Benzer Yazılar

Seungri açıklamasında kendisinin bir mağdur olduğunu söyledi

Seungri açıklamasında kendisinin bir mağdur olduğunu söyledi

Seungri ‘Burning Sun’ hakkında şöyle konuştu, “I Live Alone ve başka programlarda da kendi iş yerlerimi kendim yönettiğimi söylediğim için yanlış anlaşılmalar oldu. Kulüp ve otel (yatırımcı otel Le Meridien) daha genç müşterilerin yanında yabancıları da çekmek istedi, bu yüzden benim ismim ve yüzüm promosyonlarda kullanıldı. DJ’lik yapmayı sevdiğim için kötü bir fikir olduğunu düşünmedim. Kulübün her şeyinden CEO’lar Lee Sung Hyun ve Lee Mun Ho sorumluydu, çalışanlarından finansmanına kadar. Hiçbir zaman Burning Sun için bir toplantıya gitmedim, çalışanların listesi ya da maaş bilgisi bende yoktu. Sadece kulübün yüzüydüm. Tek yaptığım ismimi vermek ve Yuri Holdings aracılığıyla 10 milyon won yatırmaktı.” Seungri kulüpteki yasadışı işlerden haberi olmadığını söyledi, uyuşturucu kullanılması, yetişkin olmayanların kulübe alınması, vergi kaçırılması gibi. “Burning Sun vergi kaçırdıysa hissedar olarak ben de bir mağdurum, hiçbir şey bilmiyordum ve tek yaptığım kulübün reklam yüzü olmaktı.”

Jung Jun Young’ın grup konuşmalarında paylaştığı yasadışı videoları izleyip izlemediği sorusuna şöyle yanıt verdi, “Kakaotalk’taki konuşmalar benim tüm hayatım değil. Aslında onunla gerçek hayatta görüştüğümde durdurmaya çalıştım ve başının derde gireceğini söyledim. Bunu sadece Jung Jun Young’a değil hepsine söyledim, sadece Kakaotalk konuşmalarında bu görünmüyor.”

Aynı zamanda avukatının önceden belirttiği gibi müşterilerine fuhuş ayarladığı suçlamalarını yalanladı. Başkomiser Yoon hakkında da “Sadece Mavi Saray’da çalıştığı söylendi bana, birlikte yemek yedik. Kulüplerden hiç konuşmadık, tarih konuşmayı seviyordu. Polis olduğunu bile bilmiyordum. Choi Jong Hoon onunla golf oynadı ama ben oynamadım. Rüşvet olmadı. Yoo In Suk (Park Han Byul’un eşi) yemekleri ödemek istediğinde bile başomiser Yoon başım belaya girer deyip kendi öderdi.”

HABER: Seungri açıklama yaptı, “Burning Sun uyuşturucu ve vergi kaçırma? Ben de mağdurum.. Jung Jun Young’ın gizli kameralarını durdurmaya çalıştım”

KAYNAK: Star Today via Nate

1. [+1,184, -39] Neden böyle bu adam? Hiç mi utanması, sadakati yok? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Kendini olaylardan uzaklaştırmaya çalışabilir ama artık çok geç

2. [+1,006, -31] ㅋㅋ Onlarla birlikte gülerken hiç sorun yoktu, şimdi ihanet vakti

3. [+970, -33] Ah… berbat bir kişiliğe sahip olmanın anlamı işte bu. Katalk konuşmalarına bakarsanız Jung Jun Young ile çok eğleniyordu, kadınlarla ve Kore hukukuyla dalga geçiyordu. Çok kendini beğenmiş davrandı, dünyanın ne kadar korkutucu olabileceğini bilmiyormuş gibi. Şimdi tüm suçu Jung Jun Young’a atıp kendini kurtarmaya çalışıyor.. Jung Jun Young’ın videoları skandalın sadece kuyruğu. Seungri’nin yasadışı işleri, polise rüşvet vermesi ve fuhuş ayarlaması bu olayın vücudu. Seungri için bu bir başlangıç. “Zafer?” Sen başarısızlıksın, karakterin de öyle.

