Sana '2019 Seul Müzik Ödülleri' kırmızı halısında soğuğa göğüs gerdi

HABER: Sana ‘eteği fazla kısa’

KAYNAK: MK Sports via Nate

1. [+370, -42] Sana çok aegyolu bir kız, ayrıca Korecesi o kadar iyi ki Japon olduğunu hep unutuyorum. Kore harflerini yazışı da çok güzel. Sana fighting.

2. [+341, -79] Hwasa’yı gördükten sonra gözlerim temizlendi

3. [+279, -39] Sana-ya.. seni seviyorum

4. [+17, -1] Kırmızı halıda herkes dondu, niye havaya bakıp içeride yapmadılar? Bahse varım şarkıcıların bazıları hasta olup sonra performans sergileyemeyecek..

5. [+14, -0] Bu soğuk havada niye böyle giydirdiler kızı ㅜㅜ

6. [+12, -3] O bir numara, Sana’mız çok güzel!!

7. [+9, -1] Bu soğuk havada daha kalın giydirebilirlerdi

8. [+4, -0] Çok güzel ama elbisesi bu soğuk hava için fazla kısa. Kırmızı halıda ne kadar üşümüşlerdir hep merak ediyorum, sonra bir bakıyorum her zaman profesyonel bir şekilde gülümsüyorlar.

9. [+4, -0] Sana’yı grubun aegyolu ve şirin üyesi olarak düşünüyordum ama onu gördükçe aslında seksi olduğunu fark ettim

10. [+4, -1] Tzuyu ve Sana TWice’ın en güzelleri

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+36] Dördüncü, beşinci ve yedinci yorumlar haklı! ŞU AN KORE İNANILMAZ SOĞUK! Ben dışarı çıkarken kalın pantolon, kaşmir uzun kollu tişört, uzun bir mont + atkı giyiyordum, ona rağmen dondum!! Kızlar ne kadar üşüdü hayal bile edemiyorum! GERÇEKTEN HELAL

 

Kaynak: Netizenbuzz

24 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
yummix

Soğuk hava için fazla soğuk değil HAREKET EDEBİLMEK İÇİN fazla kısa. Ben çoğu kadın idolde elbise göremiyorum sadece bir üstün altına siyah kısa bir şort giyilmiş. Stilist ve şirketlerin sorunu ne?

ONCE-ri

Mina, Tzuyu ve Chaeyoung hariç kızların hepsimin etekleri havaya rağmen çok kısaydı doğrusu. Her ne kadar elbiseler yakışmış olsa da ne yaz aylarında ne de bahar aylarında değiliz, hava buz gibi! Kasıklarını üşütebilirler ve bu cinsiyet farketmeksizin çok zor bir durum. Stilistlerin bunu neden düşünmemiş olduklarını anlamıyorum. Kızlar pantolonlarla da takımlarla da çok hoş duruyorlar, buna gerek yoktu. Sana gülüyor ediyor tamam ama üşüdüğüne adım gibi eminim. Benim burada kanım dondu. Ayrıca çok rahatsız olduğum bir durum var, kızlarımın üzerinden başka kadın idollerin aşağılanması. Çok kötü bir durum. Ne istiyorsunuz Mamamoo’dan Hwasa’dan? Aptallıktan başka bir şey değil yaptıkları. Bi tükenemedi… Read more »

No Sana No Life

Kızlar çok güzel hatta mükemmellerler ama Stilist gerçekten berbat bence değişmesi lazım artık sahne kıyafetleride bugün çok basitti ne mevsime uygun giydiriyor ne vücutlarına uygun ne konsepte uygun önemli yerlerde kızlara aynı kıyafetleri falan giydiriyor iyice sinirlenmeye başladım kızlar bu kadar güzel olmasalar şu zamana değişmişti 🤔

bokunohero

lan ben üşüdüm jdhj

Hana

Han Cho ve Sana nın giydiği elbise arasında fark görmüyorum. Han Cho ya karşı nefret yorumları yapılırken Sana ya karşı şevkat dolu yorumlar. Han Cho dikkat çekmek için giyinmişken Sana çok sevimli. Sonuç ikisi de soğuktan donuyor. Neden insanları böyle ayırıyorsunuz? Artık bu tarz haberleri gördükçe Kore’den daha çok soğuyorum.

db

Sunucu kadının kıyafetiyle bu aynı mı sence?

Raven

db +sonsuz

suna

Katılıyorum. Hiç bir fark yok. 3 cm kısa ya da uzun. O ucuz duruyorsa bu da ucuz

db

Yukarıdaki yorumu yapma sebebim uzun veya kısa meselesi değil.
Diğer kıyafet mayonun üzerine transparan giymiş gibi gözüküyordu. Ama bu elbise gibi… (tabii benzetmeyenler de olabilir)
Üstelik kırmızı halıdaki herkese üzüldüm, o soğukta sıcacık kıyafetler giymedikleri için (sonuçta stilist belirliyor). İzlediyseniz sunucu da o kadar üşüyordu ki düzgün konuşamadı bile.

kohkoh

nerde twice haberi orada sen hiç şasırmadım kardeş kızları bi rahat bırak okey ? maşallah iyi ki twice sevmiyorsunuz bide sevseniz neler cekecez kimbilir hadi işineeee

Queen Twice

Aa sunacık buradaymış. Açılın konuşsun başbakanımız. Aferin kardeşim böyle devam et yakında dünyayı kurtaracaksın

Seeee

Hayır lütfen Sana çok masum ve şeker… konuşurken bile şekilden şekile giriyor kız seksapalite katıcam diye(ona aegyosu fazla diyorlar oysa aegyo degil hareketlerinin yarısı), bilerek göğüs ve bacak dekolteleri veriyor. Çıkışından bu yana 5 kat falan büyüdü göğüsleri ve o çok masum Japon bir Twice üyesi tabi ki farkları var 🙁

romeo

sorun şu ki, sana kıyafetini kendi seçmiyor. ama bahsini ettiğin kadın seçebiliyor. yani yaptığın yorumun mantığını bir kez daha gözden geçirmelisin.

