Benzer Yazılar

Super Junior hayranları Kangin’den Katalk grubunda olup olmaması hakkında açıklama istiyor

Super Junior hayranları Kangin'den Katalk grubunda olup olmaması hakkında açıklama istiyor Super Junior hayranları Kangin'den Katalk grubunda olup olmaması hakkında açıklama istiyor

HABER: [ÖZEL] “Kangin, Jung Jun Young’ın Katalk grubu hakkında açıklama yap” Super Junior hayranları talep etti

KAYNAK: Asia Econ via Nate

1. [+328, -1] Kangin uzun zaman önce ayrılmalıydı gruptan.. grubu pek çok şekilde kötü etkiliyor

2. [+288, -1] 1 numaralı en çok aranan kişi

3. [+248, -2] Sessizlik ne demek? Tabi ki o Katalk odasındaki herkes ile aynı pislik ㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+21, -2] Kangin’in hala gruptan ayrılmamasına daha çok şaşırıyorum. Hayranlar bu olaydan önce ayrılmasını talep etmemiş miydi?

5. [+19, -0] SM ondan bıkmıştır artık. Onun pisliklerini temizlemekten sıkılmıştır.

6. [+18, -0] Bu adam artık ünlü mü suçlu mu?

7. [+12, -0] Bir sürü farklı çeşit skandallara sebep oluyor

8. [+11, -1] Gerçekten inanılmaz.. huyları suyları bir.. Bir sürü pislik adam nasıl bir Katalk grubunda toplanabilmiş? ㅋㅋ

9. [+9, -2] En azından Super Junior hayranları mantıklı düşünebiliyor

10. [+9, -0] Bu adam beni hiç şaşırtmıyor artık

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+331] Kangin K-Pop’ın en büyük hamam böceği gerçekten, bir sürü olaydan sonra geri dönebildi

 

Kaynak: Netizenbuzz

17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Raven

Ben olduğunu duyduğumda değil, o grupta değilse şaşırırım kangin bu kendinize gelin aifşdiw

xoo

Sungmin’e üzülüyorum ben. Suçlu olan Kangin olmasına rağmen sırf evlendiği için Sungmin’in gruptan ayrılmasına neden oldular. Kangin daha fazlasını hakediyor. Sungmin’i üzdükleri için bu netizenlere de sinirleniyorum. Bakın daha neler var netizenler… Kangin sen de büyük hayal kırıklığısın.. Aynı kazayı ikinci kez yapmana da tamam dedik ama bu olayda adının geçtiğini öğrenirsek bu güzel fandom’da bidaha asla adın geçmeyecek..

E.L.F

Aradan 1 yıl geçmiş fakat yazmak istedim. Sungmin evlendiği için evet nefret alıyor fakat en büyük sebebi evlendikten sonra promosyonlara katılmamasıydı,daha sonra da askere gitti. Sungmin’in bu yüzden gruptan ayrılması isteniyor. Bende üzülüyorum ona umarım bu sefer ki cb’e katılır.

Guts

Bu kadar emin konuşmayın sonra çok büyük bir hayal kırıklığı oluyor bir Vip olarak söylüyorum.Umarım suçsuzdur…

BlueElf

Olay bu değil ki zaten açıklama talep eden kendi fandomu ELF’ler bunun üzerine açıklama yapıldı polis ve LabalSJ’de olayla bir alakası olmadığını açıkladı ha birşey fark eder mi hayır çünkü Kangin zaten grupta yok kaç yıl oldu ama olur olmadık yerlerde sürekli SuJu isminin karıştırılması yordu bıktırdı yani üyelerin en ufak hareketleri sanki devlet meselesiymiş haline getirilmesinden çok sıkıldık artık rahat bıraksınlar.

