Benzer Yazılar

SM ve hayranlar vefatının birinci yıl dönümünde Jonghyun’u andı

SM ve hayranlar vefatının birinci yıl dönümünde Jonghyun'u andı
SM ve hayranlar vefatının birinci yıl dönümünde Jonghyun'u andı

HABER: “Seni hatırlıyoruz” SHINee Jonghyun vefat edeli bir yıl oldu, hayranları ve arkadaşları onu andı

KAYNAK: Sports Chosun via Naver

1. [+1,157, -18] Umarım her neredeysen hep mutlu olursun ve asla üşümezsin

2. [+363, -7] Seni unutmayacağım

3. [+286, -6] Seni özlüyorum, umarım orada mutlusundur

4. [+234, -4] Jonghyun-ah, umarım orada mutlusundur. İstediğin kadar şarkı söyle, sesini duyamayacak olmam kalbimi acıtıyor. Seni seviyorum, teşekkürler, özür dilerim. 

5. [+160, -4] Çok özledim. Hep hayranları için şarkı söyleyen, bizim için gülümseyen Jonghyun, gideli bir yıl oldu ㅠㅠ

6. [+21, -2] Geçen sene haberleri ilk duyuşumda inanamadım. Kendi başına çektiği acılar kalbimi çok acıttı, bir daha sesini duyamayacak olmaktan nefret ettim. Ama yine de hayatıma devam ettim, onu kaybedeli bir yıl oldu bile. Orada mutlu musun? Umarım mutlusundur.  

7. [+16, -1] Bir daha hiç yeni şarkı haberlerini duymayacağız. Sesinin SHINee ve solo şarkılarınla zamanda durdurulması beni korkutuyor ama hepsi aşmam gereken şeyler. Bu yılı sensiz nasıl geçirdim bilmiyorum.. seni özledim, hep seveceğim.  

8. [+15, -2] Acı çekmemen için dua ediyorum

9. [+11, -1] O günü hala dün gibi hatırlıyorum, ama bir yıl olmuş bile. Geçtiğimiz yıl seni çok özledim. Seni hiç unutmadım. Sen özledim, özledim, özledim, ama senin ne kadar zor zamanlar geçirdiğini düşününce kararına saygı duymam gerektiğini biliyorum. Geçtiğimiz 10 yıl senin sesin bana teselli oldu, sıcak ışığını bizimle paylaştığın için çok mutluyum. Seni hep hatırlayacağım, umarım orada mutlusundur. Eğer gelecekte buluşursak sana sıkı sıkı sarılacağım. İyi iş çıkardın, seninle gurur duyuyordum. Şimdi dinlen. Şarkılarınla seni hatırlayacağım. Umarım sıcak bir kış geçirirsin, Jonghyun-ah.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+192] O haber başlıklarını daha dün okumuş gibiyim. Hala gerçek olduğuna inanamıyorum.

Kaynak: Netizenbuzz

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

2008 den beri kpop dinliyorum, SHINee en çok sevdiğim en çok dinlediğim gruplardan biriydi ve Jonghyun un sesini çok severdim ve çocuğun yüzünü her gördüğümde sesini her duyduğumda kalbim ve ruhum şefkatle dolardı, çok iyi kalpli ve temiz ruhlu bir insandı Jonghyun. Şimdi SHINee yi izlemek ve dinlemek zor geliyor…. Jonghyun un sesini her dinlediğimde içim burkuluyor. Rabbim günahlarını bağışlasın, hidayete erdirsin inşallah. İnşallah öteki tarafta huzuru bulmuştur. Allah ın bu dünyaya gönderdiği nadir insanlardandı. Rabbim ailesine SHINee üyelerine ve sevenlerine, SHAWOL lara sabır versin inşallah. İnşallah ahirette sonsuz hayatta huzuru bulursun. Işıklar içinde uyu. İnsanlar bu dünyanın geçici olduğunu… Read more »

Merve

Hala öldüğüne inanamıyorum…

Nana

Bu şekilde gittiğinden beri hep aklımdasın keşke böyle olmasaydı demekten başka diyecek bir şeyim yok seni çok iyi anlıyorum tek başına acı çekmek oldukça zor sıkı çalıştın jong hyunah iyi iş çıkardın

Yeni Yazılar