Benzer Yazılar

SNSD Yuri’nin abisi Jung Jun Young’ın grup konuşmasında yer alıyor, soruşturmalara katılacak

SNSD Yuri'nin abisi Jung Jun Young'ın grup konuşmasında yer alıyor, soruşturmalara katılacakSNSD Yuri'nin abisi Jung Jun Young'ın grup konuşmasında yer alıyor, soruşturmalara katılacak

HABER: SNSD Yuri’nin abisi ‘Jung Jun Young ile yakın arkadaş’ “Tüm soruşturmalara katılıyor”

KAYNAK: Sports Chosun via Naver

1. [+5,385, -28] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Jung Jun Young ile arkadaş

2. [+4,211, -57] Adamın söylediklerine bakarsak o da aklı yerinde biri değil

3. [+3,274, -82] Şu anda kendine bu kadar güvenecek bir durumda değil. Ne olursa olsun gizli kamera videosu çekmiş, niye kendine bu kadar güveniyor?

4. [+1,213, -43] Korkunç bir skandal~!!! Hepsini soruşturun ve ceza verin!

5. [+682, -38] İşte bu yüzden doğru arkadaşlarla tanışmak lazım~~

6. [+626, -5] Kendi kardeşi bir kız grubu üyesi, kariyerinin zirvesindeyken bir sürü cinsel taciz yorumları almış biri, bunun farkında değil mi? Kardeşinin acılarını izledikten sonra nasıl başka kadınları taciz edebilir? Pislik. Psikopat, kardeşinin zar zor kazandığı paraları böyle mi harcıyordu.

7. [+612, -29] Yattıkları kadınların videolarını gruba atma konusunda Jung Jun Young ile yarışan adam mı bu? ㅋㅋㅋㅋ Daebak ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Jung Jun Young ile aynı seviyede, ne yazık ki tüm odak nooktası Jung Jun Young ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

8. [+455, -10] Yuri’nin oppası zaten işe yaramaz olmasıyla ünlüydü. Uyuşturucuya da bulaşmıştı.

9. [+442, -10] Kendi kardeşi bir kadın. Kardeşinin de çıplak fotoğraflarını görmek ister miydi? Sizi aptallar, kadınlar sizin dalga geçebileceğiniz objeler değiller. Onlar da ailelerin değerli çocukları ve birilerinin kardeşleri.

10. [+460, -36] Ona “Yuri’nin abisi” demeyi kesin, kendi ismini kullanın ㅋㅋㅋ

SNSD Yuri'nin abisi Jung Jun Young'ın grup konuşmasında yer alıyor, soruşturmalara katılacak

KAYNAK: Nate

1. [+1,861, -14] Niye yorumlarında bu kadar kendine güveniyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

[Diğerlerine cevaplarda yazdığı yorumlar: “Teşekkürler, Yul hayranlarından özür dilerim. Çok uzun zaman önceydi, pek önemli olduğunu düşünmemiştim, şimdi kendime daha çok dönüp bakacağım.” “Gölgeler içinde saklanan anonim kişi, merhaba. Şu anda tüm soruşturmalara katılıyorum, suçlarımdan ötürü başımı dik tutup tutamayacak olmam senin karar vereceğin bir şey değil. ‘Milddang Pocha’nın açılmasıyla birlikte iş sebebiyle Katalk gruplarında yer alıyordum, haberlerde bahsedilen fuhuş ayarlama gibi şeylerden haberim yok. Gerçekler açıklandıktan sonra gelip konuşmalısın.”]

2. [+1,830, -22] Gizli kamera mağdurlarından özür dilemiyor, kardeşinin hayranlarından özür diliyor ㅋ

3. [+1,759, -21] Ama sen de grup konuşmasında gizlice çektiğin videolar paylaşmışsın ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+103, -11] ‘Lezzetli Y’ senin kardeşin mi?

5. [+102, -2] Uzun zaman önce marijuana ile yakalanmamış mıydı bu adam?

6. [+84, -3] Kardeşinin fanlarından özür diliyor ama mağdurlardan dilemiyor? Neyine güveniyor da böyle yorumlar yazıyor??

7. [+76, -4] Sen o videoları izledin, suç ortağısın. Sessiz kal.

8. [+54, -2] Utanmaz..

9. [+38, -1] Masaj salonlarına bayılan, kızlara gözünü dikip bakan ürkütücü adamlara benziyor ㅋㅋㅋㅋ

10. [+37, -0] Kardeşi sayesinde lüks bir hayat yaşıyor, daha dikkatli olmalıydı ama yerini bilemedi ve şimdi sadece kendi hayatını değil kardeşinin de imajını mahvediyor.. anne babası o kadar üzgündür ki..

SNSD Yuri'nin abisi Jung Jun Young'ın grup konuşmasında yer alıyor, soruşturmalara katılacak

HABER: SNSD Yuri’nin ‘oyuncak bebek’ güzelliği Tayvan’ı büyüledi

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+2,814, -18] Yuri-ya, abin neler yapıyormuş..

