[THEQOO] Jessica 'Dolce&Gabanna' şovu için podyumda yürüdüㅇ_ㅇ

1. Vücut ölçülerinin farkına bakın..

[THEQOO] Jessica 'Dolce&Gabanna' şovu için podyumda yürüdü

2. Jessica orada ne yapıyor ya??

3. Aa vücudu çok kötü

4. Çok yaşlı görünüyor

5. D&G defilelerinde modellerden çok zengin aile çocukları ve ünlüler yürüyor.. Youtube’da bir sürü defile izliyorum son zamanlarda ve başka markalarla D&G defileleri arasında çok fark var.

6. Çok kısa ya ㅋㅋㅋㅋ erkek arkadaşı sayesinde çıkmış oraya

7. Bizim tanıdığımız Jessica artık yok ㅋㅋ

8. Bence boyuna göre vücut ölçüleri gayet iyi ama? ㅋㅋㅋㅋ

9. Ninecim…!

10. Yüzünün sol kısmı niye bu kadar kalkık?

 

Kaynak: Pannchoa

Abone Ol
Bildir
guest
11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Armyreis

Snsd yi severim ama Jessica gruptan ayrılmadı atıldı şunu bir kabul etseler arrık sm ve kızlar onu gruptan kovdu .Kız napsın beni alın diye ağlasın mı kusurs bakmasınlar şöhreti de parası da ikiye katlandı .Bunu hazmedemeyenler kuma yaksın .Sevgilisi kızı terkedecek diyenler avucunu yaladı .Nasıl mutluyum

suna

Marka beni kabuş etse bende vücut ölçülerimi aldırmadan yürürüm. Bu şansı kimse kaçırmaz ama burada bik bik ötüyorlar

Öl de ölelim Jessica reis

Şu an çok sinirlendim. Sevgilisi ile podyuma çıkması ne alaka? Cannes’a davet edilmesinden tutunda moda haftalarına çağırılmasına kadar her şeyi sevgilisine bağlıyorlar resmen. Bu kadın 18 yıldır bu sektörün içinde, 11 yıldır başarılarının sayısı giderek artan bir idol. Jessica yurtdışında oldukça popüler. Kore’de değeri bilinmesede dünyada gerçekten saygı görüyor. Nankör netizenler siz ne bilirsiniz ki?

Öl de ölelim Jessica reis

Bu yorumları yazanları o kadar merak ediyorum ki. Yıllardır bu kadına demediklerini bırakmadılar. Kendileri onun yüzündeki ben kadar bile çekici olmadıkları için kıskanıyorlar işte. Jessica her zamanki gibi göz kamaştırıyorsun bebeğim 😍

Öl de ölelim Jessica reis

Allah aşkına her başarısına erkek arkadaşını sebep bulmayı kesin artık. Jessica bundan yıllar önce de podyumda yürümüştü. Başarılı bir modacı olarak diğer markaların da ilgisini cekiyor, ne var bunda?

Vur de Vuralım Jessica Reis

Katılıyorum. Ayrıca tek sıkıntı diğer modellere oranlar kısa görünmesi. Onun dışında orantısız bir vücudu yok aksine gayet hoş görünüyor bence. İsmine de bayıldım!

Öl de ölelim Jessica reis

Hayatımda gördüğüm en güzel yorum😍 Dolce&Gabanna zaten defileye hatrı sayılır bir çok insanı davet etmiş. Vücudu güzel olduğu için değil başarılı olduğu için orada yürüyor. Benim fikrimi sorarsalar çoğu mankenden daha alımlı bir fiziği var orası ayrı. Sonuç olarak netizenlerin tek yaptıkları şey kıskanmak.

E**

Jessica’ nın o ponçik sesini çok özledim keşke yeni bir albüm falan çıkarsa.

Kimkibumkeyismylove

Başarılı hayatını, Girls’ Generation gibi kraliçelerin bir parçası oluşunu, harika bir sesin yanında beste, şarkı sözü yazarlığını ve modadaki başarısını çekemeyişiniz cidden komik. Queen Jessica.

Duo

Boyu kisa ve bence fizigi cok iyi ama cidden yaşlı gorunuyor

meublink

Ben sadece elbiseyi beğenmedim..