Benzer Yazılar

Soruşturmalarda Goo Hara’nın eski sevgilisinin videoyu internete koymadığı ortaya çıktı

Soruşturmalarda Goo Hara'nın eski sevgilisinin videoyu internete koymadığı ortaya çıktı

HABER: [ÖZEL] Police onayladı “Goo Hara’nın videosu internete koyulmadı”, soruşturma takımı

KAYNAK: Korea Ilbo via Nate

1. [+1,785, -112] Goo Hara’yı videoyla tehdit etmesi zaten bir suç, sızdırıp sızdırmaması mühim değil. Cezasız kalırsa yine aynısını yapacak, ağır bir ceza verin bu adama.

2. [+1,622, -80] Eminim ‘henüz’ sızdırmamıştır. Buradaki asıl sorun videoyla tehdit etmesi değil mi?

3. [+1,269, -77] Jong Bum-ah, senin için kötü görünüyor

4. [+59, -7] Videoyu internete koymamasına sevindim ama yine de cezalandırılmalı

5. [+58, -9] Muhtemelen sonra arkadaşlarıyla buluşacak, arkadaşları ‘Goo Hara yatakta nasıl’ diye soracak, içki içerken adam her şeyi anlatacak, Goo Hara ise mağdur olmasına rağmen evinde insanların gözlerinden korkarak oturacak, tüylerim diken diken oluyor bunu düşününce.

6. [+36, -3] Videoyla kadını tehdit etmiş, bunu yapanlar hapis cezasını hak eder

Soruşturmalarda Goo Hara'nın eski sevgilisinin videoyu internete koymadığı ortaya çıktı

HABER: Choi Jong Bum temsilcileri saldırıdan daha fazla resim ve Katalk konuşması sundu… “Goo Hara gerçeği çarptırıyor.. bu uyarımız”

KAYNAK: TV Report via Nate

1. [+1,148, -52] Dispatch’in onunla olacağını sandı, hayal kırıklığına uğramayacaksınız dedi… hepsi bumerang gibi döndü

2. [+935, -64] Şu suratı ekranımdan çekin

3. [+741, -159] Aferin sana Goo Hara

4. [+116, -7] Kadını dövüyorken karşılık vermeyeceğini mi sandın? Diyelim ki ikiniz de birbirinize vurdunuz.. bütün bu kanlı resimleri bize göstermeye uğraşmaktan hiç mi utanmıyorsun?

5. [+113, -5] Tamam birbirinize vurmuşsunuz.. ama sonrasında yaptığın her şey acınası

6. [+70, -3] Evet, Goo Hara’nın yüzünü bayağı tırmaladığını hepimiz biliyoruz, bu yüzden en başında halk onun tarafında değildi, ama sen videoyla onu tehdit eden bir aptal olduğun için yüzün böyle görünse bile en kötü suçlu sensin

Soruşturmalarda Goo Hara'nın eski sevgilisinin videoyu internete koymadığı ortaya çıktı

HABER: ‘Section TV’ Goo Hara eski erkek arkadaşını şantajdan mahkemeye verecek, “Video Goo Hara’nın izniyle çekildiği için kovuşturma imkansız”

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+2,184, -165] Saçmalık bu. Goo Hara’nın izniyle çekilmiş olsa bile adamın videoyu sızdırmakla tehdit etmesine tamam demedi herhalde, bu yüzden dava açmak niye zor? Niye yasalar hep saldıran tarafın yanında?

2. [+1,454, -148] Goo Hara’nın rızasıyla mı?!!!!!!!!….

3. [+1,206, -983] Goo Hara adamın yüzünü ve vücudunu bayağı tırmıklamış, sıradan biri olmadığını düşünüyorum ben.

4. [+164, -23] Yani Goo Hara’dan izin almadan videoyu sızdırsa, sırf video çekilirken Hara’nın izni vardı diye dava açılamıyor öyle mi? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Ülke kafayı yedi ya. Kadınların protesto için sokaklara dökülmesine şaşmamalı!

5. [+1411, -12] Videoyu Goo Hara’nın izniyle çekmiş olsa bile kadın videonun internete konmasına izin vermedi herhalde!

6. [+114, -5] Yani adam videoyu internete sızdırana kadar yasalar Goo Hara’yı korumayacak. Tehdit ettiği için ceza almıyor ㅜ

7. [+104, -3] Goo Hara videoyu silmiş ama adam kurtarıp videoyla tehdit etmiş, bu nasıl sorun olarak görülmez?

8. [+99, -14] Bir polis şöyle söylemişti: insanlar gizli kamera videolarını indirdiğinde polis izleyen herkesi tutuklamak zorunda olsaydı Koreli erkeklerin çoğu tutuklanırdı yani tutuklama yapmak imkansız.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+100] Koreli netizenlerin şu anda tamamen Goo Hara’yı savunmaları içimi rahatlatıyor, çok sevindim. Bir erkeğin öyle bir videoyla bir kadını tehdit etmesi ASLA doğru değildir. İğrenç.

 

Kaynak: Netizenbuzz

1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Surmew-BTS

Kadın videonun çekilmesine izin verse bile adam kadını video ile tehdit ettiği için ceza almalı, adamın elindeki videonun kopyalarıda vardır hem telefon hem bilgisayar hem de başka cihazlardaki kopyaları bulunup silinmeli, adamın diğer erkek arkadaşlarıda bu videoya erişip internete koyabilir, hatta adam başkalarına izletmişte olabilir. cezasız kalmamalı, bu tıpkı kimseyi öldürmeden saldırgana ceza vermemek gibi ya da biri ölmeden önlem , ceza, denetim yapmamak gibi bişey ve çok yanlış. ve maalesef Güney Kore de gizli kamera olayları ve intikam pornosu çok yaygınmış ve erkeler hep bu sitelerde bu taraz videoları izliyor, Güney kore de tuvaletler ve giyinme kabinlerine gizli kamera… Read more »

Yeni Yazılar