Benzer Yazılar

Seungri’nin yatırımcılara fuhuş ayarlamasıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı

Seungri'nin yatırımcılara fuhuş ayarlamasıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı

SBS akşam 8 haberlerinde yayınlanan yeni mesajlara göre, Seungri ve Yoo In Suk birlikte bir grup konuşmasındalar ve Seungri Kore’yi ziyaret eden Japon bir yatırımcı için fuhuş ayarlıyor. SBS’e göre Noel 2015’ten bir ay önce Seungri bir Noel partisi düzenlemekten ve yatırımcı için “iyice hazırlanmaktan” bahsediyor, “bize verdiklerinin 100 katını onlara vermeliyiz” diyor.

Yoo In Suk (Yuri Holdings CEO’su ve Park Han Byul’un eşi), “Japon müşterilerin yeniden gelmesini sağlamalıyız. Tanıdığımız tüm kızları çağıralım da kulüplerde kız kalmasın” diyor. Bahsedilen Japon CEO ve arkadaş çevresi Kore’ye geldiğinde Yoo In Suk şöyle diyor, “Hediye göndereceğim” sonra gruptakilerin adreslerini istiyor. İki fahişe, grupta yer alan iki üyeyle buluşuyor, grupta iki kadının CEO’nun partisinden sonra kalanlar olduğu yazıyor.

Ayrıca ünlü soruşturma şovunun Burning Sun üzerine yaptığı ‘The Its Know’ bölümü de yayınlandı ve şok edici şeyler açıklandı. (Bunun hakkında gönderi geliyor)

HABER: Seungri, daha fazla şüphe.. yatırımcılarına uyuşturucu ve fuhuş sağladı

KAYNAK: Star News via Nate

1. [+1,921, -17] ‘The Its Know’u izledikten sonra Seungri hakkında neden dava açılmadığını anladım, açılamıyor çünkü. Skandal polisin halledemeyeceği kadar büyüdü, Japonya, Tayvan, Singapur, Valensiya’ya kadar uzanıyor.. bizim hayallerimizi aşacak kadar büyük bir para geçidi. Kendi davalarını bile halledemeyen bir ülkeden ne beklersiniz? Medya bir ay sonra sessizleşecek, dava birkaç gizli kamera suçlusunun yakalanmasıyla kapatılacak, diğer her olay gibi.

2. [+1,509, -17] Vay be… bu seviyeye kadar gelmiş, bırakalım da dünya kupası ve Olimpiyatları da Seungri halletsin

3. [+94, -6] Bahse varım zorunda kalsa kendi kardeşini satar

4. [+80, -1] Sadece fahişe değil kadın ünlüleri de ayarlamış, onlara niye mozaik yaptınız?

5. [+76, -0] Seungri’nin bunların hepsini tek başına yapması hiç mantıklı değil.. YG arkasındaydı, şu anda sessiz kalıyorlar..

6. [+73, -0] Başkanın çevresinden bile daha büyük bir çevresi var, eminim tüm dünya onun gibi hissediyordu

7. [+59, -4] Burning Sun geçidi şimdi Asya geçidi oldu!!

8. [+57, -4] Soğan gibi adam.. soydukça yeni skandal çıkıyor ㅋㅋ

9. [+54, -2] Big Bang’de sadece bir ezikti… ama dışarıda çok önemli biri gibi davrandı… ㅎㅎㅎㅎ

10. [+48, -3] Seungri’nin kuyruğunu keserek bu skandalı bitirmeye çalışıyorlar, ünlüler hariç kimseyi tutuklamadılar henüz..

11. [+42, -1] En üstteki yorum haklı, bu skandal sadece bizim ülkemizle kalmıyor ㅋㅋ tüm dünyadan zenginleri ve serserileri de içeriyor, bu yüzden henüz onlara dokunamadık ㅋㅋ

12. [+42, -3] Suçlama üzerine suçlama var ama tutuklanmıyor, “tutuklanamıyor” desek daha doğru

Seungri'nin yatırımcılara fuhuş ayarlamasıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı

KAYNAK: Naver

1. [+5,496, -40] Ve Seungri haberleri kaybolup duruyor… inanılmaz Naver

2. [+3,896, -30] Burning Sun bu kadar büyük bir skandala dönüştü ama polis sadece Jung Jun Young gibi bir ekstra kişiyi tutukladı, başka kimseye dokunmadılar, tuhaf değil mi?

