SS501 Kim Hyungjun asılsız dedikodulara karşı dava açacağını söylediSS501 Kim Hyungjun asılsız dedikodulara karşı dava açacağını söyledi

HABER: ‘İdol cinsel taciz şüphelisi’ SS501 Kim Hyungjun… “Önce o istedi”

KAYNAK: Sports Donga via Naver

1. [+1,551, -119] Aigoo, hanımefendi… neden 9 yıl önce yaşanmış bir şeyi şimdi gün yüzüne çıkardın.. SS501 grubunun bir araya gelmesi zor olacak gibi

2. [+1,213, -187] Komik bir kadın.. ben de kadınım ama utanç verici. Adamı evine alırken özel bir niyeti yok muydu zaten?? Adam ünlü diye şeytan olmuyor.. ayrıca niye 9 yıl önceki şeyi şimdi şikayet etti~~

3. [+316, -58] Ben 9 yıl önce yaşanmış bir şeyi niye şimdi açıkladığını bilmek istiyorum

4. [+286, -39] Para kazanmak mı istiyor?

5. [+133, -6] Uyumasına yardım etmek için yanına uzandım demiş ㅋㅋㅋㅋ ben de bir kadınım ama lütfen böyle yapma ㅠㅠ Kim yabancı birini bu yüzden evine alır? ㅠㅠ Ah..

6. [+102, -0] Kadının Twitter’ına baktım, başka bir adamı da dava etmeye çalışmış ama iptal etmiş, ne kadar para aldığını bile anlatmış.. haberlere çıktığı için heyecanlanıyor şu anda. Onu mağdur olarak göremiyorum.

7. [+93, -2] Yani bir eğlence kadınıymış (erkekler içki içerken onları eğlendirmek ve sohbet etmek için çağrılan kadınlar, genellikle erotik bir ortam olur) … 9 yıl önce evine bir adamı almış ve şimdi cinsel taciz davası açıyor.. mahkeme karar verene kadar susacağım ben

8. [+89, -10] Yani yetişkin ve sarhoş bir adamı sakince yanına yatırıp, ninni okuyarak onu uyutabileceğini mi sandı? ㅎㅎ

SS501 Kim Hyungjun asılsız dedikodulara karşı dava açacağını söyledi

HABER: Kim Hyungjun, “Asılsız dedikodu, dava açacağım”

KAYNAK: TV Daily via Nate

1. [+636, -41] Gerçek = dava açan kadın bir eğlence kadını

2. [+583, -23] 9 yıl önce? Yeni değil, 9 yıl olmuş?

3. [+470, -23] Pis şekillerde eğlenince hep böyle oluyor

4. [+43, -4] Adamın tarafındayım, 9 yıl önce yaşanmış olay ve kadın bir eğlence kadınıymış.. ama Kim Hyungjun o zamanlar 24 yaşındaydı, bu yaşta arkadaşlarıyla içerken eğlence kadını çağırması şok edici.. ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. [+38, -8] Bu adam arkadaşlarıyla içerken eğlence kadını çağırdıysa zaten pisliktir ㅋㅋ

6. [+33, -4] Bu adamın birine tecavüz etmiş olabilmesinden çok dünya turu yapmasına şaşırdım

7. [+30, -1] İşte bu yüzden hiç tanımadığınız insanlarla tek gecelik ilişkiler yaşamamalısınız

8. [+24, -5] Bir eğlence kadınıymış ㅋㅋ benim burada işim bitti

SS501 Kim Hyungjun asılsız dedikodulara karşı dava açacağını söyledi

HABER: Cinsel istismar davası açan kadın ,”Terapiden sonra cesaretimi topladım”

KAYNAK: Sports Today via Nate

1. [+281, -47] Niye onu evine aldı ki? Bir erkeğin gözünden bakarsak bu yanlış anlaşılmalara sebep olacak bir şey değil mi? Direk hayır deseydi hataya yer verilmemiş olurdu, ama utandım deyip öylece durmuş. Kadın açık bir cevap vermediği için bunlar yaşanmış gibi geliyor.

2. [+196, -26] 2010’da, 9 yıl önce yaşanmış ve bir barda çalışıyormuş ㅋㅋㅋ Hepimiz nasıl bir kadın olduğunu biliyoruz değil mi?

3. [+177, -25] İşi olarak yaptığı bir şey için niye terapiye ihtiyaç duydu?

4. [+25, -6] Yani bir barda çalışıyordu, 10 yıl önce bir adamı evine aldı.. işini küçümsemiyorum tabi ama bu biraz.. böyle kadınlar yüzünden gerçek mağdurlar ihtiyaçları olan yardımı alamıyor

5. [+16, -0] Bir kadınım ve anlamıyorum bu kadını, tek ben miyim? Bence kadın onu ayarttı.. adam zaten sarhoştu, niye yatağına aldı ki onu kadın? Niye 10 yıl sonra polise şikayet ediyor?

