Benzer Yazılar

Seungri, fuhuş için Japonya’ya Koreli kadınlar göndermekle ve vergi kaçırmakla suçlanıyor

Seungri, fuhuş için Japonya'ya Koreli kadınlar göndermekle ve vergi kaçırmakla suçlanıyorYeni haberlere göre Yuri Holdings CEO’su Yoo Inseok ve Seungri farklı ülkelerde şirketler açmak için bir sürü binalar satın almışlar (30 milyar won değerinde) ama vergilerini ödememişler.
Seungri aynı zamanda üst düzey yöneticilerle yatmaları için Japonya’ya Koreli kadınlar göndermekle suçlanıyor.

Seungri, fuhuş için Japonya'ya Koreli kadınlar göndermekle ve vergi kaçırmakla suçlanıyor

HABER: Seungri, Japonya’ya fahişe yolluyor -> vergi kaçırıyor.. yeni şüpheler

KAYNAK: Naver

1. [+,3485, -13] Bunu tek başına yapıyor olamaz, doğru düzgün soruşturduğunuza emin olun

2. [+1,253, -23] Seungri pisliği gerçekten aşmış.. söyleyecek sözüm yok

3. [+880, -17] Gerçekten sonuna kadar böyle bir hayat yaşamak istemiş

4. [+658, -81] Seungri gerçekten çarpık biri haline gelmiş.. GD ona çok katı davranıyordu, Seungri bundan ders alıp başarılı olabilirdi ama sadece yanlış şeyler yapmayı öğrendi

5. [+288, -18] Bahane üretiyor, artık hakkında daha kötü bir suçlama yapılamaz

 

Kanyak: Pannchoa

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

hala Burning Sun da ki vip odalarında fuhuş yapan, kadınları taciz eden, tecavüz eden kişiler ortaya çıkmadı… Seungri bu işleri tek yapmış olamaz, herkes ortaya çıkmalı ve tüm Gangnam Polisi soruşturulup tutuklanmalı.

KINGBANG

Bir VIP olarak sizden bir ricada bulunacağim. Lütfen bu pisliğe hakaret ederken ne VIP’leri ne de BIGBANG’i katmayın . BIGBANG artik 4 kişi . Ve hala bunu savunanlar varsa lütfen gitsin ve kendini tedavi ettirsin. Normal bir insanin yapacağı iş değil savunmak. Gruptan ayrılmasına zerre üzülmedim tek üzüldüğüm 9 sene boyunca bir sekilde bu pisliğe para kazandırmam. Hapiste çürümen dileğiyle. Sen BIGBANG ‘i haketmedin.

Herhangi birisi

Seungriyi savunan Vıp ler hâlâ var maalesef ama normal olmadıkları da çok belli. Ya ben Twitter da “en azından seungrinin erkek olduğunu anladık klkllkm sizin idolleriniz ne bakalım” diyen salaklar gördüm. Valla böyle ve bundan daha kötü twitleri bile vardı.

KINGBANG

Savunanların 16 yaşından küçuk kişiler olmasını umuyorum. Eğer reşit bir kadın onu savunuyorsa bu çok korkunç bir şey . Hayatımda birçok şeyi BIGBANG sayesinde başardım diyebilirim. 7.sınıfta tam 89 kiloydum . Onlara olan sevgim sayesinde 50 kiloya kadar düstüm . Onlarla iletisim kurabilmek için ingilizce ve korece ögrendim. Konserlerine gidebilmek için lisedeyken çok calıstım ve üniversite sinavinda derece yaptım. Bunların hepsi BIGBANG ‘e olan sevgimden yaptım. Onların karsisina 90 kilo cikmak istemedim , onlara sadece gülümsemek istemedim konusmak istedim , ekranlarda görmek istemedim konserlerine gitmek istedim bu yüzden ilk 100 e girip devletten burs aldım.Benim suan ki hayatim güzelse sebebi… Read more »

serenay

pislik. iyi ki içerisinde diğer üyeler yok. fakat bunu tek başına yapmış olamaz?

Yxt

“Daha önceden tanıştık.”diyorsun. Ne ? Hayır , biz tanışmadık .
“Seungri ile yakın arkadaşım.” diyorsun. Ee yani ?
“Bana numaranı verir misin bazen buluşur içeriz ? Bir sürü güzel kız tanıyorum.” diyorsun.
Ama sana neden numaramı verecekmişim? Sen kimsin ?

G Dragon – Middle F. Up

KINGBANG

GD’nin bu olaydan haberi olduğunu sanmıyorum. Bundan önce GD ve T.O.P seungrinin çevresinin çok olduğunu ve bundan endişelendiklerini hatta birçok arkadaşını sevmediklerini söylediler. O şarkı seungrinin bu arkadaşları için. Eğer haberleri olsa kesinlikle olaylar bu kadar büyümez ve seungrinin böyle şeyler yapmasına izin vermezlerdi

🤔

Radio star da bahsetmişti T.O.P ve GD seungrinin arkadaşlarının bakışlaru tuhaf sadece onun adını kullanıyorlar diye.Ayrıca seungri nin sürekli paradan bahsettiğini ve nasıl daha fazla para kazanabiliriz dediğini.T.O.P endişelendiğini ve biz müzik tutkusuyla bir araya geldik önemli olan o gibisinde bişey demişti o zamanlar izlerken şakalaşıyolar sandım ama meğerse..Şimdi izlediğim her varyete şovunda her şakanın altında bir gerçek aramaya başladımm

Promise

demekki diğer üyeler temiz insanlarmış ki bunun skandalında isimleri bile geçmiyor

Yeni Yazılar