Benzer Yazılar

[THEQOO] YG’nin Seungri’nin konserine iki dansçı yollaması VIP’leri öfkelendirdi

Durumu açıklarsak:
1. Dün Seungri’nin Hong Kong konseri vardı, hayranlara onu sinirlendiren bir şey anlattı
2. Birkaç gün önce Yang Hyunsuk onu aramış
Yang Hyunsuk: Seungri-yah, konserin mi vardı? Bilmiyordum. Arka dansçılara ihtiyacın var mı?
Seungri: Tabii ki var
Yang Hyunsuk: Hayır hayır, senin turdaki ismin Muhteşem Seungri olduğu için tek başına da başarabilirsin
3. Seungri’ye sadece 2 dansçı yollayıp diğer dansçıları ve müzik grubunu Black Pink konserine yollamış
4. Seungri hayranlar burada olduğu için sorun yok dedi
5. Bigbang hayranları çok öfkeli

1. Ne, iki dansçı mı?ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. Seungri’nin Çince ve İngilizcesi çok iyi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Bu dillerde stand up şov bile yapabilir? ㅋㅋㅋㅋㅋ Konuşmasını yapışına bakın ㅋㅋ “2 tane dansçım olsa bile iyiyim, sonuçta siz buradasınız”

3. Bu seyircilere saygısızlık değil mi? Seungri’nin konserleri pahalı ve insanlar Bigbang konseri izlemeye gelir gibi izliyor, müzik grubunu vermeyeceksen bari daha çok dansçı yollasaydın

4. Çincesi acayip akıcı;;; Ama Yang Hyunsuk işe koyulamıyor

5. Niye Seungri’ye hep böyle davranıyor?? Seungri kendi parasını kazandığı için kıskanıyor mu?

6. Yani şova hazırlanırken de dansçısı yok muydu? Solo konsere daha fazla dansçı yollanmaz mı? ㅋㅋㅋ CEO şaka mı yapıyor?

7. Şirkette kimse yok da denemez, koreografi bir sürü kişiye göre hazırlanmış, tek başına mı prova yapmak zorunda kaldı??? Şoka girdim.. Yang Hyun Suk konserleri ne zannediyor?

8. Bu dünden bir resim, gerçekten 2 dansçı vardı

[THEQOO] YG'nin Seungri'nin konserine iki dansçı yollaması VIP'leri öfkelendirdi

9. YG’nin müzik grubu uzun zamandır Bigbang ile tura gidiyordu. YG gerçekten sınırı aştı. Öncelikleri ne?

10. Müzik grubunu bilmiyorum ama Black Pink hiçbir zaman çok fazla dansçıya sahip olmadı ki?? En fazlası Jennie’nin solosundaki 4 dansçıydı

 

Kaynak: Pannchoa

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Aptal olmayın.

Yalnız blackpinkin konserinde de sadece 4 crazy kızı vardı dansçı olarak. YG de bir sürü dansçı var. Jennie nin solosunda bile en az 20 dansçı kız vardı. Seungri şaka yapmak için söyledi bütün o şeyleri. Kİ GERÇEK OLSA BILE blackpinke nefret kusmanizi mesrulastirmaz bu. Dansçılari bize ver şapkalı dediklerini falan mı sanıyorsunuz aq ne biçim aptallarsiniz bu nasıl boyle büyük bi olaya dönüştü.

Bütün bunlar gerçek olsa bile Seungri tek telefonla oraya dansçı yigabilecek birisi tek başına. Nasıl ezik gostermissiniz adamı.. Dansçılari ve orkestrası elinden alınan ezik ha? Hem de prenseslere vermek için.. Yapmayın ya..

Kendinizi bir halt sanmayın.

Dansçı ayarlamak Seungri’nin değil başkanın yapması gereken bir şey değil. Zaten öyle şak diye de dansçı ayarlanmaz canım. Dansçı olmaları ilahi bir şekilde şak diye koreografi öğrenebildikleri anlamına gelmiyor. Niye bu çocuklardan sürekli yapmak zorunda olmadığı şeyleri yapmalarını istiyorsunuz? Yok kızı koru yok kendi dansçını kendin ayarla vb yettiniz ama. BP ile sıkıntım yok ama onlara ayrıcalıklı davranıldığı ortada. Kabul edin, biz de üstünüze gelmeyelim. Şapkalı zaten el üstünde tutuyor sizi bizden elinizi çekin artık. Herkes kendi işine baksın. Biz sizin kızlara değil Şapkalıya kızıyoruz bu sizi hız ilgilendirmez.

Shiningbp

Ben ygye kizan goremiyorum hemen bpe yuklenip kiziyorlar sanki kizlar ygye bize 4 dansci ver len demis gibi davrananlar var. Yg tabi ki el ustunde tutacak bpi cok para getiriyorlar iyi satis yapiyor grup Seungri ise gidin bpe yuklenin demiyor bunu anlamayan sizlersiniz.

