Benzer Yazılar

Seungri karakolda 9 saatlik bir sorguyu tamamladı

Seungri karakolda 9 saatlik bir sorguyu tamamladıSeungri karakolda 9 saatlik bir sorguyu tamamladı

HABER: Big Bang Seungri Burning Sun şüpheleri hakkında 9 saatlik uyuşturucu odaklı sorguyu tamamladı

KAYNAK: Sports Chosun via Naver

1. [+4,013, -27] Seungri tüm odağı uyuşturucu kullanmamış olmasına çevirmeye çalışıyor ama Burning Sun şu anda cinsel taciz, uyuşturucu kullanımı, polis rüşveti ve siyası bağlantılar, fahişelik ve vergi kaçırma gibi her türlü suç ile anılıyor. Şu ana kadarki en kötü skandal. Ama ismi arama listelerinde yok.

2. [+2,095, -24] Seungri’nin uyuşturucu kullanıp kullanmaması önemli değil, önemli olan kulüple ilgili şüpheler… kartel olmuşlar ve yok edilmeliler..!

3. [+1,422, -17] Seungri soruşturmalara gönüllü olarak katılıyorsa masum olmalıdır deyip onu savunan ve öven hayranlar var hala ㅋㅋㅋ Burning Sun şu anda uyuşturucu dağıtımı, cinsel taciz, fuhuş, saldırı ve vergi kaçakçılığı ile anılıyor. Kanıtsız iddia değil hiçbiri. Seungri soruşturmalara katıldığı için övülmemeli, zaten yapması gerekeni yapıyor. Seungri mağdur olarak değil, bu kadar skandalı çıkan kulübün eski CEO’su olarak soruşturuluyor bunun farkındasınız değil mi?

4. [+1,212, -17] Seungri’nin açıklamasının özeti: Sadece uyuşturucu kullanmadı.

5. [+717, -30] Yani uyuşturucu kullanmadı ama diğer her şeyi yapmış olabilir? Şeytan..

Seungri karakolda 9 saatlik bir sorguyu tamamladı

HABER: “Kravatı nerede?” Seungri’nin karakolda sabahladıktan sonra yüzü

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+478, -5] Düşünme sürecinde gibi davranışına bakın. Yapmadığı tek şey uyuşturucu kullanmak, bu yüzden kendi isteğiyle soruşturmaya gidiyor ama gerçekten, içeride polisle birlikte bir hikaye uydurmadığını nereden bilelim?

2. [+211, -3] Güzel bir uykudan kalkmış gibi

3. [+25, -0] Bence o gazeteci yalan uydurmadı. Kadın ayarlamak ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ “kolay verenleri seçin” ㅋㅋㅋ Lütfen sert cezalar veren bir yargıç seçin

4. [+16, -1] Yorgun görünmeye uğraşıyor muhtemelen…

5. [+14, -1] Bahse girerim yüz ifadesinden kıyafetlerinin görünüşüne kadar mümkün olduğunca yorgun görünmek için her şeyi düşünmüştür

Seungri karakolda 9 saatlik bir sorguyu tamamladı

HABER: Seungri’nin Katalk haberini yapan gazeteci, “Kendimi tutuyorum”

KAYNAK: Kukmin Ilbo via Nate

1. [+3,516, -40] “Sonuna kadar götürmeyecek olsaydım buna hiç başlamazdım” Ne kadar inanılmaz bir gazeteci, işte gerçek gazeteci böyle olur. Seungri’nin söylediklerini daha düzgün üslupla yazdığını söyledi, ama hiç düzenlenmemiş Katalk konuşmalarını açıklaması için sabırsızlanıyorum. Seungri ve YG’yi cehenneme yollayalım. Seni destekliyorum.

2. [+2,768, -34] Orijinal Katalk konuşmalarını açıklamalı

3. [+2,622, -21] Seungri’nin söylediklerinin daha düzgün yazılması gerekmiş, şaşırdım. Bence bu kadar kendine güveniyor olması güzel. Ama lütfen dikkat et, yine de endişeleniyorum senin için..

4. [+166, -0] Bu kadının eski haberlerine bakarsak YG yalan söylüyor.. yakında haberin devamını yayınlayacağını söyledi..

5. [+127, -0] Sıradan bir gazeteci değil. Kadının önceki haberlerine bakın, bir sürü ünlünün skandallarını önce o yazmış.

Seungri karakolda 9 saatlik bir sorguyu tamamladıSeungri karakolda 9 saatlik bir sorguyu tamamladı

HABER: [ÖZEL] Seungri’nin Palawan’daki 600 milyon wonluk doğumgünü partisi… salon kadınları ve konuklar

KAYNAK: Dispatch via Nate

1. [+1,043, -14] Böyle bir vücudu varken üstsüz parti yapmayı düşünmesi bile inanılmaz

2. [+1,049, -15] Skandalları bitmiyor, gerçekten sektörden sürülecek ㅋㅋㅋㅋ

3. [+948, -14] Aaa, Dispatch onu evine yolluyor

4. [+109, -5] Dispatch bile harekete geçti ㅎㅎ doğumgünü partine 600 milyon won harcamayı hayal edin.. farklı bir dünyada yaşıyor

5. [+108, -1] VIPlerine hizmet etmesi için 10 tane salon kadını davet etmiş

6. [+90, -1] Seungri kadınlara seks objesi gibi davranırken kız kardeşi nasıl halkın içine çıkıyor ㅋㅋ

7. [+84, -1] Eğlence şovunda kız kardeşine aldığı enstrüman için indirim istemişti, ama kendi doğumgünü partisine 600 milyon won harcamış..

8. [+79, -1] “Kadın ayarlama Katalkları hakkında Seungri şöyle ifade verdi, ‘Uzun zaman önce olduğu için hatırlamıyorum” Yani polise sahte olduğunu söyleyemedi mi?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+283] Gazeteci elindeki bilgilerin orijinal halini yayınlamalı. Bunun dışında, Burning Sun hakkında çıkan ilk skandalı unutmaya başladığımı fark ettim

 

 

Kaynak: Netizenbuzz

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Holly

O gazeteci kendisine dikkat etmeli karşısında YG gibi şeytan bir şirket var. Haberinin arkasında olmasından dolayı onu tebrik ediyorum. Bu zaman da mesleğini doğru bir şekilde yapan kişi sayısı çok az 👏

D.O

Gazetecinin kadın olduğunu bilmiyordum. Bu daha çok hoşuma gitti, kadınların aşağılandığı, sex objesi olarak görüldüğü, tacize-tecavüze uğradığı bir olayda bunu açığa çıkarmaya çalışan da bir kadın. Ama gazeteci için de endişelenmeden edemiyorum umarım susturulmaya, ortadan kaldırılmaya çalışılmaz.
Ha Bi de mesajlar sahte yok 2015 de bugunün fotosu nasıl kullanılıyor diyen kör hayranlar duydunuz demi? Oppanızın pis üslubunu düzeltmeye çalışmış kadın. keşke hiç uğraşmasaydı

reis yine muhteşem

“The Disgusting Seungri”

Bullshit

You are the one disgusting in here.

Yeni Yazılar