Benzer Yazılar

‘Sky Castle’ın son bölümü en yüksek reytingini aldı, final tatmin etmedi

2019020201000089700003561

HABER: ‘Sky Castle’ %23.8 ile en yüksek reytingleri aldı… izleyiciler finalden şikayetçi

KAYNAK: Bridge Econ via Nate

1. [+903, -81] Çok kaliteli bir konsere gidip arka arkaya 19 tane süper şarkı dinledikten sonra encore’un çocuk şarkısıyla yapılması gibiydi.

2. [+833, -82] Son bölüm reklamla doluydu.. ürün yerleştirme dikkatimi dağıtıp durdu.. 19. bölümde bitseydi daha iyi olurdu.

3. [+645, -142] İzlediğim en kötü final

4. [+89, -1] Finalde görüyoruz ki Kay köri yerine bonjuku tercih eder

5. [+80, -5] 20. bölümü bir KBS senaristi yazmış olmalı

6. [+56, -2] İlk birkaç bölüm çok heyecan vericiydi ㅠㅠ sızdırılan spoilerlardan sonra finaldeki asıl şok, şok edici hiçbir şeyin olmamasıydı.

7. [+55, -1] Son bölümün en gerilimli kısmı Yeseo ve Yebin akşam yemeğinde makarna mı, kaburga mı yedi sorusuydu

8. [+51, -7] Çok sıkıcı bir sondu. Beklemeye değmedi sanki. Bu kadar bencil anneler ne zamandır böylesine kolay şekilde değişebiliyor? Karanlık bir diziyi mutlu bir sonla bitirmek için çok uğraşmışlar.

9. [+47, -4] İnternetteki sızdırılmış spoilerlar bundan daha iyiydi. Bence spoilerları yazan kişi senarist olsun~ ㅎㅎ

10. [+41, -4] “Kimse ölmedi, mutlu bir sondu” diye şikayet etmiyoruz, şikayet etmemizin sebebi 0 gerçeklik olmasıydı. Woojoo mezun olmadan bir ay önce okulu bıraktı ve babasının doktor olmak için sıkı çalışarak kazandığı parayla Avrupa’ya gitti. İkizler kağıtlarını havaya fırlattılar, sonra babaları onları hoşgörüyle karşıladı, ayrıca adam kulüp dansları öğreniyormuş. En kötüsü de oğlunu katil olmakla suçlayan kadının kızına bakan Lee Soo-Im’di. Bundan ders çıkaracak ne var? Final nefreti hak ediyor, beklentiler çok yüksekti ama her şey çok utanç vericiydi. Herkes birden melek oldu.

KAYNAK: Naver

1. [+113, -5] Kore dizilerinin son bölümünü asla izlememek lazım. Hep aşırı utanç verici oluyor. Bu dizi de banal bir şey oldu…

2. [+97, -1] Sadece Hyena’nın ölümüne üzüldüm. İmtiyazlı insanlar mutlu ve özgürce yaşarken imtiyazlı olmayanlar öldü. Gerçek hayat bu işte. İnsanlar ‘Zengin insanların da dertleri var’ diyor ama mutlu zenginler mutsuzlardan çok daha fazla.

3. [+53, -11] Niye mutlu sona bu kadar sinirlendiniz ㅋㅋ finalde bu döngünün devam ettiği gösterildi, gerçekten mutlu son sayılabilir mi?

4. [+41, -7] Buna ‘kaliteli’ bir final bölümü denebilir mi? Bence aynı senarist bile yazmadı. Her bölüm diziye gerilim ekleyerek şok bir şekilde bitmişti, ama final bölümünün şok edici yanı bu kadar kötü olmasıydı. Sadece bu kadar iyi oyuncular keşfettiğim için mutluyum. Herkes iyi iş çıkardı!

5. [+10, -0] Bence dizinin mesajı 19. bölümde tam olarak verilmişti. Final bölümünü sevmedim, o yüzden 19. bölümü final gibi kabul edeceğim. 20. bölümü bonus gibi düşüneceğim. Yıllardır izlediğim ilk diziydi ve bir daha bu kadar kaliteli bir dizi ne zaman gelecek diye düşünüyorum

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+87] Ben sadece Hyena’nın o gece nasıl öldüğünü bilmek istiyorum..

 

Kaynak: Netizenbuzz

Yeni Yazılar