Guts

Sizi anlıyorum emin ol Seungri olayı bambaşka ama diğer üyelerimiz de şuan da linç yiyor yıllar önce çıkmış olan skandallar bile ısıtılıp önümüze konuyor biz de çok sıkıldık GD ve TOP şuan asker de tek yaptıkları hasta oldukları için izin almak ama dediğiniz gibi devlet meselesi gibi büyütülüyor.Medya bu haberleri Seungri olayından sonra üst üste çıkardı daha bir çok kişinin ismi geçti kimi aklandı kimi suçlu bulundu.Yg’de ilk başta aynı şekilde çıkan haberleri yalanladı sonradan olan olayları biliyorsunuz zaten.Kimse hakkında kesin konuşmamak gerekiyor bunu söylemek istedim sadece.Ha tabi ki medyaya da çok güvenmiyorum ne dedikleri belli değil 3 aydır çekmediğimiz… Read more »

BlueElf

Çıldırmamak elde değil gerçekten Kangin’e kimse kefil değil zaten açıklama yapıldı gerçi ama bizi etkileyen durum bu değil aktif grupta olan üyelerimizin artık yakasından düşsünler 1 yıldır hala köpek konuşuyoruz ya var mı böyle bir şey sanki Kadını Siwon ısırdı sürekli sürekli yine bu konu gündeme geliyor tam kurtulduk derken yani antilikte çok zor ve yorucu bir şey ilgilenmeyin uğraşmayın dertse her grubun kendi fanlarının derdi başka fanlar niye maydonoz olup bizim gruplarımızdan hak talep ediyor yani onlar kim ki? Suçları varsa zaten gruplarından şirketlerinden atılıyorlar.

Guts

Köpek olayı bana da çok saçma geliyor ama yapacak bir şey yok koreliler böyle 6-7 yıl önce çıkan skandalları bile unutmuyorlar biz de hala uğraşıyoruz.Her fandom da var böyle kişiler bizden çok olaylarla ilgilenip takip ediyorlar.Bir an önce bütün isimler verilsin olay kapansın hepsi cezasını çeksin biz de bunu istiyoruz

Jean-Baptiste

Hala SuJu hayranları olması daha da şaşırtıcı

Deniz

Senin gibilerin 1 kisinin hatasını bütün gruba yüklemesi daha da şaşırtıcı

Jean-Baptiste

1 kişi mi Kangin, Siwon ve Lee Teuk da var

Miss

Siz hangi kusursuz kişilerin hayranısınız mükemmel insan??

xoo

Evet arkadaşlar.. Bu olay Suju’nun suçudur. Kangin sadece olayın temsili. Kangin’in edepsizliği nedeniyle E.l.f olmayı bırakıyorum. Bay.. !!?

BlueElf

Ne illetmişsiniz bitmediniz ya bi bir b*k bilmeden yazıyorlar bide yabancı hayranın yorumuna bak hele Kangin ne zaman döndü Allahın malı 4 yıldır yok adam 4 yılll gerizekalı fanlar evlendi diye Sungmin 5 yıldır yok elinizden en çok çeken grup be ne pislikler yapıp dinlediğiniz arka çıktığınız idolleriniz oyuncularınız var be. Biz en azından Kangin alkol problemi var gruba zarar veriyor grupta istemiyoruz diyebildik her türlü pisliği yapıp oppa biz onsuz yapamayız demedik. kaldı ki açıklama yapıldı polis bile Kangin’in soruşturma yapılmasına gerek olmadığını odadaki ismin başkası olduğunu açıkladı siz neyin kafasındasınız hala her şeye SuJu’ı çekmeyin artık kendi idollerinizle… Read more »

ELF.biri

Ulan habere bak açıklama geldi yaklasik 12 saat oldu reddedildi polis Kangin in soruşturulmasına gerek bile olmadığını söyledi buradaki klavye artistleri de yorum yapmasa sevinirim iyi günler

3xo

Viplerde boyle diyordu :”))

zsr

gshsbahshssjsjhwhwhjwk cidden öyle bi de savundukları adam kangin

Yeni Yazılar