[THEQOO] Hyoyeon'un Instagram'da beğendiği yorum

“Mystery flop oldu, bilmiyor musun? Yakında Melon Top20’den düşecek. SM niye durumun ciddiyetini anlamıyor? Soshi ile aynı anda çıksın istemiyorlarsa NCT’yi Pazartesi çıkarmalılardı, promosyon yapamayacaksın, niye senin şarkını Çarşamba yayınlayıp promosyon dönemini böyle kötü etkilediler? Şarkı Melon’da Top10’dan düştü bile ve 3 gün oldu sadece, şu an tatmin olmanın vakti değil. Diğer şarkıcılar şarkılarını Idol Room ve Naver showcase’de tanıtıyor, tüm forumlarda reklam yapıyorlar. Şarkıyı Facebook ve diğer sayfalarda viral yapmaya çalışmalılardı (Ilsola, Baesola, Dingo Music). SM ‘Make Us’ gibi küçük şirketlerden bile daha beter. Soshi’nin alt grubunun promosyonunu yapmıyorlar. Soshi’yi uzun süredir görmemiştik ama sizi müzik şovlarına bile yollamıyorlar, dijital listelerde sizi yüzüstü bırakıyorlar, eğlence şovu yok, koreografi videosu yok, düzenli olarak içerik sunmazlarsa dijitalde başarısız olacaksınız. Umarım durumun ciddiyetini anlarlar.. Sadece klibin başarılı olması neye yarar? Geri dönüşü çok önceden tanıtıp diğer sanatçılar gibi şarkınızın promosyonunu yapmanıza izin vermelilerdi. Facebook viral reklam şirketlerinden daha kötüler.”

1. Lütfen SM’den ayrıl

2. SM asla uyanmayacak..

3. Ama bugünlerde dijital skor müzik şovu promosyonlarını neredeyse hiç etkilemiyor…? Bilemedim

4. Yanlışlıkla mı beğendi? Kendi şarkısına ‘başarısız’ diyen bir yorumu niye beğenir?

5. Şarkısının başarısız olduğunu düşündüğü için beğenmedi gönderiyi, promosyon yapmadığı için SM’e sinirlenmesine katılıyor sadece..

6. SM sanatçıları şirkete karşı bir şey düşünmenin faydası olmadığını bilmiyor mu, SM değişmez, sana tabakta kalmış pirinç gibi davranırlar resmen..

7. Hiç promosyon yapılmadığı doğru ama, bu seferki skorları çok kötü

8. Ama harika bir şarkı seçmişler ㅜㅜㅜ bağımlılık yapıyor

9. Yanlışlıkla beğenmiş olabilir, ya da yorumu yazan kişi gibi sinirlenmiştir… onu biasımla birlikte bir şovda izlemiştim, gayet düzgün bir insan

10. Bu kişinin böyle bir yorum bırakması beni daha çok sinirlendirdi

 

Kaynak: Pannchoa

Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kimkibumkeyismylove

Hyoyeon’ın beğendiği yorum sonuna kadar haklı.SM gerçekten Soshi’yi arkaplana attı. 10. Yıldönümü albümleri Holiday Night icin de sadece üç gün promosyon yapıldı, reklam yapılmadı, sınırlı albüm üretildi ve büyük mağazalara gönderilmedi, Soshi’nin katıldığı varyetelerin en önemli kısımları yayınlanmadı. Şimdi de oh!GG için 0 promosyon + 0 varyete + 0 reklam. anlamıyorum gerçekten Soshi 0 promosyonla bile şirketteki çoğu gruptan daha çok gelir getiriyor, şarkı çıkarıp promosyon yapsa çok gelir getirirdi. oh!GG ‘nin Sadece haberleri çıktığında bile SM hisselerinde büyük bir artış yaşanmışken SM’in Soshi’yi bu kadar kenara atması… Ah be ulusun ilk ve son kız grubu, siz bunu hak etmediniz.… Read more »