TS, Jun Hyosung'un kontratını iptal etmeyi reddediyor

HABER: TS “Jun Hyosung ile anlaşmaya varmak gibi bir niyetimiz yok.. kontrat iptali mantıksız”

KAYNAK: Star News via Nate

1. [+1,832, -28] Pislik şirket.. SECRET eskiden çok popülerdi, birkaç defa birincilik aldılar ama sadece 6 milyon won ödeme almışlar; 1:9 şeklinde bir kontratın neresi mantıklı? Kadına iş vermeyecekseniz eğer kontratını iptal edin.

2. [+1,249, -79] Ne oluyor hiçbir fikrim yok ama Jun Hyosung’u destekliyorum

3. [+956, -185] Jun Hyosung’u göğsümün derinliklerinden destekliyorum

4. [+62, -2] TS beş para etmez olmasıyla ünlü zaten!

5. [+55, -3] Berbat bir şirket.. Hyosung ve BAP ayrılınca nasıl para kazanmayı bekliyorlar?

6. [+54, -3] Bu köle kontratı seviyesinde

7. [+50, -0] Ne zaman ödeme yapacaklar kadına? 2016 yılında 6 milyon won ödemişler, bir daha da ödememişler. Bu onları tam bir pislik yapmaz mı?

8. [+44, -2] Bu serseriler bir köle kontratıyla Hyosung’un gençliğini harcadılar

9. [+35, -1] Bu şirketler hakkında bir gönderi okudum, cidden inanılmazdı.. şirketin sistemine göre promosyon masraflarını sanatçılar kendileri ödemek zorunda. TS kendi başına geri dönüşlerin tanıtımını yapmıyor yani.

10. [+31, -0] Hyosung şirketin borcunu ödemesini bile istemeden sadece onu bırakmaları için yalvarıyor, ama şirket onu asla bırakmayacağını söylüyor.. 10 yıla yakın bu kadını köle gibi çalıştırdılar;

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+56] Bu pisliklik konusunda tamamen farklı bir seviye. YG’den daha da pislik olduğunuzu hayal edin. Bu nasıl mümkün olabilir.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Hey boi

Yok artıkkkkk

Babyhyun

TS KANSERSİN KANSER. Keşke tüm sanatçılar ayrılmayı başarabilse de öyle ortada kalsan. Elinde çok güzel cevherler var ama onları kullanabileceğin yerde hayatlarını söndürüyorsun inanılmaz ya

Surmew-BTS

Promosyon masraflarını nasıl ödemez bir şirket. Yurt, eğitim, yemek vs masraflarını borç olarak sayabilir ama promosyonu şirket ödemeli, sonuçta senin kendi sanatçın, elde edilen karın büyük bir kısmı zaten sana düşüyor o zaman promosyon masraflarının hepsini ödemelisin. TS gerçekten çok kötü.

buse

yalnız YG ne alaka YG kazancının %60 ila %70 ini sanatçısına ödüyor ve sanatçısına sahip çıkıyor. nasıl TS pisliğini YG ile bir tutarsınız. yabancı yorumlar her zaman favorimdi ama son zamanlarda yabancı yorumlar bile tutarsız. yabancı yorumu yapan kişi acaba YG nin sanatçısına en çok ödeme yapan, kadınların en rahat ettiği şirketler arasına girebilen tek eğlence şirketi olduğunu biliyor mu acaba? YG yi tanımayanların YG hakkında yorum yapması beni çok sinirlendiriyor

Merve Nur

Yabancilarin yorumu benide sarsti halbuki iyi yorumlar gorurdum hep aynen YG ile TS karsilastirilamaz bile ..TS öl idoller birbir senin igrenc sirketinden kurtulmali yetenekli idolleri harcamakta ustune hicbir sirketi tanimiyorum ..Yakinda iflas ettigini aciklarsin da senden kurtuluruz daha bircok idollude harcayamazsin bu sayede

Don't Overreact...

Bence YG konusunda yeterince haklı…

Buse Swan

nasıl haklı ya TS onu bugünlere getiren gruplarını harcadı ve ödeme yapmadı YG ise her daim sanatçısına sahip çıkan bir şirket SM bile gelirin %90-95 ini alırken YG %60-70 ini sanatçısına veriyor. YG yi TS ile bir tutmayın. YG onu bugünlere getiren gruplarına insan gibi davranıyor ve köpek gibi çalıştırıp para vermemezlik yapmıyor.