Kendinizi bir halt sanmayın.

Ben kızlara bir şey dedim mi? Cevap: Yok. Ben kime laf ettim? Cevap: Şapkalı’ya. Ama, sen gelmiş bana bir şeyleri anlamadığımı söylüyorsun. Bence bir b*k anlamayan sizlersiniz. Daha çaylaklıktan bile adam akıllı çıkmamış bir grup BP ve “adım gibi eminim ileride tonla sorun yaşayacaklar”. Bunu görmek istemiyorsunuz hepsi bu. Bizim durumumuza düşmeyeceğinizi sanıyorsunuz. BP para kazandırıyor ama Bigbang kazandırmıyor yani öyle mi? Bu söyledigine sen kendin inanıyor musun gerçekten? Böyle davranmaya devam ederseniz burnunuz b*ktan kalkmaz söylemedi demeyin. Umarım akıllanırsınız da herkese saygı duymayı ve gerçekleri görmeyi öğrenirsiniz.

Aptal olan kim?

“Tek telefonla dansçı getirirdi o dansçılarda bir iki günde koreografiyi öğrenirdi aamaaann ne olacak canım”

Bu tarz bize dokunmayan yılan bin yaşasın kafasından çıkın. Yılan yarın sizi sokarsa, ciyaklamanızı kimse duymaz.

Seungri o şirketi Kore’nin 3 büyük şirketinden biri yapan grubun üyesi. Saygılı muameleyi hakediyor. Şapkalı haksız.

Diyorsun ki kimse şapkalıyı suçlamamış. Ee seninde şapkalıdan ziyade tek telefonuyla dansçıları toplamayan Seungri’ye kızmışsın gibi bir halin var?

casca

Bu konunun Blackpink ile alakası yok orda kaç dansçı vardı bilmiyorum ama açık bir şekilde ihmal var Yg konserin olduğunu bile bilmiyordu senin bugün konserin mi vardı diye soruyor bizim kızdığımız kişi Yg Seungri tabi ki istese dansçı bulabilir ama saatlerce prova yaptığı kişilerle aynı olabilir mi Mollada şarkısı için özel performans hazırlamış bunu bile gösteremedi ayrıca bunların hiç birini Seungri yapmak zorunda değil diğer sanatçılar gibi oda Yg bünyesinde çalışan bir sanatçı bunların hepsiyle Yg’nin ilgilenmesi gerekiyor ama resmen açık bir şekilde sen tek başına yapabilirsin demiş stilist,canlı grup ve dansçılar hepsinden Yg sorumlu Seungri’ye sen ayarla diyemez ezikmiş… Read more »

ŞAPKANI

hiç zahmet etmeseydin reis ne gerek vardı dansçıya falan

semii

Bu şekilde kızların antilerini çoğaltıyor bunu göremiyo mu? İyi bi CEO olmak çok mu zor senin için?

Purpexo

O değilde yg aşırı değişti birtek ben anlamadım değil mi???

BIKTIM

Hala sinirim yatışmadı böyle bir şey olabilir mi? YG paranın köpeği oldugunu nasıl da belli ediyor ? Üyeler Askerden geldiginde taban yalamaya başlar ama. Hadi şimdide diyin blackpink yg nin prensesi degil hadi diyinde göreyim. Lenet olsun böyle şirkete ve şişirdigi herkese. Yetenekleriyle gündeme şirketin düştügü duruma bakın !

Shiningbp

guzel kafa seungri ye dansci vermedi diye bpe laf atmak fazla çöpsün. Bp prenses değil bir kpop grubu ve danscilari sandigin gibi körsün gerci fazla değiller. Seungri burda suçu bpe yuklemek istemiyordu ama sizin gibi çöpler hemen bpi suçlar.

Clxx

prenses denilmesini niye aşağılayıcı olarak anladın ohh mis gibiiiii para getiriyolar prenses oldular sorun ne??? seungri dedi mi dedi. kimse gidip bp konseri izlemedi kardeşim. ki adam iki dansçıyla kaldı mı? kaldı. bpnin yeteri kadar dansçısı varmıydı ?vardı. ee iki dansçıyla kalan onlarmıydı? lütfen gereksiz gereksiz savunuculuk yapmayın. birde prensen degil kpop grubu yazmışsın ulan bee hhahahahahababa

Shiningbp

Cunku sizin gibi leşler prenses diyip dalga geciyor. Gorende 100 dansci var sanicak bpinde konserde 4 danscisi vardi seungri ise 2 ? Bunu bpe yuklemek yerine ygye yukleyin leşler.

Yeni Yazılar