Benzer Yazılar

Sunmi temsilcileri Advil resmi ve IG yayınında ağlaması hakkında açıklama yaptı

Sunmi temsilcileri Advil resmi ve IG yayınında ağlaması hakkında açıklama yaptıSunmi temsilcileri Advil resmi ve IG yayınında ağlaması hakkında açıklama yaptıSunmi temsilcileri Advil resmi ve IG yayınında ağlaması hakkında açıklama yaptı

HABER: Sunmi, hap fotoğrafları -> canlı yayında ağlamak -> “sadece dekor, özel bir sebebi yok”

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+426, -23] Niye son zamanlarda bu kadar çok ilgi rspusu var?

2. [+321, -18] Ne yapıyor?

3. [+197, -18] Sadece bir konsept

4. [+32, -14] İşte bu yüzden Sunmi’den uzak duruyorum. Sosyal medya insanları ayıklamanın kusursuz yolu.

5. [+30, -11] Sulli’yi mi taklit ediyorsun? Sulli’liği Sulli’ye bırak.. sen git başka bir şey yap..

6. [+24, -5] Duygusal olarak zorluklar yaşıyor olmalı, ekonomik sıkıntılar dışında baskılar ve stres var…

7. [+21, -8] Gördüğüm en büyük ilgi rspusu, utanç verici

8. [+18, -5] Acınası..

9. [+13, -2] Bu ne, manyak s*rtük cosplayi mi? Sulli cosplayi? ㅡㅡ

10. [+11, -0] Modu bir iyi bir kötü gibi..

Sunmi temsilcileri Advil resmi ve IG yayınında ağlaması hakkında açıklama yaptı

HABER: Sunmi temsilcileri hayranların endişelerine cevap verdi -> “Haplar set dekoruydu, hayranlarıyla iletişim kurarken duygulanıp ağladı”

KAYNAK: X Sports News via Naver

1. [+1,516, -197] Hapların fotoğrafını yüklemesi biraz ilgi rspuluğu gibiydi…

2. [+662, -254] Niye hapların fotoğrafını yükledi ki? Bu sadece ilgi rspularının yaptığı bir şey.. bu hareketlerle imajını mahvediyor. Kendi Instagram yayınında ağlamasını anlarım ama Insta hesabına hapların fotoğrafını koymak yanlış

3. [+361, -38] Onu izleyen bu kadar çok göz olduğunu biliyor, hapların fotoğrafını koyması yanlış.. yoksa tehlikeli bir durumda olduğunun göstergesi mi? İnsanları endişelendiriyor. Gerçekten iyi mi?

4. [+391, -75] Onun yerine utanıyorum

5. [+317, -35] Erkek arkadaşından ayrıldı herhalde

6. [+85, -24] Muhtemelen zorluklarını paylaşacak kimsesi yoktu, birinin fark etmesini umarak paylaştı ㅋㅋ ve sadece bir dekormuş, istediğini yükleyebilir

7. [+56, -5] Çok saçma ya. Bir arkadaşınızın Katalk profil resmini hap yapması, neyin var dediğinde ‘bir şey yok’ demesi gibi.

8. [+44, -1] Yardıma ihtiyacı olduğunun göstergesi mi bu? Umarım önce sağlığına dikkat eder. Niye ‘iyiyim’ demesi aslında iyi değilmiş gibi geliyor? Lütfen dürüst ol ve zorlanıyorsan zorlandığını söyle..

Sunmi temsilcileri Advil resmi ve IG yayınında ağlaması hakkında açıklama yaptı

KAYNAK: Naver

1. [+1,680, -63] Güç bul. Depresyondaki insanlar bunu göstermek ister çünkü teselli ararlar.

2. [+1,037, -81] Duygularını içinde yaşayacağına bu şekilde dışarıya yansıtmasını tercih ederim. Ona ilgi rspusu demeyi kesin.

3. [+571, -23] Güçlü ol, neler oluyor bilmiyorum ama geçecek. Üzgünsen ağlayabilirsin, istersen bunu gösterebilirsin.

4. [+291, -16] Güçlü ol Sunmi-ya

5. [+180, -14] Sunmi-nim, güç bul

6. [+67, -2] Lütfen nefret yorumu yapmayı kesin. Ünlüler de insan, duygularını yansıtamamak ne kadar zordur bir hayal edin. Birinden bu kadar nefret etmek zorunda mısınız?

7. [+42, -3] 16 yaşında çıkış yaptı, bu kadar zamandır çalışmak eminim zordu. Grupta hissetmediği şeyleri hissediyor şu anda muhtemelen. Kendi başına bir sahneyi doldurma baskısı, halkın görüşleri.. Sunmi-ya, dayanırsan sana iyi gelecek. Hayranlarınla birlikte ilerle!

8. [+36, -6] Hayran değilim ama gerçekten zor bir durumdaysa ilgi istemesi normal. Kendi hesabına yüklediği bir şeyden ötürü bu kadar nefret yorumu yazmak iğrenç

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+80] Bu gerçekten endişe verici. Sunmi iyiyim dedi ama iyi olmadığı belli oluyor. Neler oluyor bilmiyorum ama yardıma ihtiyacı var.

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
BaekleYeoldayım

Şu ‘ilgi orspusu’ lafı Kore de yasaklansa ne güzel olur. Bi idol ağlıyor ewww ilgi orpsu, bi idol saçını kesiyor ewww ilgi orpsu, bi idol instagrama resim atıyor ewww ilgi orspu ulan yakında nefes aldıkları için ilgi orspusu diyecekler hayır bu lafı kullandığınız da mükemmel bir insan falanda olmuyorsunuz ki!

Billgesue

Umarım bir an önce iyi olur 🙁

SUNMİ

Of gerçekten bu netizenler çok salak eğer sunmiyi doğru düzgün takip etmezseniz comebacki yaklaştığında her gönderisini spoiler amaçlı yaptığını bilmezsiniz. O zaman bilmediğiniz şeyler hakkında konuşmayın. Kimse sizi onu takip etmek için zorlamıyor hayranları için paylaştığı bir fotoğraf bu sizin için değil. Ayrıca o da bir insan duygusallaşıp ya da acı çekip ağlaması çok normal. İdollerin duygularının, özel hayatlarının ve sorunlsrının olmamasını beklemek bir doktorun hastalanmamasını beklemek gibi. Şu netizenler gerçekten iğrenç. Sunmi hiçbir zaman başkalarının ilgisini çekmeye çalışmadı o sadece hayranlarını umursuyor. Pis düşüncelerinizi kendinize saklayın ve gidin bir hayat yaşayın.

LemonadeMouth

Sunmi kendine hakaret edenlere dava açsa keşke şu gerizekalıların kıvrandığını görmek istiyorum.

SURMEW-BTS

inşallah Sunmi iyileşir ve gerekli yardımı bulur.

Yeni Yazılar