Benzer Yazılar

Sulli çıkışının 13. yılını kutladı

Sulli çıkışının 13. yılını kutladı

HABER: Sulli “Çıkış yapalı 13 yıl oldu, büyürken çok hata yaptım ama…” dürüst itiraf

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+320, -43] Ben her şeyden çok ilişkisinin grubunu etkilemesine izin vermesine sinirlenmiştim. Onunla takılmak için bilerek programlarını aksattı, sonra Instagram’da yakalandı. Ve şimdi diğerlerini kötü etkilemeyen bir feminist olarak övülüyor ㅡㅡㅋ

2. [+251, -34] Evet… bir sürü deli insanın olduğu bir nesilde normal olanlardan olabilsin

3. [+37, -9] Ben buna hata demezdim, sadece aptallık yaptı. O aptallıkları kabul ettiği için SM’e şükretmeli. Başka bir iş olsa çoktan kovulmuştun.

4. [+21, -16] Önemli olan nasıl devam ettiğindir, başarılar. Seni destekliyorum.

5. [+14, -10] Başarılısın. Bağımsızlık günündeki gönderine saygı duydum. Seni destekliyorum.

6. [+13, -7] Bu yaşlarda insanlar hep utanç verici hatalar yapıyor, büyürken hatırlayıp sinirleniyorlar.. ama ünlülerin hataları unutulmuyor, kaydediliyor.. Sulli fighting!

7. [+12, -1] Ama ne başardı ki? Kasıntı ortaokullular gibi davranmak hariç…

8. [+8, -3] Bu kadar uzun süre ilgi çekebilmek de başarı

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+96] Çok güzel bir şekilde büyüdü. Hepimiz hayat yapıyoruz, hatalarımızdan ders alıp daha akıllı oluyoruz. Nice senelere Sulli.

 

Kaynak: Netizenbuzz

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Raven

Benimde öyle..ve o yorumları okuduğumda kahroluyorum oysa ki şimdi insanlar onun için en güzel kelimelerini sarfediyor.

Hey boi

Çok güzel çıkmış

suna

Herkes hatalar yapar. Önemli olan hata yaptığını farketmek. Hayata yeniden başlamak için çokça yılı var. Bence son zamanlarda çok normal davranıyor. Umarım iyi işlerde görürüz onu

Surmew-BTS

Her insan hata ve yanlışlar yapar, önemli olan hatalarından ders çıkarıp bir daha yapmamak ama tekrar tekrar da hata yapabiliyor insan, önemli olan özleştiri yapıp hatalı davrandığını kabul edip, kendini kabullenmek ve özür dilemek, insanoğlu böyle büyür böyle olgunlaşır. Bazen iletişim eksikliği ya da hatasından dolayı, yanlış anlaşılmalardan kaynaklı hata yapabiliriz, ya da aptallığımız, cahilliğimiz, bilgi eksikliğimizde hatalara neden olabilir, ya da insan sarrafı değilsek insanları tanıyamadıysakta hata yapabiliriz, hatalarımızdan ders çıkarıp öğrenirsek hem daha iyi bir insan oluruz hem de daha da güçleniriz. İnşallah Sulli iyi şekilde devam eder.

xo

Hatasız kul olmaz. Bunu kabullenmek de en tebrik edilesi şey. Sulli’nin en sevdiğim yanı cansız bir oyuncak bebek olan diğer yaşıtlarına göre daha olgun ve gerçek olması. Sulli hep kendisine uygun sınırlar çizdi bu yüzden hataları çizgiyi aşmadı. Fighting Sulli.

billy

Hahahaa! Korelilerle Türklerin ortak bir noktası sanırım bu. Ne kadar hata yaparsan yap bir vatansever olarak dikkat çekmeyi başarırsan her şeyi unuturlar. Sulli’yi pek fazla takip etmem ama gruptan ayrıldığı zamanları hatırlıyorum, o zamanlar netizenturkey facebooktaydı ve onlar deli gibi Sulli’yi gömerken biz roleplay hesaplarımızdan işin komedisini yapardık. ahssjashdjashf Şimdi bu kadar yüz seksen derece dönmüş olmaları beni güldürdü…

Yeni Yazılar