Benzer Yazılar

Seungri medyadan kaçmak için havaalanında koşturdu

201902231254130710 1201902231254130710 2201902231254130710 3201902231254130710 4

HABER: Seungri, nasıl bir günah işledi de havaalanında koşturdu? Nasıl bu hale geldi

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+3,344, -39] Hakkında soruşturma açılsın ve suçlarının cezasını çeksin. YG’nin en büyük ikinci hissedarı Naver’in senin için her şeyi saklamasını bekleme.

2. [+3,027, -32] Yanan güneş gibi hızla koşuşuna bakın

3. [+2,787, -31] Kötü bir şey yaptığını bildiği için böyle koşuyor, değil mi?

4. [+80, -0] Acınası

5. [+68, -3] Daha da büyük sorun olan şey bütün suçlarından sonra onu desteklemeye devam eden hayranları

6. [+57, -0] Önce onu uyuşturucu testine sokmakla başlamalılardı.. bağlantıları ne kadar güçlü?

7. [+54, -1] Ülkeden çıkmasının yasaklanması gerekmez mi?

8. [+51, -0] Big Bang’den kazandığı parayla lüks bir hayat yaşamalıydı.. niye iş adamlığına atladı ki..

9. [+39, -2] Kendine bu kadar güveniyorsa niye koşuyor? ㅋ Televizyonda ailesini bile gösterdikten sonra kendinden utanmıyor mu?

10. [+37, -1] Koşmasına bakın ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

11. [+24, -0] Ne kadar utandığını düşünün ㅋㅋㅋ “İşlettiğim kulüp buydu”~~~ ㅋㅋㅋ seni serseri

12. [+20, -0] Burning Sun’ın çabucak kapatılmasına izin verildi, Seungri ülkeden ayrılabiliyor, polisin bu olayı ağırdan aldığı çok açık

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+104] Hiç sevmiyorum artık Seungri’yi. Hikayenin tamamını bilmesek de Seungri’nin kulüple bağlantısı vardı, neredeyse her şeyden haberi olmak zorunda. Benim gözümde Seungri ve kör hayranları sadece acınası konumda.

 

Kaynak: Netizenbuzz

14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kpop

Kulüp hemen kendi kendine kapatılıp,polis işi ağırdan alıyorsa demek ki gerçekten de kulüpte uyuşturucu, tecavüz, olayları vs gerçekti. Mağdur kadına ve ona yardım eden erkeğe iftiralar attılar. Seungri oranın sahibi olarak ve gece hayatını iyi bilen, kulüplerden çıkmayan biri olarak bence herşeyden haberdardır ve göz yumdu, ve Allah bilir daha kaç kulüpte benzer suçlar işleniyordur ama kirli işler yapan kötü polisler rüşvet alıp olayların üstünü örtüyor, zaman zaman devlet narkotikte çalışıp ele geçirilen uyuşturucuları alıp kendi satan kirli polisleri bile bulup tutukluyor maalesef her ülkede görülen bir durum. İnşallah tüm suçlular cezalarını çekerler.

ha ve haa

Hayranlarının savunmalarına bakıyorum da her zaman “kadını taciz eden, uyuşturucu veren seungri miydi? O suçsuz bla bla” diyorlar. Kimse ona zaten uyuşturucuyu kendi elleriyle verdi! Kadınlara taciz, tecavüz etti demiyor ki. Onu bu olayları bildiği, duyduğu halde üstünü kapatması, hiç bir şey yapmaması yüzünde suçluyorlar. Allah aşkına bu adam salak mı da işlettiği, herkesin izlediği programlarda “ben işine adını verip sonra kenara çekilen ceo lar gibi değilim, her işle ben ilgileniyorum” diye bas bas bağırdığı halde barda dönen haltları bilmeyecek mi sanıyorsunuz. Vıp odalarında neler döndüğünü en vasıfsız çalışan bile bilirken seungri mi bilmeyecek?? Şimdi zavallı gibi yaşaması lazımdı ama… Read more »

ytallg

Çok terbiyesizsin ben ne bigbang fanıyım nede seungriyi savunuyorum suçluysa sonuna kadar çeksin cezasını. Ama bu durumda bir suçu olmayan ve sevdiği insana tersi KANITLANANA kadar inanan insanlara bunu söylemek ve sanki bu vip oda da olan şeyler gülünecek şeylermiş gibi espiri yapmak terbiyesizce ve seviyesizce. Ruhun çirkin ve iğrençsin. Sende o kadınları uyuşturup kötü şeyler yapan insanlar gibi midemi bulandırıyorsun

