[THEQOO] Flaşlardan etkilenmeyen kadın idoller

Krystal

[THEQOO] Flaşlardan etkilenmeyen kadın idoller

Yoona[THEQOO] Flaşlardan etkilenmeyen kadın idoller

Jennie[THEQOO] Flaşlardan etkilenmeyen kadın idoller

Irene[THEQOO] Flaşlardan etkilenmeyen kadın idoller

Sohee
[THEQOO] Flaşlardan etkilenmeyen kadın idoller

Suzy[THEQOO] Flaşlardan etkilenmeyen kadın idoller

[THEQOO] Flaşlardan etkilenmeyen kadın idollerSeolhyun

1. Hepsi çok güzel

2. Bu gönderideki herkes acayip güzel

3. “Bir dakika bekleyin…”

[THEQOO] Flaşlardan etkilenmeyen kadın idoller

4. Manyak güzeller ya..ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

5. Flaşlara hiç tepki vermemeleri çok ilginç

6. Yoona ve Irene.. vay be…

7. Krystal bir efsane

8. Hepsi çok güzel ㄷㄷㄷ İşte bu yüzden ünlüler

9. Hepsi acayip güzel ya

10. Bence kadın idoller renkli lens takmaya o kadar alışmışlar ki gözleri zamanla daha da güçleniyor ㅋㅋㅋ

 

Kaynak: Pannchoa

Abone Ol
Bildir
guest
19 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
BBLOVER

Ben 1 flash değince geçici görme kaybı yaşıyorum. Bu insanlar onlarcasina alışkın. Vay be. Jennienin poz verişleri çok tuhaf ya. Aslında sevimli birisi ama havalı poz vermeye çalışıyor. Bana komik geliyor:)

Q€€^

Keşke bulduğun her gönderide Jennie’ye toz kondurma alışkanlığına bir son versen

BBLOVER

Her gönderi? Bunu beyninizi kullanarak yaptığınızı varsaymayip sizi affediyorum. Zira her gönderi yalan söylediğinizin kanıtı. Gelelim fikirlerime? Sana pardon size ne? Toz kondurma alışkanlığı? Hayranlarının yaptığı ‘toz kondurmama alışkanlığı’ ile karıştırdınız sanıyorum ki? Fikirlerimi beyan ederken kimseden izin almıyorum ve anlamayacağım. Maalesef son verilmesi gereken birşey varsa sizin gibilerin her fikre müdahale etmesine son vermesidir.

Q€€^

Öncelikle o özene bözene yazdığınız gönderide onlarca hata var bir iş yapacaksanız tam anlamıyla yapmanızı öneririm. Her neyse süslü püslü yazma derdine düşmeyeceğim. Senin fikrine müdahale etmedim fakat şöyle bir şey var ki sen Jennie’yi sevmiyorsun burada bir anlaşalım. (Jennie grubun ana rapperı diyeceğim belki anlarsın) Linç yememek için yazılarını yumuşatıyorsun ki aşırı sahte gözüküyor. Ama anlamadığım olay, neden sevmediğin biri için yorum yazma gibi bir zahmete giriyorsun? Boşver kendi haline bırak onu, ne bu çaba? Ha altta da gördüğüm olumsuzlukları yazarım demişsin ama nedense sadece Jennie’de olumsuzluk görüyorsun. Her gönderide dedim diye sert çıkıyorsun ama altımdaki yorum bunu söylediğinde… Read more »

REVELUV

Neden çoğu yorumunda Jennie’ye karşı böyle yapıyorsun🙄 orada çok flaş var çıkışlarından beri ilk kez öyle biryere katılmışlardı (debut zamanı) ve kafası yere eğiyor ışık geldiği için sonra tekrar kaldırıp kafasını yana atıyor ve normalde gayet havalı biri zaten burada gergin ilk kez insanlara kendilerini tanıttıkları dönemdi jennie ye karşı ön yargılı olmasan🤗normalde hem havalı hem seksi fotoğraf çekimlerinde ve sahnede farklı fan meetinginde ve evdeyken farklı çok tatlı masum ve havalı bir kız Blink değilim ama jennie ye karşı çok farklıyım çok iyi kalpli ve güzel bir kız umarım ona alışmayı denersin