Yalaklar

Japon diye başkalarına demediklerini bırakmıyorlar mamamoo twiceden daha kapalı giyinmişti onların haberi olsa ne yazacaklar samimiyetsizsiniz

LUCAS

Daha bı alt haberde kadının elbisesini eleştirmişler bu kilottan çok mu farklı ama ona dikkat çekmek için giyindi diyorlar buna çok yakışmış adil mı yani netizenler böyle zaten mamamooda kilolu olduğu için giyinemez dimi hani böyle kısa giyince artık kariyerinin sonunda olmuş oluyordu adil davranın yeter artık

Seeee

Sana’nın çıkışından bu yana göğüslerini ve gözlerini yaptırdılar. Hareketleri çok yapmacıklık ve salak kız rolü gibi. Tamamen metallestirilip cinsel obje olarak kullanılıyor aslında. Kadın fanlar için değil ama özellikle Kore’de erkek fanları fazla olduğundan….

ONCE-ri

Kore için, Asya için göğüs ya da göz yaptırmak çok normal. Bunu dile getirmenin mantığı ne? Sana’nın doğal yapısı bu. Konuşma tarzı farklı. Çıkış yapmadan önce de böyleydi şimdi de böyle. “Salak” demeni gerektirecek bir durum yok. Ağzını topla. Cinsel obje olarak kullanılıyormuş. Kore’de erkeklerin suyunun akmadığı kadın idol mü var sen sadece Sana’yı hedef alıyorsun?

Not Cool..

Hiç kimse için “Salak” gibi bir ifade kullanmazsın kaldı ki Sana zeki bir kız hareketleri çıkış yapmadan da aynıydı yaptıktan sonrada kişiliği bu hiç bir yapmacıklığı yok Kore endüstrisi hem Kadın idolü hemde Erkek idolü resmen bir ürünmüş gibi sunuyor bu sadece kadınlara değil erkeklerede yapılıyor Sana üzerinden örneklemen hoş olmamış 😒

Raven

Her aegyo yapan salak mı oluyor allah aşkına bi kere shy shy shy görmüşsün ve hemen boş yapmışsın twice ve sana hakkında bi gram bilgin olmadığı belli ve yapmacıklık bunun neresinde?:d

Seeee

kıza salak demedim “salak rolü” dedim. Sana da bu dediklerimiz aşırı var ama belki kendi istegi İle belki değil bilemem. Ne zaman twice ile ilgili videolar izlesem Sana’nın tavırları aşırı ama aşıııırııı fazla bu da yapmacık durmasına neden oluyor. Salak olmayan herkes fazlasıyla cinsel obje tarafının öne çıkarıldığını anlar hele Kore’de….. sixteen zamanı bile çıkış yapması aşırı saçmaydı hiç bir özelliği ile öne çıkmadı kız doğru düzgün performansı bile yoktu sırf Korelilerin düşkün olduğu “japon kadın”tiplemesi ve cinselliği yüzünden. Kız idol ama gögüslerini yaptırdılar mesela. Kızı kendisine lafım yok iyidir ama bu dediklerim fazlasıyla var.

ONCE-ri

Yahu sana ne göğüslerinin yaptırılmasından arkadaşım? Koskoca idol dünyasında bir tek Sana mı göğüslerini yaptırdı? Bir tek Sana mı Japon? Ne diye kızın göğüslerine taktın bu kadar? “Cinselliği” ne demek şu kelimelerini dikkatli seç de insanlar yanlış anlamasın o zaman. Akşam şekeri misin sabah sürprizi misin be. Bu kadar yetenek avcısısın madem git borunu seni dinleyecekleri yerde öttür. Oturduğun yerden yargılamak kolay. JYP’e mail at da bir dahakine senin fikrini sorsunlar.

Not Cool..

Sana’nın hiç bir özelliği yok mu grupta Momo’dan sonra en iyi dansçı ki kaldı ki idol olmak sadece dans yada vokal değil aynı zamanda bir bakıma halkla ilişkilerde demek Sana varyetede sosyalleşmede hayranlarla ilişkide viral olmada çok başarılı aynı zamanda çok büyük bir potansiyel taşıyor ilerde Solo olarak devam etmek isterse ve bilgin olsun Sixteen zamanında da popülerdi çünkü insanları senin dediğinin tam aksine “Doğallığı” çekiyor şu kıza yapmacık demekde ayrı bir olay gerçekten tebrikler..Sana’nın göğüsleriylede neden bu kadar alakadar olduğunu anlamadım sanırım senin idollere yaklaşımın tamamen cinselliğe yönelik ki dilinden düşüremedin!!

Nur

çok seviyesiz bir yorum ekrana kusucam şimdi

kek

aa kuduran biri var burada ahahahaah