Seventeen'in menajeri kalabalık bir grupla ilgilenmenin zorluklarını anlattı

HABER: Seventeen’in menajeri, “Bir günde yemeğe bir milyon won harcanıyor, müzik şovlarında 30’dan fazla personel onlarla birlikte”

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+565, -18] Üyeler nazik ve terbiyeli, ama 15 tane menajer değiştirmişler, demek ki az maaş veren zor bir iş.. eminim tüm menajerlerin işi zordur ama idol menajerlerininki ekstra zor..

2. [+440, -6] Bence daha kalabalık grupların daha çok menajeri olmalı, 13 üyeli bir grup için en az 5 menajer olması gerekmez mi?

3. [+327, -6] Sadece grubun ihtiyaçları bile çok büyük bir masraf.. menajerler için bayağı zor iş

4. [+43, -1] Pledis’in en çok para kazanan grubu olarak bundan daha çok destek almaları lazım. 13 üyeye 3 menajer;; hem şarkıcılar hem menajerler için zor.

5. [+31, -3] Menajerlerin üyeleri uyandırması ve kimin nerede olduğunu öğrenmesi şart mı?? Menajerin işi grubun programıyla ilgilenmek, şarkıcılar kendi kendilerine uyanıp programa vaktinde gitmeli.. Menajere tuvalete gidiyorum deyin ki adam sizi aramasın~ bence idoller menajerin işini olması gerekenden daha zor yapıyor

6. [+30, -3] Videoyu izlerken bile zorluklarını hissettim… ㅜㅜ Kamera arkasında çalışan herkes güç bulsun…!

7. [+26, -0] Bir idolün menajeri olmakla bir oyuncunun menajeri olmak farklı, idol menajerleri grupla ilgilenmesi gerektiği ve grubun meşgul programları düşünülürse kesinlikle yeterince para almıyor

8. [+24, -2] Çok fazla üye var ve sürekli menajer değiştirmişler, çoğundan daha zor bir iş olduğu belli ㅜㅜ

9. [+22, -2] Gerçekten zor görünüyor…

10. [+17, -0] Menajerler daha yüksek maaş almalı ama şirket maaşı yükseltmek yerine menajer değiştirmeyi seçiyor.. köyde kimsenin uğramadığı bir markette çalışan biri niye Seul’de çok meşgul bir markette çalışan adamla aynı parayı alsın?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+25] Sadece Seventeen değil, genel olarak idoller en azından kendi kendilerine uyanmalı. Menajerler anne babaları değil.

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
VVIP

Benimde sevmediğim bir şey bu uyandırma olayı. Eğer aynı odayı paylaşan 2-3 üye var ise menajer gider çağırır o arada biri uyansa diğerlerini uyandırır zaten menajerlerin başlarında uyanmasını beklemelerine gerek yok. Yorgun vs. olabilir üyeler ama menajerlerin işi de zor hele ki kalabalık grup menajeri ise ona da yazık günah.

KINGEXO

NCT 😱😱😱

İrem

Nct icin bence her alt birimin kendi menejeri vardır çünkü öyle olsa yetişilmez
Zaten üyeler 3 ya da 4 yurtta kalıyorlad hepsi beraber bile kalamıyor kalabalıktan

JenBellaShakespare

Allah NCT’nin menajerine akıl fikir sabır versin

SURMEW-BTS

menajerlik cidden zor meslek, hele bir de şirket az ödüyorsa ve sayınız azsa ve hemen her işe sadece siz koşuyorsanız… ve bence de her idol kendi kendine kalkmalı herkesin telefonunda çalar saat var kur uyan ve kendi programını da bi zahmet sende öğren ve takip et. idollerinde işi zor programları yoğun ama menajerleri ve diğer çalışanlarda o aynı yoğunluğun içerisindeler ve koşturuyorlar haliyle.