Benzer Yazılar

‘Sky Castle’ reytingleri %22’ye çıktı, en yüksek reytinge ulaşan kablolu kanal dizisi oldu

'Sky Castle' reytingleri %22'ye çıktı, en yüksek reytinge ulaşan kablolu kanal dizisi oldu

HABER: ‘Sky Castle’ %22 reytinge ulaşarak ‘Goblin’i geçti, ‘en yüksek reytinge ulaşan kablolu kanal dizisi’

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,037, -39] Bu dizi uzun zaman önce ‘Goblin’i geçti. ‘Goblin’ saat 9’da yayınlanıyordu, ‘Sky Castle’ ise 11’de yayınlanıyor, yani ‘Goblin’in %3 civarında ekstra bir reytingi vardı, sırf saati sayesinde.

2. [+791, -11] %22, inanılmaz ㅜㅜ

3. [+702, -10] Kim Jooyoung ya ölecek ya hapse girecek, sonrasında Asistan Jo yeni Kim Jooyoung olacak bence.. bir olayla tüm şeytanlar yok olmaz

4. [+70, -1] Yeseo çıldırdı. Han Seojin kendine gelip çocuğuna bakmaya başlamalı. Açgözlülüğü büyük bir felakete yol açacak.

5. [+69, -4] ‘Goblin’i izlemedim ama ‘Sky Castle’ı izliyorum

6. [+56, -1] Annem normalde 11’de yatar ama bu diziyi izlemek için geç saate kadar bekliyor, inanılmaz..

7. [+39, -4] 50 yıllık hayatımda izlediğim en iyi dizi~ ‘Goblin’i bitirememiştim ama ‘Sky Castle’a bayıldım ^^

8. [+36, -7] %22 mi, vay be, böyle bir reytingin bugünlerde mümkün olduğunu bilmiyordum

9. [+35, -1] Bu dizi 1. bölümünde %1.8 reytinge sahipti, 18. bölümde %24.5’e ulaştı.. Kore dizi tarihinde bunu başarmış başka hiçbir dizi yok

10. [+33, -1] Uzun zamandır dizi izlemiyorum, ama tanıdığım herkes bu diziye deliriyor. Ben bile yorum ve haber okuyup duruyorum.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+183] JTBC’nin bu başarısının en çok hoşuma giden şeyi de hit dizilerinin çoğunun baş karakterinin kadın olması. Umarım prodüktörler bundan cesaret alıp iyi senaryo ile karakter gelişiminin yer aldığı kadın karakter merkezli daha fazla dizi yapar.

 

Kaynak: Netizenbuzz

1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

harika bir dizi izlemenizi tavsiye ederim. 20 bölüm sanırım ben en son 16. bölümü izledim, 17 ve 18 yayınlandı, Türkçe çeviri çıktı mı diye daha bakamadım henüz. Dizinin konusu çok güzel, hikaye ve kurgu çok iyi gidiyor ve karakterler çok iyi, oyunculuklar süper. İnsanların hırslarını konu alıyor, anne-babaların çocuklarını iyi bi üniversiteye yerleştirme hırsı, çocukların okul ve sınav stresi, gelecek kaygısı, ebeveynlerin kendi kariyerlerinde yükselme hırsı…harika mesajları olan bi dizi.

Yeni Yazılar