Benzer Yazılar

Taemin Jonghyun’un vefatı hakkında konuştu

Taemin Jonghyun'un vefatı hakkında konuştu

HABER: SHINee Taemin Jonghyun hakkında, “İyiyim, ama onu sık sık düşünüyorum”

KAYNAK: TV Daily via Nate

1. [+405, -9] Neden ‘sık sık’ kelimesi bu kadar üzücü geliyor kulağa ㅜㅜ güçlü ol

2. [+290, -8] Hala inanamıyorum…

3. [+153, -5] Geri dönüşünü tebrik ederim!! Showcase’in için sabırsızlanıyorum.. Lee Taemin, Lee Taemin, Lee Taemin!!!

4. [+24, -0] Zaman geçtikçe bu acıya karşı uyuşuyorsunuz, sonra uyuştuğunuz için ağlıyorsunuz. Birini kaybetmek gerçekten çok üzücü bir süreç..

5. [+18, -4] Bir grubun tüm üyelerinin solo ya da grup olarak iyi çalıştığı ve herkesin yakışıklı olduğu tek grup olduklarını düşünmüştüm hep

6. [+17, -1] Taemin hiç skandala sebep olmuyor, hep kendini geliştiriyor. Tam bir ideal idol. Biliyorum arada bir üzülecek ama hepsini aşacak. Fighting.

7. [+14, -1] Tabii ki onu düşünür. Onu gerçek hayatta tanımayanlar bile düşünüyor. Taemin için Jonghyun bir aile gibidir, yıllarını onunla geçirdi.. güç bul~

8. [+14, -1] Bu kadar çok şeyi aşıp hala pozitif bir şekilde promosyon yapması beni gururlandırıyor, çok müteşekkir hissediyorum. SHINee ve hayranlarını destekliyorum..!

9. [+11, -0] Seni çok özledim Jonghyunie ㅠㅠ

10. [+9, -1] Bazen durup dururken aklıma geliyor

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+210] “Zaman geçtikçe bu acıya karşı uyuşuyorsunuz, sonra uyuştuğunuz için ağlıyorsunuz. Birini kaybetmek gerçekten çok üzücü bir süreç..”

O kadar doğru ki. Yakın olduğunuz birini kaybetmek korkunç bir süreç. Tüm SHINee üyelerine güç diliyorum.

 

Kaynak: Netizenbuzz

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

Aileden, akrabadan, arkadaşlardan birini kaybetmek cidden çok zor ama zamanla Allahın izniyle ve yardımıyla alışıyorsunuz ama zaman zaman aklınıza geliyor ve “şimdi o burada olsaydı şunu yapardı,” ” o da zamanında şunu yapmıştı ” vs diyorsunuz. Ama Rabbim sabrını veriyor ve inançlı bir insan olmak güç veriyor kişiye. Bu dünya gelip geçici, hepimiz öleceğiz ve Allahu Teala hepimizi belli bir sebeple bu dünyaya gönderdi, bu dünya sınav yeri, gerçek yaşamımız öteki taraf. Bunu kesinlikle unutmamak lazım. İnsanı üzen şey sevdiği kişiye duyduğu özlem, bunu atlatmak zor ama zamanla acınızın ateşi sönmesede hafifliyor ve alışıyorsunuz. Rabbim Jonghyun un ailesine ve SHINee… Read more »

B.A.B.Y

4. [+24, -0] Zaman geçtikçe bu acıya karşı uyuşuyorsunuz, sonra uyuştuğunuz için ağlıyorsunuz. Birini kaybetmek gerçekten çok üzücü bir süreç..

Çok doğru bir tespit.

Yeni Yazılar