesen söylenilmiyor. Hayranlarının toz kondurmama olayını hiç anlayamayacağım. Çok çocuksu maalesef.

RV

Red flavordan daha çok ses getirdi şimdiden bu şarkı.şarkıyı çok sevdim. Kıyafetlere ayrıca bayıldım. Kızlar zaten çok çok iyi. Canlı performans için sabırsızlanıyorum.

BBLOVER

Yani kötü bir şarkı bana göre. Toz kondurmayanlar kondurmasın tabi ki de bu kadar çocuksu tuhaf bir şarkıya başka birşey diyemiyorum. Koreliler ve hayranları seviyor. Yeterli herhalde. Bilemedim.

Candy

Eğer gram bak gram RV tanısaydın böyle konuşmazdın biz happiness ten sonra bae natural yapmış bir grubuz tekrari değil yenilikçiyi severiz sen sevmediysen herkes sevmemek zorunda değil.Simdiye kadar bp twice olsun sarkıları kötü dahi olsa yüksek sesle kotüler demedim ki Red Velvet super bir geri donus yapti fanlar olarak begendik ki geri dönüşumuz cocuksu değil bu soyleme dikkat edersen sevinirim belki fazla çocuksu dinlemişsindir bilemem ha beğenmezsin saygı duyarımda liderimizin yaşina kadar nasıl bu sarkiyi soyler demeye getirmişsin masallahimiz var Allkiller pes pese saat basi geliyor sen begenmesende olur biz beğendikten sonra cokta sorun degil.

BBLOVER

O kadar eminseniz kendinizden neden o zaman her beğenmedim diyene açıklama yapıyorsunuz? Gerçekten rv hayranlarını böyle bilmezdim ama baya baya çocukca davranış sergileyenlerle karşılaştım. İnanın komiksiniz. Beğenmedim diyen birine hala nasıl ‘onlar farklı konsept yapıyor bi kere tmm mı’ diyebiliyorsunuz? Yani biz ne diycez ‘ aaa öyle mi ay pardon benim kulağım gözüm yok hemen sizin dediğiniz gibi düşüneyim’ mi diyeceğiz? Rv tanısaydın diyorsun. Of cidden komiksiniz ya. Nerede beğenmiyorum diyen varsa altında ‘ farkli konsept’ yorumu var. E tamam hadi haklısın. Hayran olmayanların yorumları sizi ilgilendirmiyorsa o zaman cevap dahi vermeyin. Ne bu güvensizlik sinirlilik ? Beğenilmemek sorun ise… Read more »