Benzer Yazılar

[THEQOO] Lee Jonghyun’un hayranlarına davranış biçimi

1. Kişiliği diğer üyelerden o kadar farklı ki… Neden gruptan ayrılmıyor???

2. Jung Yonghwa aşırı tatlı ㅋㅋ ama Lee Jonghyun ne böyle ㅋㅋ

3. Vay be… Hayranlar hayal kırıklığına uğramış olmalı.. Hayranlarının sevgisinin kıymetini bilmemek diye buna denir

4. Hayranları sayesinde para kazanıp karnını doyuran birine göre fanservis konusunda berbat

5. Jung Yonghwa dolandırıcılık yaparken yakalandı, aralarındaki fark ne ㅋㅋ

6. O zaman niye ünlüsün ki?

7. Terbiyeli olmak istemediğini öylesine belli ediyor ki

8. Niye sektörden ayrılmıyor o zaman?

9. Ben ne zaman bunu söylesem insanlar bana “sen Yonghwa akgaesisin” diyordu, bu gönderiyi görmek içimi ferahlattı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

10. Yonghwa fazla nazik

 

Kaynak: Pannchoa

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

bi selam vermenin, el sallamanın nesi zor, o sırada işini yapıyorsun, fan buluşması , ya da sahnen bitmiş gidiyorsun, özel hayatlarında selam vermemeyi anlarımda çalışırken bu davranışı anlayamam. gülümse selam ver, kafanı salla. çok zor değil,.

commenter

Zamanında TRT de müzik programına konuk olduklarında onları izlemeye Türk fanları programa gelmişti. tüm program boyunca yüzünü asmıstı. Hiç unutmuyorum ve neden yüzünü asıp durduğunu anlayamamıstım. o zamandan beri de bu adama karşı kanım ısınmamıstı.

denniss

iyi ki de bu adamın fanı değildim

Htcnr

Cidden videoyu izleyince sinirlendim …Bu videoları birkaç ay önce izlesek pek dikkatimizi cekmez ( Özellikle de biası Yonghwa olan birinin) Ama simdi ..WGM ye katıldığında onun videolarını izlemistim 🙁 Oradaki hal ve tavırları çok farklıydı .Sürekli gülüyordu filan ..Henry ile aynı bölümde oldukları için hoşuma bile gitmisti .Ama simdi 🙁 İnsan çabuk aldanıyor sanırım

DaRa

Çoğu insan görüldüğü gibi değil maalesef😕

kimse

bunların türkiye’ye geldiği günü hatırlıyorum. hepsi çok sempatikti ama jonghyun gülümsemiyordu bile. doğal olarak fanları çok üzmüştü bu durum, sonuçta ilk defa geliyorlar ve insanlar belki yıllarca bu anı beklemiş. garip ya. kim bilir içinden neler geçiyordu böyle zamanlarda. o yüzden insanlara böyle körü körüne hayran olmamak gerekiyor. içlerinden ne çıkacağını bilemiyoruz.

LJH bıraksın sektörü!

Yıllarca bir Boice olup Jong Hyun u destekledim az buz değil tam 8 sene! Hayal kırıklığımı tarif edemiyorum. Artık Cnblue şarkısı bile dinleyemiyorum. O pisliğin ne sesi ne de görüntüsünü bile görmek istemiyorum. Ne kadar pislik biriyse artık gruptan bile ayrılmadı. Tek düşündüğü şey para. Grubun diğer üyeleri çok nazik bari onların kariyerini mahvetme defol git gruptan!!!

Aswium

ya cidden bazı idoller var hayranlarına o kadar düşkün o kadar içten ve samimi ki bu ne böyle bu na hayran mı olunur

Yeni Yazılar