TOP hastalık izinlerini panik bozukluğu sebebiyle aldığını açıkladı

Yongsan Bölge Müdürlüğü bu konuda açıklama yaptı: “Kamu hizmeti çalışanı hastalık izni almak isterse ve hafta içi 4 gün üst üste izin almak isterse doktorun teşhisinin yer aldığı bir belge vermek zorunda. TOP hafta içi 4 gün üst üste izin almadı. Böyle bir belge vermesine gerek kalmadı çünkü aldığı 4 günlük izin haftasonuna dahildi. Fakat, bir kamu hizmeti çalışanı hafta içi 3 ya da daha az gün hastalık izni almak isterse tedavi onayı, reçete ve doktor raporu sunmak zorunda. TOP’nin hastalık izni aldığı tarihlere bakınca gereken tüm belgeleri verdiğini gördük. Askerlikten dönene kadar 30 gün hastalık izni almaya hakkı var, sağlık sorunu olan genç adamların kamu hizmeti görevlisi olarak çalışmasının bir sebebi var. MBC News, gereklilikleri tam olarak anlamadan bir haber yapıp kafa karışıklığına sebep olmuştur”. (cr:soompi)

HABER: Big Bang TOP hastalık izni torpiline açıklık getirdi “Panik bozukluğum var”

KAYNAK: TV Report via Naver

1. [+1,564, -19] Yine mi panik bozukluk.. o zaman niye rapor sunmadın? Askerliğini yapmış herkes bu şekilde tatilleri birleştiremeyeceğini bilir, özellikle kıdemli değilsen ㅋㅋㅋ Kullanabileceğin tatil günlerin varsa bile çoğu kişi biriminde birileri eksikken kullanmaktan çekinir. Ama TOP izinlerini üst üste almayı başarmış, bir değil iki defa? Bu torpildir.

2. [+1,438, -30] Big Bang’den bıktım, bir grup pislik

3. [+880, -19] Kore idol tarihinin en beş para etmez grubu…

4. [+306, -14] Uyuşturucu kullanmak için mi ara verdin?

5. [+220, -12] Amma sorunlu adam

6. [+119, -4] Sırayla skandal çıkarıyorlar

7. [+95, -2] Para kazanmak için dans edip şarkı söyleyebiliyordu, şimdi askerliğinin ortasında tam da tatillerden önce panik atak geçiriyor ha? Uyuşturucu skandalıyla kamu hizmetine girmesi yeterince komik değilmiş gibi, sıkı çalışmak da istemiyor

8. [+50, -0] Ah~ tatil günlerinden hemen önce ve sonra panik atak oluyor sadece demek.. belki de tatili düşünüp heyecanlandığı için kalbi hızlanıyordur? Bu adam gibiler yüzünden gerçekten panik bozukluğu olanlar yanlış anlaşılıyor!!!

9. [+50, -6] YG’den bir şeyler satın alan aptallar kalmadı değil mi?? Gönüllü köleler gibi??

10. [+38, -1] Sadece haftasonundan ve resmi tatillerden önce panik atak geçiriyor galiba

11. [+33, -0] GD’den hiçbir farkı yok, manyak p*ç. Bir grubun her üyesi nasıl böyle olur? Dağılmaları şart~ çok saçma

12. [+26, -0] Aptal beynini iyice çalıştırıp panik bozukluk bahanesini uydurdu. Niye daha da abartıp intihar edecek gibiydim bu yüzden izin almam gerekti demiyorsun? ㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+371] Big Bang ile promosyon yapıyorken bu ‘panik bozukluğu’ neredeydi? Gerçekten medikal bir problem olan panik bozukluğu ekstradan izin günü almak için kullanmasından nefret ediyorum.

Kaynak: Netizenbuzz

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
xo

Normal bir vatandaşın panik bozukluğu olsa dosya dosya rapor isterler emin olun. Lanet olası torpil 😀

Niniboy

Böyle ciddi hastalıkları basit bir şeymiş gibi kullanmalarından nefret ediyorum. Panik bozukluğun bir iki hafta dinlenmeyle yok olacağını şey değil!
Vay anası askere giden idollerin birisi ameliyat olur birisi bipolarım der birisi panik bozukluğum var der. Ne bu saçmalık cidden.

Yav he he

GD ve TOP cidden çok sorunlu bir askerlik yapıyor. Yani olmayan yerden duman çıkmaz derler bence torpil konusunda haklılar çünkü şu zamana kadar ne bu derece izin almış idol ünlü aktör falan duydum ne de netizenlerin örnek verdiği bir şahıs. SeungRinin yediği haltlar yüzünden insanlar BBin üstüne daha çok geliyor keşke askerde rahat durup doğru düzgün yapsalar işlerini. Ama aksine ateşe körükle gidiyor ikisi de. Taeyang ve Daesung nerdeyse hiç haberlere çıkmıyorlar sessiz sakin ikisi de azıcık onlar gibi olsalar.