Benzer Yazılar

Seungri’nin kardeşi abisini destekledi ve gizli kamera görüntülerinin izlenmesini istedi

Seungri'nin kardeşi abisini destekledi ve gizli kamera görüntülerinin izlenmesini istedi

HABER: Seungri’nin kardeşi “Lütfen oppamın zarar görmesine izin vermeyin” Burning Sun’ın skandal gizli kamera videosunun paylaşılmasını istedi

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+1,245, -21] Kulüp niye bazı gizli kamera görüntülerinin silindiğini, bazılarının bozulduğunu, bazılarının kaydetmediğini söylüyor? Bunlar nereden geliyor???? Çünkü ‘istesek bile gizli kamera görüntülerini veremeyiz, görüntü yok’ demişlerdi?

2. [+1,167, -40] Bu kız ne yapıyor şimdi? ㅋㅋㅋ

3. [+1,105, -48] Peki ya içkilere katılan ilaçlar??

4. [+119, -5] Ortalığı karıştırıyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ seni aptal, oppanın bu olayda masum olmadığını biliyorsun değil mi? Sessiz kalsan ona daha çok yardım edersin ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. [+119, -1] Medya dayak daha büyük sorunmuş gibi gösteriyor ama içkilere ilaç kondu, cinsel taciz yaşandı. Daha büyük olayları dayak ile kapatmaya çalışmaları şüphe uyandırıcı

6. [+101, -1] Kulüp marijuana ile ilgili tüm videolar bir ay önce silinmiş demişti, ama onları pozitif gösterecek Nisan ayından kalma bir video ellerinde, tuhaf. Mağdur ise doktordan rapor almış, kaburgaları kırık, kanaması var.. nasıl dayak yemedi dersiniz? Kendi kendini mi dövdü? Polis onu arabada mı dövdü yoksa? Tam da Seungri’nin kardeşinden bekleyeceğim cevap

7. [+91, -2] Mağdur rolü yapma

8. [+70, -0] Kulüp her şeyin silindiğini ve gizli kamera görüntüleri olmadığını söylemişti. Bu kadar HD bir videoyu nasıl buldular ve kim editledi?

9. [+54, -2] Kulübün polisle bağlantılarını açıklayabilir misin?

10. [+47, -1] Editlenmiş klibi koyamazsın ㅋㅋㅋ Ful versiyonunu koy ㅋㅋ kulüp ful versiyonu yok dememiş miydi?? Niye gizli kamera görüntüleri istendiğinde bir şey söylemediler?

Seungri'nin kardeşi abisini destekledi ve gizli kamera görüntülerinin izlenmesini istedi

KAYNAK: Naver

1. [+299, -14] Kulüp gizli kamera görüntüsü olmadığını söylememiş miydi? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Yine konuyu başka yerlere çekiyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋ videoyu izledim, önemli bir şey yok. Tek yapmaları gereken VIP odalarından gizli kamera görüntüleri paylaşmak, hepsi bu, olay böyle kapanabilir değil mi?

2. [+265, -11] Seungri’nin kardeşi ne zaman dahil olup ne zaman dışarıda kalması gerektiğini bilmeli; Abinin şu anda yapabileceği tek şey fikrim yoktu deyip kulübün yöneticiliğine hiç karışmadığını itiraf etmek;;; Fandomdan ayrıldığıma çok memnunum, YG’den bıktım usandım

3. [+170, -1] Buradaki gizli kamera görüntüleri çok temiz, ama asıl önemli olan şu, gizli kamera görüntüleri yok demişlerdi ama varmış

4. [+158, -3] Videonun tamamını görmeden sonuca varamam. Böyle bir konuda kimseden yardım istememeli. Tam tersi daha kötü gösterdi bu onları.

5. [+142, -2] Beynin varsa lütfen bunu bir düşün. Kes şunu ya, uyuşturucu, cinayet ve fahişelik gibi skandallarınız varken buna inanacak kadar aptal olmamızı nasıl beklersin?

6. [+65, -0] Kim-ssi’nin dayak yediği kısmı niye editlemişsiniz? Seungri’nin kardeşi.. Burning Sun’ı pozitif göstermek adına editlenmiş bir videoyla halkı ikna edemezsin! Bir şey paylaşacaksan editlenmemiş versiyonu paylaş, biz değerlendirmeyi yaparız.

7. [+36, -0] Editlenmiş videoyu değil, ful videoyu koyun~

8. [+29, -0] Oppana söyle kulübün içinden video yayınlasın ve senin arkana saklanmasın.

9. [+29, -0] Kendi abisini kurtarmak için masum birini suçlamaktan çekinmiyor

Seungri'nin kardeşi abisini destekledi ve gizli kamera görüntülerinin izlenmesini istedi

KAYNAK: Naver

1. [+580, -34] Kardeşi insanların gerçekten Seungri’nin temsilcilerinin editlediği bir videoya inanmasını mı istiyor? Mağdurun dayak yediği görüntüler zaten internette var, Burning Sun dayağı atan kişiyi kovduklarını itiraf etmişti hatta.

2. [+371, -34] Oppan doğru bir şey yapmış olsa yardım ederdik.. ama oppa ya da dongsaeng fark etmez, aynısınız..acınası ikili~

3. [+273, -22] Mağdur Seungri’nin kardeşinin yüklediği videoyu zaten yüklemişti, o video editlenmiş. Orijinal klip internette var.

