Stray Kids 'M!Countdown' programında ilk galibiyetini aldıStray Kids 'M!Countdown' programında ilk galibiyetini aldı

HABER: Stray Kids, M!Countdown’da 1 numaraya tırmandı.. “Hayranlara teşekkürler” gözyaşları

KAYNAK: Naver

1. [+233, -4] ㅠㅠㅠㅠㅠ çok acı çektiniz ㅠㅠ gelecekte daha mutlu günlerimiz olsun

2. [+189, -1] Stray Kids, birinciliğinizi tebrik ederim^^

3. [+170, -1] Stray Kids, bu seferki şarkı iyi. Tebrikler!

4. [+144, -3] Stray Kids, birinciliğinizi tebrik ederim

5. [+138, -5] Besteci idoller gerçekten takdire değer

 

Kaynak: Pannchoa

Abone Ol
Bildir
guest
5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Htcnr

Onlar gelecegin en iyi gruplarından bence ⭐Şarkıları orijinal …Birkac programda izledim ,Varyete yetenekleri de iyi ..Tuttum bu grubu . Dinlemeyenlere öneriyorum

bet

gerçekten çok çalıştılar bu albüm için ve sonunda hak ettikleri ödülü de aldılar. eğer ilk defa görüyorsanız bir şans verip hem yeni şarkıları miroh’yu hem de diğer şarkılarını dinlemenizi öneririm. 9’u da birbirinden yetenekli birbirinden eğlenceli kesinlikle pişman olmazsınız. ilerde çoook daha iyi yerlere gelecekler o yüzden geç kalmayııın 🙏🏻 STRAY KIDS EVERYWHERE ALL AROUND THE WORLD 🖤

Ahahajajajaj

Albümdeki bütün şarkıları yazıp besteleyen düzenleyen kendi hikayelerini kendileri oluşturan bir grup. Bu ödül geç bile kaldı. Gerçi Kore hep sonradan fark ediyor zaten. Gençler şarkılarını açıp dinleyin. Gençlik sorunlarını dile getiriyorlar ve şarkıları çok anlamlı. Pişman olmazsınız hatta sonradan niye bu kadar geç kalmışım bu gruba bile diyeceksiniz.

db db

Grubun şarkılarını duymuşluğum vardı ama dikkatimi pek çekmedikleri için dinlememiştim. Fakat yeni şarkı Miroh cidden çok güzel.

İnşallah karekterleri de iyidir ve çok başarılı olurlar.

Helen

JYP’nin hayatta kalma programının bir bölümüne denk gelmiştim ve o günden beri bu çocukların adı nerede geçse yazığım geliyor. Anlamlı konulardan bahseden şarkıları da var zannımca. Ancak sanırım aşık veya gangsta tarzda olmayınca erkek grupları dahi kız gruplarından daha zor seviliyor Kore’de.