4. [+43, -6] Erkeklerin sadakati~!!!!! Aptal ㅋㅋㅋㅋ

5. [+42, -3] Bir köpek bile buna güler ㅋㅋㅋㅋ videoları izleyip gülerken bir sorunun yoktu ama şimdi yakalandığın için senin hiç işin olmamış gibi davranıyorsun

6. [+41, -1] “Gerçek hayatta görüştüğümüzde onu durdurmaya çalıştım” güleyim ㅋㅋ

7. [+40, -5] Jun Young-ah, tüm suçu sana atmalarına izin mi vereceksin?? Böyle yapmalarına izin verme, cezaevine gireceksin zaten, kaybedecek bir şeyin yok. Bildiğin her şeyi söyle.

8. [+34, -1] Birbirleriyle bile bağlantılarını kesmeye başladılar

9. [+28, -2] Jun Young-ah, Seungri sana tek başına ölmeni söylüyor

10. [+25, -3] Bu serseri kendini kurtarmak için arkadaşını satıyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

11. [+24, -1] Ben Jung Jun Young olsam tek başıma ölmezdim… bu adamlar hiç sadık değil. Görüyorsun değil mi Jun Young-ah? Konuş haydi~~~

12. [+23, -0] Bu p*ç kendini kurtarmak için herkesi ateşe atıyor

13. [+22, -2] Gerçek hayatta buluştuğumuzda onu durdurmaya çalıştım diyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ sabaha gülerek başladım. O zaman skandal ilk çıktığında niye her şeyi inkar etti? Yeni şeyler açıklandıkça da mağdur gibi davranıyor?

KAYNAK: Naver

1. [+178, -20] Ağzını her açışında yalan söylüyor

2. [+113, -9] Kendini kurtarmak için elinden geleni yapıyor ama insanların niye ona sırtını döndüğünü bir anlaması lazım. Yanlış bir şey yaptığını kabul etmeyi reddediyor, çocuklar bile hatalarını kabul etmeyi bilir. Açıklama yapacağına pişmanlığını belirtmeli. Önceliklerini bir düşünmesi gerek.

3. [+47, -7] İnsanlar düzeltilemez…

4. [+44, -5] Hiç suçluluk hissetmiyor.. sanırım buraya kadar böyle geldi

5. [+35, -6] Ne kadar üzücü.. halkın ona inanacak kadar aptal olduğunu sanıyor ㅋㅋ

6. [+21, -0] Serseriye bak.. herkesi kurşunların önüne atarak kurtulmaya çalışıyor. Bahaneleri hiç mantıklı değil, sırf söylediklerim doğru dedi diye insanlar ona inanacak mı zannediyor?

7. [+11, -0] Özetle: “O kadar kötü bir şey mi yaptım ben?”

8. [+11, -1] Arkadaşlarıyla kötü bir şey yaparken yakalanınca söylediği tek şey “Ben yapmadım, fikrim yoktu, onları durdurmaya çalıştım” … nasıl biri olduğu çok belli. Jung Jun Young bile bu adamdan daha iyi, en azından suçlarını itiraf ediyor.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+527] PSİKOPAT

 

Kaynak: Netizenbuzz

16 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Nnnn

Seungri yi her gördüğümde bigbange katılmak için şapkalıdan son bir şans istediği video geliyor gözümün önüne..
O çocuğun 10 yıl sonra kadın pazarlayan biri haline gelmesi en aşağılık şekilde onca yıllık emeğin kendi gibi çöp olması düşündükçe insan hayretler içinde kalıyor. Zaten dünyanın her yerinde hayranların var sadece bigbang sayesinde kazandığın milyonların var sayılı zengin idollerden birisin ne gerek vardı bunları yapmaya.Açgözlülük çok kötü umarım hak ettiğin cezayı bu dünyada da çekersin

Unknown

Jung jun young bütün kanıtları versin de seungri bu sefer nasıl bir yalan uydurmaya çalışacak onu izleyelim

Büşra

Bu neden tutuklanmıyor?? Avukatı iyi akıl veriyor buna. Mağdur ayağına yatıp kendini aklama derdinde. Zerre pişmanlık YOK!

