[THEQOO] İkinci TXT üyesi Soobin tanıtıldı[THEQOO] İkinci TXT üyesi Soobin tanıtıldı[THEQOO] İkinci TXT üyesi Soobin tanıtıldı[THEQOO] İkinci TXT üyesi Soobin tanıtıldı[THEQOO] İkinci TXT üyesi Soobin tanıtıldı[THEQOO] İkinci TXT üyesi Soobin tanıtıldı

-BTOB Lee Minhyuk ve NCT Doyoung karışımı gibi

-Şirinmiş..

-184 cm boyundaymış diye duydum..? Vay be..

-Tam benim tipim..

-Big Hit masum bir konsept mi amaçlıyor..?

-Grubun lideri diye duydum.. Oyuncu havası var. Gerçekten nazik bir insan havası veriyor..ㅋㅋㅋ

-Bana Jungkook ve Jin’i hatırlattı..ㅋㅋ Niye bu çocuğa ortalama dediniz anlamadım.. sokakta hiç böyle birini gördünüz mü..?? Yakışıklı işte..

-Jungkook’a benzettim..ㅋㅋㅋ Şirin

-Yakışıklı.. ama saçı.. saçı kask gibi..ㅠㅠㅠ

-SM’in çok sevdiği tarzda bir yakışıklılığı var

-BTOB Lee Minhyuk ve Astro Sanha karışımı..

-Çok tatlı görünüyor.. ilk tanıtılan üye de öyle görünüyordu

 

Kaynak: Pannative

Abone Ol
Bildir
guest
8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

Maşallah SOOBIN de de çok hoş bir hava var, boyunun 184 cm olduğunu duyduğumda şok oldum 😀 hay maşallah . yolları açık olsun inşallah. bol şans diliyorum.

Meri

Bighit grup için iyi çalışmış tam kore tarzında tatlı,yakışıklı ve doğal. Bu gruptan beklendigim çok yüksek dogrusu. Ve gerçekten bighit sanki bütün idollerin karmalarını bulmuş gibi ahahhaha ben ilk gördügümde direk jungkook dedim her üye tanıtımında TXT ile kpop erkek idolleri tanıyalım seansı gibi hahahaha herneyse merakla bekliyorum.

Nig

bighit dünyaya tüm kpop idollerini tanıtmaya amaçlıyo heralde 2 üyede herkese benziyo nasil ya hahahaha

Mxmbb

Tanıtılan 2 üyede de SM aurası hissettim. Bighit visual e de ağırlık verecek sanırım bekleyelim görelim 🥰

stunnn

2 üyeninde çevresinde insanların söyledikler çok hoş, eridim txt_turkey’den alıntı olarak Soobin’in arkadaşı hakkında paylaşım yapmış: “Arkadaşım sonunda çıkış yapıyor! Çok gururluyum! Sıkı çalışan biri olduğundan lütfen ona fazladan ilgi gösterin. Ayrıca beste de yapıyor ve sesi melek gibi. Bize hep tavsiyeler veriyor. Lütfen onu destekleyin!” Soobin’in vokal eğitmeni hakkında bir paylaşım yapmış “En melek gibi olan öğrencim sonunda çıkış yapıyor! Seninle çok gurur duyuyorum! Baştan beri hep beni etkiledin. Umarım sesin tüm dünyada duyulur. Özellikle kendi bestelerin. Lütfen onu destekleyin!” ve bir arkadaşı çok güzel rap yaptığını da söylemiş…. diğer üye içinde bu şekilde bir çok yakın çevre yorumu… Read more »

SURMEW-BTS

Maşallah ikisi de çok iyi insanlar. BTS üyeleri de öyle. Ve cidden BIGHIT ilk yetenek ve karaktere bakıyor, tanıtılan ikinci üyenin beste yapabilmesi çok hoşuma gitti, demek ki ikinci grupta kendi şarkılarını yapacak, bu kendi renkleri olacağı anlamına geliyor çok mutlu oldum 💜.

Nana

Bence de btob minhyuk ve astro sanha karışımı gibi

Kafası Karışık

Bighit in yeni grubunu merak ediyorum ama bana bu sıralar StrayKids Bts hissiyatı veriyor sanırım kendi şarkılarını yapmaları komiklikleri rapçileri ya bilemedim maşallah çok yetenekli çocuklar hele Mama sahneleri çaylak gibi değilde kırkyıllık grup gibiydi aynı şekilde Bigbang coverlarıda öyle niye konuşulmuyo bu çocuklar baya yetenekliymiş yazdıkça farkettim baktığımızda Bts konseptiyle alakaları yok ama bana o hissiyatı verdiler sadece bana mı oldu bu🤔😂