6. [+12, -1] Dava açan bir kadın bildiğiniz bir fahişe…

7. [+11, -1] Ben bu olayda Kim Hyungjun’un tarafındayım -_-

8. [+9, -3] Niye onu evine aldın??? Bir kadınım ama anlayamıyorum

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+42] Erkekler hayvan mı? Benim kedim bile ‘hayır’ın ne demek olduğunu biliyor. Şeyine hakim olamıyorsa bir kafeste falan yaşasın.

 

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kpop

Hayır hayırdır….Elbette kadın adamı evine alıp yatağa yan yana uzanarak hata etmiş, adam seks yapabileceklerini düşünmüş, adam seks yapmaya yeltendiği anda kadın”hayır” dediyse ve gene de adam zorla seks yaptıysa bu tecavüzdür. ama ALLAH AŞKINA LÜTFEN KENDİNİZİ KORUMAYIDA ÖĞRENİN GECE SARHOŞ BİR ADAMI YATAĞINIZA ALMAYIN, GERÇEKTEN SADECE UYUYACAĞINI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ, GENE DE KADIN HAYIR DEDİĞİ AN BU TECAVÜZDÜR. Kadın karısı olabilir, seks işçisi olabilir,ama HAYIR HAYIRDIR, sınırı aştığınız an bu TECAVÜZ kabul edilir. İnşallah kadının amacı adalettir, para amacıyla bunu yapıyorsa bu GERÇEK MAĞDURLARIN ADALET ARAMASINI ENGELLER. Kimse inanmaz kadınlara bundan sonra. ERKEK milletide LİBİDOlarına sahip çıksın, az nefsinize hakim… Read more »

KINGEXO

Bu olaylar tanıdık gelmiyor mu? Bu zamana kadar çıkan bütün taciz ve tecavüz haberlerindeki şahısların önce böyle haberi çıkıyor netizenler önce kadına para avcısı diyor daha sonra ‘aigoo o kadın haklıymış demek ki’ diyor.
Evli birisi birlikte olmak istemediğinde eşi zorla birlikte olursa bu da tecavüze girer aptallar!

?????

Eğer olay doğru ise umarım cezasını çeker ama cidden sarhoş bir adamı evine alıp yanına yatmak nedir ya?Bizim ülkemizde arkadaşların birbirinde kalması çok yaygın iken Kore’de bu çok nadir bir durum hani arkadaşınıza hadi gel bu akşam bizde kal muhabbet ederiz falan demezsiniz varın siz düşünün yani tanımadığınız,sarhoş bir adamı evine almak falan, ilginç. Gerçek ne ise umarım ortaya çıkar.

Almina

Sarhoş bir insanın irade doğru karar verme gücü yerlerdedir zaten masum demiyorum adama ama kadında valla masum değil hiç bebek misin sen uyutcak seni aptala yatmayın bu kadar ya

Ksldldk

Fahişelere tecavüz etmek , tecavüz sayılmıyor mu?

Kendime inanamıyorum...

Bu kadına inanamıyorum. Hatta direk inanmıyorum. Twitterda kadının hesabını bulmušar ve şu şekilde tweetler atmış
“Beni terk etmen hataydı, seni özledim, SBS 8 haberlerinde olacaksın” gibi tuhaf paylaşımlar yapmış.
Diyeceğim tek şey şu. Lütfen bu olayları prim için kullanmayın. Insanlar zaten kadınlara inanmıyor bir de siz bu inanca gölge düşürüyorsunuz.

Bu arada o tweetlerin linki
https://pannative.blogspot.com/2019/03/the-twitter-account-of-woman-who-sued.html?m=1

Deniz

En son Seungri ve JJY ‘de dava açıyodu .Artık kimin adı burada geçiyorsa kesin yapmıstır diyorum

B.A.B.Y

JJY’nin ilk davasında da kadını suçlu bulmuşlardı ama bakın adam şimdi nerede…

-_-

Ya tabi ki JJY olayı gibi bir şey olabilir bu da ama olay biraz ilginç değil mi 10 yaşındaki çocuk değil sonuçta karşındaki yabancı biri ve sarhoş sende eve alıp yanına yatıyorsun falan. Kim evine yabancı,sarhoş bir adamı alır ve yanına yatar? MeToo hareketinde gerçekten mağdur olanların yanında sırf gündem olmak,para,ün için hikayeler uyduran kişiler vardı :/ Birde hatırlayan bilir Suzy’nin desteklediği bir kadın vardı bu kadın zorla fotoğraflarımı çektiler falan demişti ama sonra öyle olmadığı ortaya çıkmıştı kendi isteğiyle çekimlere katıldığı bütün mesajlar ortaya çıkmıştı :/ Umarım gerçekler ortaya çıkar suçlular cezasını çeker yoksa bu durumları kullanacak hemcinslerimiz de… Read more »