4. [+211, -20] Kes sesini, uyuşturucu kulübün kapatın ve Seungri’yi asker yerine hapise yollayın

5. [+54, -4] Burning Sun mağdur bir kadını taciz etmiş gibi göstermek için uğraşıyor. İnsanları galeyana getirmek için Facebook’da yayılan o videoyu koydular (Seungri’nin arkadaşlarından biri Katalk SS’i paylaştı, Seungri ona yüklemesini söylemiş) Kulüp mağduru dövüyor ama orayı kesmişler. Facebook hesabı da onlara aykırı şeyleri söyleyen yorumları siliyor.

6. [+45, -2] Seungri bir temsilciye Kakaotalk’tan bu editlenmiş videoyu yollamış ve paylaşmasını istemiş, bu yüzden kardeşi ve o kişi bunu yükledi. Kulüp gizli kamera görüntüleri yok demişti, bu görüntüler nereden geldi?

7. [+43, -2] Niye Seungri hiçbir şey söylemiyor, niye sadece şirketi ve kardeşi konuşuyor.. Önceden televizyonda CEO olmakla böbürleniyordu ama.

8. [+41, -2] Seungri’nin eski çalışanları sadece saldırıları değil, uyuşturucu ve seks suçlarını da kabul etti. Hepsinin açıklanmasını bekleyin.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+370] Uyuşturucu, tecavüz, dayak, cinsel taciz, yozlaşmış polis içeren bir olayda bile düşündüğünüz ilk şey bir idolün imajıysa eğer internetten biraz uzaklaşıp gerçek hayata dönmeniz gerek.

 

Kaynak: Netizenbuzz

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
?

yabancı hayran yorumunun sahibini bulup alnından öpmek istiyorum olayın içinde o kadar şey var ki tek sorun seungri mi şimdi? seungri kendi imajını düşünüyor tamam hayranlara noluyor onu anlamadım kişiliğini sadece televizyondan gördüğünüz kişiden nasıl böyle emin oldunuz ya şuan olay sadece seungri bile bile pisliğin içindeymiş ama sıyrılmaya çalışıyormuş gibi duruyor ama şuan böyle daha soruşturma sonuçlanacak ta gerçeği öğreneceğiz o da ne kadar güvenilir olur bilmiyorum polisin bile rüşvet aldığı idaaları var hakimine savcısına nasıl güvenilir bu durumda zaten hep parası çok olanlar bir şeylerin üstünü kapatıyor bunda da çok farklı olacağını sanmıyorum anca insanların tepkisi o kadar… Read more »

kpop

açıkçası ben şöyle düşünüyorum, bence de uyuşturucu ve tecavüz olayı gerçek Seungri sonradan öğrendi ve durumu engelleyemedi ve sonra istifa etti, zaten askere de gidecek. olayla ilgili haberleirn silinmesi, kamera kayıtlarının silinmesi, sözde kız kardeşiinin gösterdiği kamera kayıtlarının editli olması net görüntü olması vs… bunu gösteriyor, Seungri bi idol ve programı yoğun, başka sahip olduğu dükkanlar mekanlar vs de var ve bunları yönetemiyor, her zaman ziyaret edemiyor bence sadece mekanın açılması için parayı ve popüler olması için ismini kullandı ama yönetimi diğer kişilerde o yüzden olaydaki sorumlu o sayılmaz ama yaşananları bilip müdahale etmemesi ya da edememesi korkunç….

Zi

Kulübü yönetiyordu ve bu olayın birçok kez yaşandığını söylediler. Mutlaka biliyordu ve ig hesabından kulübe gittiği belli oluyordu.

Buse

Pes artık. Adamın kako talk mesajları ortaya çıktı orada Seungri nin adıyla hepinizi batıracağım diyor siz haşa iftira atmaya devam edin yukarıdaki yorum atanlar videoyu izlemeden sırf seungri ye nefretle yorumu atabilmek içine yorum yapanlar videoyu izledin mi? Mesajlar zaten ortada daha ne istiyorsunuz bu çocuktan be?

kpop

bu klip ve bunun gibi kulüpler cidden sıkı araştırılmalı, Güney Kore sözde çok güvenli ama her ülke gibi onlardada çok büyük pislikler dönüyor, bi gece kulübünde içkilere uyuşturucu atılıp insanlara tecavüz edilmesi… cidden kan donduran bir durum , ayrıca Güney Kore de taciz olayları cidden çok fazla insanlar umumi tuvaletlere ve giyinme kabinlerine gizlice kamera koyuyor 10 dakika tutup alıyorlar ve porno sitelere koyuyorlar…. korkunç… gece kulüplerinde de vip odalarda Allah bilir neler dönüyor….sözde sadece masaj salonu olan yerlerde de fuhuş vs var……inşallah olay ciddi şekilde araştırılır….. Korelilerde Seungri nin haberi var mı yok mu tartışacağına olay gerçek mi değil… Read more »

VIP

Yabancı yorumunun sahibini bulup dövmek istiyorum gerçekten. En başından beri derdiniz mağdur falan değil sadece Seungri. Böyle devam edin gerçeklere gözünü,kulağınızı kapayın çünkü inanıyorum ki suçsuz olduğunuz bir konuda aynısını yaşayacaksınız.

Yeni Yazılar