KINGBANG

Seungri hayranlarını kaybettin , seni seven ve sana güvenen iyi insanları kaybettin , kariyerini kaybettin, yakında özgürlüğünü de kaybedeceksin belki. Lütfen çocuklara bahane uydurur gibi açıklamalar yapma . Şu saatten sonra yapan söylemenin kimseye faydası yok . Bu bahaneler gerçekten komik. Suçsuzsan (!) bile sus ve savcılığinasum olduğunu açıklamasını bekle . Kimsenin sana inanacağı konumda değilsin artık.

Gözde

Bir gün yalanlarının içinde boğulacaksın ve ben çekirdeğimi çıtlayarak senin boğulmanı izleyeceğim

nope!!

jung joon youngu 10 günde paket yaptılar seungri sayamadım kaç ay oldu hala hergün başka bir yalanla milleti oyalayıp duruyor.. söylediklerine kim inanır ben gülmeden okuyamıyorum bile yakında şey diyecek benim bu skandal ile alakam yok çünkü ben hayatım boyunca hiç kadın görmedim..

:D

Beyinsiz a*k :d

Ne şimdi bu

Yemin ediyorum yalan bu adamın pardon adam dedim varlığın ağzına yuva yapmış

Btsarmyy

bigbang hep gözümde kral ve efsaneydi ama artık seungri yüzünden ne benim ne de hiçkimsenin gözünde bigbang yok. Ben GD Taeyang T.O.P Daesung haksızlık etmek istemiyorum onlar hala efsaneler ama artık Yg ya da seungriye güven kalmadı. Şimdi yalanlarını hapsi boylayana kadar sürdürsün bakalım….. Tek üzüldüğüm diğer bigbang üyeleri , Blackpink , İkon ve Winner. Sırf yg’de oldukları için onları boykot edecekler :((( Onlar bunu hak etmiyor lütfen yapmayın arkadaşlar. Seungri ve yang hyun suk gibi varlıklar yüzünden yetenekli ve suçsuz grupları harcamayın…

Hata

O grupların boykot edilmesinin nedeni o gruplardan nefret edilmesi değil, o grupların kazandığı paraları YG kullanıyor ve ne tarz şeylerde kullandığı da artık çok açık, umarım tüm suçsuz kişiler o şirketten kurtulup rahatlarlar, ben de boykot edilmeleri gerektiğini düşünüyorum ama bu onlar yeteneksiz olduğundan değil, paranın harcandığı şeyler çok iğrenç kimsenin o iğrenç şirkete para kazandırmaması gerek bence

Dimple

Bir zamanlar Seungri yi çok severdim. Skandalları olduğunu biliyordum ama böyle iğrenç bir şey olduğunu bilmiyordum. Kendisini rezil etmekten başka bir şey yapmıyor. Ona acıyorum.

Tuğba

Ay yok artık daha neler şaka yaptık demişti bir ara.Şöyle bir açıklama yapmaya utanır insan cidden bir gram gerçeklik barındırmıyor.Salak mı sanıyor insanları.Ne ala ya para kazanma hırsı bürümüş gözünü yeri gelmiş susmuş yeri gelmiş yapmış şimdi de haberim yoktu bilmem ne.Mesajları okurken aklın neredeydi uyarmışmış o da zaten kanıtlanamaz diye at yalanı senin sözünü dinlememiş diyelim şikayet edeydin bari onu niye yapmadın

kpop

Muhtemelen hapisten kurtulacaklar, polis zaten kanıtları yok etmeleri için zaman verdi,kendileri de zaten doğal olarak suçlamaları inkâr ediyor. İnşallah ilahi adalet tecelli eder….

Funda

Bakın çöp konuşuyor.

Konuş çöp!

SURMEW-BTS

İnşallah bütün suçlular hapsi boylar ama bana da sanki hapse girmeden sıyıracaklar gibi geliyor maalesef….

Stardust

Korenin hukuk siteminin berbatlığı adam suçluydu şimdi mağdur oldu 🤦‍♀️ iğrenç gerçekten yg’ni boykot edeceğine pardon ama nefret toplumu koreliler devletini polisini savcısını boykot etsinde bu çöplerden kurtulsunlar.Kadınlar olarak bu kadar tacizci bulunan toplumlarını boykot etsinler

Yeni Yazılar