Benzer Yazılar

Sulli kimseye zarar vermemesine rağmen halkın ona kötü bir önyargıyla baktığını düşünüyor

Sulli kimseye zarar vermemesine rağmen halkın ona kötü bir önyargıyla baktığını düşünüyor

HABER: Sulli, “İnsanların bana karşı özellikle önyargılı olduğunu düşünüyorum”

KAYNAK: Kukmin Ilbo via Naver

1. [+758, -19] İnsanlar sana karşı önyargılı değil, tuhaf şeyler yapan sensin

2. [+304, -14] Çok darkafalı bir kız. “Kötü bir amacım yok, o yüzden ne yaparsam yapayım benimle konuşmayın”, “Eleştirdiğiniz için yanlış yolda olan sizsiniz”… bu kadar küçük yaşta nasıl bu kadar geri kafalı olabiliyor. “Ben hiç hata yapmıyorum. Bana yanlışsın dediğiniz için siz yanlışsınız asıl” diye düşünen tarzda biri.

3. [+268, -7] Tuhaf davranışlarını değiştirerek başlasan?

4. [+175, -3] Sosyal medyaya gereksiz şeyler yüklemeyi bırakıp kariyerinde sıkı çalışırsan halk sana farklı bakar

5. [+134, -2] Üzgünüm… ama tuhafsın ㅜㅜ

6. [+35, -0] Ben şahsen pozitif bir tepki alacak şekilde davranmadığını düşünüyorum. Halkın sana iyi gözle bakmasını istiyorsun, ama kendin hiç iyi görünecek şeyler yapmıyorsun. Geçmişi değiştiremezsin artık, ama iyi davranışlarda bulunursan halkın sana bakışı da değişecektir.

7. [+28, -0] Hala ergenlik döneminde mi sanıyor kendini? “Böyle davranan tek ben değilim, niye sadece bana çatıyorsunuz?” Ortaokullular böyle konuşabilir ama sen bir yetişkinsin. Artık şirin değil. Sadece aptal görünüyorsun.

8. [+29, -3] Kafası tuhaf ㅋㅋㅋ Bir psikolog Sulli’nin normal olmadığını yazmıştı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ psikopat ㅋㅋㅋ lütfen bir akıl hastanesine git…

9. [+17, -0] Resimlerinde hep kafası iyi gibi çıkıyor.. konseptleri tuhaf

10. [+15, -0] Böyle davranan tek kişi sensin ama.. başkalarını suçlamayı bırak

11. [+14, -0] Resimlerini özel bir yere yükle. İnsanların yorum yapmasını istemiyorsan hiç resim yükleme. Ne kadar nefret alırsan al sürekli internete bir şeyler yükleyen sensin.

12. [+13, -0] İnsanlar sana tuhaf gözle bakıyor çünkü çocuk gibi davranan bir yetişkinsin. Biliyorum kötü bir niyetin yok ama halk zaten sana kötü gözle bakıyorken daha dikkatli olmamak senin suçun.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+23] Düşünsenize, o kadar perişan bir insansınız ki sırf mutlu olduğu için başka birinden nefret ediyorsunuz.

 

Kaynak: Netizenbuzz

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
osakagülü

Ben Sulli’yi haklı buluyorum ve çoğu zaman “Keşke ben de onun kadar rahat olup dilediğimi özgürce yapabilsem” diyorum. Gerçekten öyle ama. İstediği fotoğrafı paylaşıyor, istediğini giyiyor, istediği gibi hareket ediyor ve eğleniyor. Kimseye zararı yok. Beni izleyin, takip esin diye zorlamıyor. Kimseye kötü bir lafı da yok kendi halinde mutlu oluyor. Ve onun böyle olması kudurtuyor insanları, hangi tarafın acınası olduğu gayet ortada.

minlep

ahhh bu başlık cidden üzücü

SURMEW-BTS

Sulli nin yanlış bir şey yaptığını düşünmüyorum, Koreliler cidden çok katı ve dar kafalı, kız özgürce kendi istediği gibi davranıyor, elalem ne der düşüncesi yok, insanlar onu sevsin diye insanların istediği gibi davranmıyor ve kendi instagramı kendi sosyal medya hesabı, istediği fotoyu paylaşır ( +18 lik olmadığı ve suç teşkil eden şeyler olmadığı sürece herkes kendi sosyal medya hesabına herşeyi koyabilir). Beğenmeyen rahatsız olan takip etmesin, yorum yapmasın. Ama bence de bazı psikolojik sorunları var, kaldı ki hepimizin var, herkesin psikolojisi bir değildir ve anlık duygu durumumuz, anlık psikolojik durumumuz yaşadıklarımıza göre değişebilir bunlar normal şeyler, anlayış göstermek lazım. İnstagrama… Read more »

Brit-BitBit

Son netizen bükücü resmen netizenlerle dalga geçiyor sevmiyorsanız takip etmeyin gündeme getirmeyin arkadaşlar Kpopta aslında aşağı yukarı herkes böyle Sulli allenen yapıyor herşeyi sevgilisi oluyor geziyor tozuyor ben Sulliyi sadece bir şey için eleştirirm oda F(x)i yarı yolda bırakması ve Fx hakkında konuşmazssa çok iyi olacak onun dışında bence ne yaparsa yapsın.

Yeni Yazılar