sena nur ersoy

Ben kesinlikle bir SMStan’ım ve shawol’ım bundan önce TOP’nin olayında kesinlikle suçsuz olmadığını ve böylece dönmemesini söylemiştim benim ve benim gibi insanların yorumlarının bir insanın kalbini kıracağını hayatını bile bitirebileceğini düşünmeden,oysa ben hakimde değildim, poliste ama insanların hatalarını söylemek bana düşmüştü sanki ben hatamı çok sonra anladım.Bir sabah uyandım ve çok sevdiğim bir insan artık yoktu.Kim bilir benim gibi kaç insan kırdı onunda kalbini ki kimseye kendini anlatmadan gitmeyi seçti, belkide inanmayacaklardı çünkü ona kapris diyeceklerdi kazandığı ünü parayı öne süreceklerdi. JONGHYUN böylece gitti onca seveninin arasından yanlız. Lütfen bunu yapmayın lütfen bir insanı kendi doğrularınıza göre yargılamayın suçlu yada… Read more »

ayla özgül

Jonghyun’ un ölümünü ilk show haberden duyduğum zaman kesinlikle inaadım ve whatsaptan yollanan yalan haber sandım. Daha sonra ise gerçek olduğunu duydum fan olmamama rağmen kalbım o kadar acıdı ki. O kesinlikle daha iyisini hakediyodu. O güzel gülüşün arkadasında neler saklıyomuş bilemedik. Şuan bile nerede Jonghyunla ilgili bir şey görsem boğazıma bir düğum yerleşir sanki gözlerimin dolmasını engelleyemem. O sonsuza kadar 27 yaşinda yakışıklı bir delikanlı olarak kalacak.Bu dünya hassas kalpler için birer cehennem. Hepimizin acı kaybı Jonghyun ..Hepinize sabır diliyorum bir Vıp olarak..

ayse

Maalesef yabancı yorumun söylediği hayranlar bizim ülkemizde de var üzücü artık idollere körü körüne bağlı olma bırakılmalı

buse

anca zırvalayın siz sizi kimse dinlemeyecek her şey ortaya çıktı ama siz acınası pislikler hala seungriye suçu atmaya çalışıyorsunuz

raven

sen de seungri’nin ‘kör’ fanlarından birisin.. böyle devam et çoğunluk gerçeği biliyo zaten .d

ayla özgül

Tam olarak hangi gercek kardeş biraz anlatsana ?

a girl has no name

seungri’nin masum olmadığı gerçeği

ayla özgül

Peki kanıt olarak neyin var ? Koreli netizenlerin laflarından başka ? Seungriyi tam anlamıyla savunmuyorum fakat hukuk dünyasında suçlu olduğunu kanıtlanana kadar herkes masumdur . Fakat korelilerde masum olduğu kanıtlanana kadar herkes suçludur hatta masumlugu kanıtlansa bile yine de suçludur cunkü o bir ünlü ve onu lekelemeleri lazım 🙂

raven

hukuksal olarak biraz zor kanıtlanır çünkü yg ve para rüşvet falan bunların da yaptıkları polislik olmaz olsun şunları göremeyecek kadar körsünüz

ayla özgül

Eğer bir ulkede suçlu rahat bir şekilde dolaşıyorsa suçluya değil adaletten sorumlu kişilere sövmelisiniz. Dediğim gibi Seungriye tam anlamıyla suçsuz diyemiyorum fakat siz de suçlu diyemessiniz . Kore medyasının ne pislik olduğunu bilmeniz lazım. Zamanında Enes Kaya’yı nasıl önce zirveye çikarıp sonra bir iftirayla dibe batırdıklarını hatirlayın. Ülkenin zaten yarısından fazlası uyuşturucu , alkol , içki kullanırken konu BING BANG olunca hepsi hayatları boyunca süt içmis gibi davranıyorlar. Bakın oradaki asıl suç taciz olayıydı sırf Seungriyi düsürecekler diye o olayda ki tacizciye mağdur dediler. Ülkede ki herkes çok masum bi bizimkiler mi keş ?

d.o

Kimse kimsenin içtiği yediği içtiği uyuşturuya karışamaz. Sen de savunucam diye iyice batırmışsın. Buradaki suç uyuşturucu tedarik edilmesi, kadınların içkilerine katılması bunun akabinde de taciz edilmeleri. Ama sen diyorsun ki “e herkes içiyor konu seungri olunca mı suç oldu” seungri ne içerse içsin ama tedarik etmeye yardımcı oluyorsa ya da tüm bunları bildiği halde göz yummuşsa??

Yeni Yazılar