Benzer Yazılar

Tiffany geçirdiği zor zamanlar hakkında konuştu

Tiffany geçirdiği zor zamanlar hakkında konuştu

HABER: Tiffany babasının borç skandalına gönderme yaptı, “Zor zamanlar geçirdim.. müzikle yaralarımı iyileştirdim”

KAYNAK: Star Today via Nate

1. [+323, -48] Tiffany SNSD ile çıkış yapmadan önce dört yıl Kore’de stajyerlik yaptı. Amcası ve Taeyeon’un anne babası o zamanlar Tiffany’nin de anne babası gibiydi, Taeyeon ile böyle yakın arkadaş oldu zaten. Kendi ailesi ona hiç yardım etmedi, para kazanmak için İngilizce ders veriyordu.

2. [+283, -40] Babası Tiffany’yi kendi borçlarını ödemeye zorladı.. Tiffany annesi vefat ettikten sonra Kore’ye taşındığında yetimdi, diğer SNSD üyeleriyle, özellikle Taeyeon ile böyle çok yakınlaştı. Tiffany babasının borçlarını ödeyip onunla olan iletişimini kesmiş, bu da babasının bu kadar zamandır onu hep rahatsız ettiğini gösterir.

3. [+237, -34] Bence bu aile borcu olaylarını daha mantıklı şekilde düşünmek şart. Tiffany’nin tehdit edilmesi ve babasının borçlarını ödemek zorunda kalması çok üzücü. Bir çocuğun kendi sorumluluğunda olmayan şeyleri ödemesine gerek yok ki. Borç alınan parayla hiçbir ilgisi olmayan çocukların nefret alması tuhaf. Sıradan, ünlü olmayan ailelerin de bir sürü borcu var ama sırf bu insanlar ünlü diye haklarında ulusal imza kampanyaları bile başlatılıyor. Bu tarz sorumluluklarda çocukları anne babadan ayırmamız lazım. Bu yüzden çoğu aile kendi içinde para konuşmayı reddediyor mesela.

4. [+40, -10] Tiffany’nin tehdit edilmesi ve babasının borcunu ödemek zorunda kalması üzücü. Annesi o 14 yaşındayken vefat etti, Tiffany 2004 yılında Kore’ye geldiğinde 15 yaşındaydı. Bu yüzden SNSD’ye çok müteşekkir olduğunu söylüyor hep.

5. [+34, -7] Tiffany zaten babasından hiç yardım almadı ki. Lisedeyken Kore’ye kendi başına geldi, ders vermekten kazandığı parayla yaşadı.

6. [+31, -6] Bu durum Microdot’tan farklı. Tiffany babasının borç aldığı paradan hiç yararlanmadı ki. Tiffany mağdur, niye beş para etmez parası yüzünden böyle zorluklar çekmek zorundaydı?

7. [+31, -4] Bahse varım Tiffany borçlarını ödedikten sonra babası yine aynı hatayı yapacak. Kızının ismini vererek borç para alacak. Bence ünlüler ailelerinin borçlarının ilk seferden sonra bir alışkanlık haline gelmediğine emin olmalı. Borç, borcu alan ve veren kişi arasında çözülmeli, çocuklar araya girmemeli.

8. [+12, -5] Bir ebeveyn olarak çok başarısız olan o kadar çok baba var ki dünyada

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+45] Tiffany’nin Born Again’i 15 gün sonra, 24 Ocak tarihinde çıkıyor hatırlatayım! Tiffany umarım başarılı ve mutlu olur

 

Kaynak: Netizenbuzz

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

yaşadıkları cidden çok zor herkes kaldıramaz. helal olsun sana Tiffany, inşallah hep başarılı olursun.

Xx44

Tiffany gerçekten bir rol model ..bir de snsd
ile provalarda dansta geride kaldığını düşündüğü için diğerlerinden daha fazla prova yapmış hep ..ona rağmen eğlence programlarında tiffanynin koreografilerde yaptığı kucuk hatalarıyla dalga geciyorlardi kızın ne kadar üzüldüğünü tahmin edemiyorum ..yasadıgı zorluklar ,ailesi ..ben kaldiramazdım ama o başarmış ..o yüzden onun için en iyisini diliyorum umarım çok daha başarılı olur çünkü hak ediyor..

Öl de ölelim Jessica reis

İnsanlar Tiffany’e sürekli sevgiye ve ilgiye aç olduğunu söyledi. Annesi ölmüş ve ailesinden destek görmemiş hatta onlar yüzünden başına bela gelmiş bir insanın sevilmek istemesini normal karşılamak bu kadar mı zor sizin için? Bütün bu yaşadıklarına rağmen şu an kendi ayaklarının üzerinde duran mükemmel bir kadın oldun. Seninle gurur duyuyorum Tippani❤️ Lütfen yakın zaman sonra çıkacak olan şarkısını dinleyin ve ona destek olun.

Yeni Yazılar