3. [+2,789, -16] Yoo In Suk bayağı güçlü birine benziyor… soruşturmalara gittiğinde tek bir gazeteci bile kıstırmadı onu. Kim bu adam?

4. [+722, -26] Ağzını her açışında yalan söylüyor

5. [+221, -1] Seungri bir sorun ama.. bu skandalın asıl beyni Yoo In Suk gibi duruyor (Valencia kızı Yoo In Suk ile yakın)… bence Seungri tüm kötü işlerini Yoo In Suk’tan öğrenmiş.. ama Yoo In Suk fotoğrafım çekilirse soruşturmalara katılmam diyebildi ve tek bir gazeteci bile onun fotoğrafını çekmedi..

6. [+204, -1] Yirmili yaşlarının ortasında böyleyse orta yaşa geldiğinde insan olmazdı artık Seungri

7. [+188, -5] Bir sürü şüphe var ama Seungri hala tutuklu değil… ㅋㅋ anlamıyorum, güçlü ve şüphe uyandırıcı bir şeyler var…

8. [+161, -2] Seungri hayatı boyunca yalan söylemiş. Tek yaptığı yalan söylemek, yakalanacağını bile bile. Tüm yabancı zenginler seninle bağlantısını kesti şimdi. Seungri tek başına kaçmaya çalışan bir solucan gibi kaldı.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+271] Bir de “yazım yanlışı yaptım” ve “Mağdurum” diyordu.
Bu olaya karışmış adamlar arasında en iğrenci ve ve insanlık dışı olanı Seungri
Bunu söylediğim için üzgünüm ama Seungri bundan ceza almadan kaçabilir gibi geliyor

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Jenchulichaeng

Soğan gibi adam HSKANDLWNDLWNKF

suna

Resmen Kore’nin Fetö’sü bunlar dkdkkd kazıdıkça derine iniyor, teşkilat gibi her yerden bağlantılar çıkıyor. Artık hükümetin araya girmesi lazım. Başkan, başbakan ne yapıyor abi zaten minnak bir ülke dkdkkd Bu işi araştırmayı çok isterdim çok heyecanlı

SURMEW-BTS

Tabiki de Seungri bu işleri tek yapmış olamaz, arkasında büyük isimler var, Yoo İnsuk ta bunlardan biri, bu adamlar o kadar güçlü ki, polis resmen rüşvet olayları ortaya çıkmasına rağmen adamlara kanıtları yok etmeleri için zaman tanıdı ve sadece soruşturuyorlar, tutuksuz yargılıyorlar ve Seungri gibi ünlü bi idolü habercilere, medyaya ve halka yem olarak attılar, elbette Seungri de suçlu ama tek suçlu ve en büyük suçlu değil, işin arkasında cidden arkası sağlam kişiler var ve müşterileri, yatırımcıları, o kadınlarla fuhuş yapanları, burning sun da zaten oraya müşteri olarak gelip ama içksine uyuşturucu atılıp tecavüz eden kadınlarla birlikte olan müşterileri vs… Read more »

KINGEXO

Resmen Asya’yı elinden geçirmiş yg eminim bu işten iyi para koparmıştır. Olayın üstü kapanmazsa bi 5 yıl sürer gibi geliyor bana.

Sıktı artık

Dünya da adaletin sağlandığı hiçbir yer yok gerçekten galiba

xo

Zaman makinası icat etsek anca buluruz.

ArmyOnce

Şunlara bak! Neden bu adam hala dışarda? Ve hala onu savunan aptal sürüsü var gözleri kör olmuş! Hepsinden tiksiniyorum🤢

Yeni Yazılar