2. [+2,304, -20] Abisi Jung Jun Young ile aynı grupta mıymış??????

3. [+2,218, -24] Kardeşi hala promosyon yapıyor ama abisinin yaptığına bak

4. [+186, -5] Yuri’nin ailesi çok sorunlu, Yuri de onlarla tuhaf şekillerde bağlantılı. Marijuana kullandığı için tutuklanan YG bestecisiyle ilişkisi olan bir kuzeni var, abisi de Seungri’nin kulübünde MD. Şüpheli.

5. [+159, -8] Han Hyo Joo gibi olacak, kardeşi/abisi yüzünden hayatı boyunca skandal onu bırakmayacak

6. [+156, -4] Yuri de Jung Jun Young ile yakın, niye sadece abisi yakın gibi davranıyorsunuzㅋㅋㅋ

7. [+145, -4] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Ah komedi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Yuri’nin eski sevglisi kumarbaz değil miydi? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

8. [+136, -3] “Kim” kişisi Yuri’nin abisinin bir kadınla ilişkisinin videosunu grupta paylaşmış, Yuri’nin abisi bunu görüp sadece gülmüş, şok etti beni, “ㅋㅋ” yazmış, sanki abartılacak bir şey değil gibi.. o gruptaki kimse normal değil. Kardeşinin parası sayesinde geçiniyor, şimdi Yuri’nin yüzüne nasıl bakacak?

9. [+127, -3] Kendi kardeşi bir kadın ve kız grubu üyesi.. grup konuşması psikopat olmasa bile sosyopatlarla dolu.. empati ve suçluluk duygusu olmayan böyle herifler hadım edilmeli

10. [+93, -3] Sektörün ne kadar pis olduğunu duyuyorduk hep.. şakası yokmuş

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+217] Mağdurlar için çok üzülüyorum ama Yuri tepki almayı hak etmiyor. Abisinin mesajlarını mı kontrol etseydi? Bununla Yuri’nin ilgisi ne?

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Hata

Umarım kız madurların adı açıklanmaz açıklanırsa eminim madur olmarına rağmen nefret alırlar

Gözde

Yuri yi bu işe sokmayın!!!

flll

Yuri ye suç bulmayın lütfen. Abisinin telefonunda ne b*klar işlediğini nereden bilsin.. ama o abisine de yazıklar olsun, aynı şey kız kardeşimin başına gelir diye hiç mi düşünmedi. 🙄

Öl de ölelim Jessica reis

Yuri’ye neden bu olaya karıştırıyorsunuz ki? Abiniz suçlu diye siz de suçlu olmak zorunda mısınız? Abim adam öldürdü diye ben de adam öldürmezdim. Masum Yurimizin adını bu olaylarla anmayın. Onun hiçbir suçu yok. “Lezzetli Y” falan diye de iftira atmayın. Hiç mi utanmanız yok? Gerçekten suçlular dururken suçsuzların üzerine gitmenizdeki amaç ne? İkisinin de fandomında değilim ama bunu Jihyo ve Jennie için de istiyorum. Neden masum insanların üzerine gidip onların canını yakıyorsunuz ki? YURİ JENNİE VE JİHYOYU BU OLAYA KARIŞTIRIYORMAYIN

SLvia93

jihyo ve jennie’nin bu olayla ilgisi ne?

Öl de ölelim Jessica reis

Bu grupa videosu yüklenen on kadın arasında olduklarını söyleyenler var. İnanılır gibi değil ama bu durumda bile kızlara nefret kusmaya çalışıyorlar. Saçmalığa bak ya!

.

Yalanlandi o

Öl de ölelim Jessica reis

Biliyorum ama burada önemli olan bunun yalanlanması değil insanların bu kadar kolay bir şekilde iftira atabilmesi. İğrenç bir şey bu resmen. Durduk yere alakasız onca kişiyi olayın içine çekmeye çalışmalarını anlamıyorum.

Kraliçe2NE1

Yuri’ye ne ya bundan kızı karıstırmayın

Tori

Erkek kardeşinizin böyle bir şerefsiz bir işe bulaştığını düşünün, tüy ürpertici ve mide bulandırıcı

kübra

yuri nin bu işle bir alakası yok neden onu sıkıştırıyorsunuz zaten adı geçe bu olayda suçlu olanlar açıklandı hepsinin yaptığı büyük bir suçtu cezalarını çekmeliler fanlar kesinlikle çok üzgün ama bu konu hakkında bizim yapabilecek hiç bir şeyimiz yok özellikle bigbang hakkında diğer üyeler zaten askerde seungrinin yaptığı şeyler için onları suçlamayın eğer seungrinin hyungları onun böyle şeyler yaptıklarını öğrenseydi bunu yetkililere bildirirlerdi ya da böyle bir şey yapmaması için onu uyarırlardı aynı şey bu olaya karışmış idoller içinde geçerli grup üyelerininin üstüne gitmek bir işe yaramayacak hepsi bu yaptıklarının cezanı çekecek.

Yeni Yazılar