BBLOVER

Şimdi bir kısım olay anlaşılmak istenmiyor. Düzgünce sorduğunuz için açıklayayım. X kişisini seviyorum Y kişisini sevmiyorum. Mesela Jennie de aynı şekilde benim için soru işaretleri yaratan birisi. Şimdi ben sevdiğimi söylerken sevmediğimi niye söyleyemiyorum? O zaman herkes aynı yorumları yapsın. Sistem ‘mükemmel, harika’ dan başka yorumu kabul etmesin. Ama öyle değil. Neden çünkü bu bir fikir bir düşünce. Benim de düşüncelerim böyle. Şimdi olayın diğer kısmı ise ben bir BB hayranıyım. Çok uzun senelerdir de YGyi tanıyorum. Yani ordaki herşeyi takip edip biliyorum. Bir fotoda karar verdiğim bir olay değil. Emin ol çok yakından takip ediyorum. Bp desteklerim ama olumsuz… Read more »

Blink

Onu biraz araştırsan sevebilirsin aslında tabi ki grup hakkında eleştiri yapman yanlış değil bende grubumun bazı konularda eksiklikleri olduğunu kabul ediyorum ama daha çaylak olduklarını bildiğim için üstlerine gitmemin doğru olduğunu düşünmüyorum neyse aslında jennie’ye Karşı aklında neden soru işaretleri olduğunu söylersen yardım edebilirim çok duygusal bir kız aslında ve iyi kalpli bazı bağış yerlerine üye çocukları seviyor üyeleri seviyor yetenekli tabi ki bir insanı sevmeyebilirsin ama tanımadığın bir insanı sevmemem ve ya aklında soru işareti bırakması tuhaf(sadece senin için değil) daha sohbet etmediğin hatta canlı olarak bile görmediğin bir insana karşı insan neden nefret besler ön yargıyla yaklaşır anlamıyorum… Read more »

Jennie biased

Yorumunu ilk gordugumde yinemi bu kiz dedim ve sonra tamam dur Dilara belki senin biasin Jen diye aliniyorsun, simdi bakdigimda benimle ayni Fikirde olanlarin oldugunu gordum. Bu dunyada empati kurmak diye bir sey var. diger kizlarda bu bilmem kacinci defaydi AMA jennienin ilk moda sovu ve ilk defa yalniz basina bir etkinlige katilmisdi. Cok acik gorunuyor ki Baya tecrubesiz. Bir insan olarak benim de sevmedigim idoller var hic bir zaman dile getirmedim Jonghyunun intiharindan sonra da asla dile getirmem. Sevmedigim kisileri gormezden gelirim yokmus gibi davranirim. Senin bu yorumunu gorup etkilenecek o kadar cok cocuk var ki bu sitelerde sonra… Read more »

BBLOVER

Nefret mi? Kimseden nefret falan etmiyorum. Birileri birine idol olduğu için tapiyorsa da beni ilgilendirmiyor. Siz devam edin mükemmel görmeye. Ne nefret ediyorum ne hakaret. Tahammül edemiyorsanız sizin sorununuz.

LemonadeMouth

Boşuna yorma kendini bazıları bir gruba ya da bir üyeye olan hayranlığı o kadar abartıyorlarki takıntı haline getirmişler.Başka birileri onun görüşünün aksine hakaret içermeyen yorum yapsa bile hemen tepki gösteriyorlar.Senin düşüncen böyledir saygı duyuyorum demek zor geliyor anlaşılan.

anonim

Kang Ha Neul gifte çok tatlı ya ㅋㅋㅋ

Büke Morkoç

Krystal melek gibi bir güzelliğe sahip.

Seola

Seolhyun MÜ-KEM-MEL

esra

jennie’den ne kadar nefret ediyorsunuz ya ben bir türlü anlamıyorum kendisi aşırı güzel ve karizmatik bir idol hemde acayip sevimli nasıl sevilmez ki onun gibi başarılı birisi

Jenjen

Gerçekten hepsi de çok güzel TT

xo

Flaşlar Seolhyun için patlıyor resmen. Çok…. Farklı…

Aman

Seolhyun için patlıyor zaten ? DKKVLSKXLSKCOSX

BBBB

Seolhyun’da adeta tanrıça güzelliği var😍 Bakmalara doyamadım

suna

Hepsi çok güzel ama Flashlar sanki Seolhyun’u ışıldatmak için varmış gibi olmuş. Tanrıça güzelliği cidden😍