Twice Jihyo havaalanında ağladı

Bilgilendirme: Jung Jun Young’ın gizli çektiği videolardan birindeki mağdur bir ünlüymüş (ya da stajyermiş). Böyle bir haber çıkması üzerine herkes mağdurun kimliği hakkında varsayımlar yaptı. Dedikodulardan birinde Jihyo’nun ismi geçiyordu ve JYP bunun üzerine yasal işlem başlatacağını bildirdi. Twice dün Japonya Dome turuna başlamak için havaalanındaydı, gazetecilerden birinin bu konuda soru sorduğu ve Jihyo’nun o yüzden ağladığı söylendi, ama sonra yalan haber olduğu ortaya çıktı. Yani neden ağladığı bilinmiyor.

HABER: Twice Jihyo ‘Jung Jun Young videosu’ yüzünden ağladı

KAYNAK: Kukmin Ilbo via Nate

1. [+1,368, -28] ‘Dedikodu’lardan ötürü ağladığından emin miyiz? Böyle bir haber yaparak sadece Jihyo’ya daha çok zarar veriyorsunuz

2. [+1,154, -23] Dedikoduyu bilmeyenler bu haber yüzünden öğrenecek şimdi ㅡㅡ

3. [+955, -24] Başka bir şeyden dolayı ağlamış olabilir, bu haberin yaptığı tek şey dedikoduyu yaymak. Zaten ağlıyor kız, niye onu skandala dahil etmeye çalışıyorsunuz?

4. [+68, -25] Sadece dedikoduysa niye ağlıyor?

5. [+49, -3] Niye Jung Jun Young’ın skandalında adı geçiyor açıklamak isteyen var mı?

6. [+34, -3] Sırf fotoğraftaki kıza benziyor diye bir sürü kişi Jihyo olduğunu zannetti ya

7. [+31, -6] Jung Jun Young’ın gizli videolarından birinden ekran görüntüsü alınmış, Facebook’takiler Jihyo olduğunu iddia ediyor ama değil.. bir yetişkin videosu starı o kadın, ama Jihyo olduğu iddia ediliyor. Facebook’ta bunu ‘beğenen’ herkes dava edilmeli.

8. [+16, -9] Videodaki o değilse değildir, niye ağlıyor?

9. [+12, -5] İnsanlar videodaki Jihyo dediği için mi ağladı? Ama benziyor ㅡㅡ

10. [+11, -2] İlk bakışta benziyor gibiler ama farklı insanlar

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+411] “4. [+68, -25] Sadece dedikoduysa niye ağlıyor?”
Ne alaka be. Ben de gizli kamera cinsel ilişki videosunda olmakla suçlansam çok üzülürdüm, Jihyo bir idol ayrıca.
Akıllarından ne geçiyor da böyle şeylere karşı hiç duyarlı olamıyorlar acaba.

 

Kaynak: Netizenbuzz

44 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

32 yaşındayım ve çalışan bir insanım ama bana bile böyle bir iftira atılsa ben de ağlarım, insan içinde bile aklıma gelse ağlarım, kaldı ki Jihyo genç bir kız ve her insanın yaşanan her olaya tepkisi, direnci farklıdır, “güçlü olsun, profesyonel olsun vs” demek dile kolay geliyor. Benim bi arkadaşım annesi öleli aylar olsa bile minibüste birden ağladı, ve ben annemin felç geçirmesi üzerinden 6 yıl geçse bile birine anlatırken dayanamadım ağladım. Kişilerin psikolojik durumu, olaylara bakış açısı birbirinden farklıdır ve bi kadına böyle bir iftira atılması büyük bi şey her kadın etkilenip ağlar. Az anlayışlı olun ve insan olun. Jihyo… Read more »

Niniboy

👏👏👏

KINGEXO

Bu konu hassas bir konu anlıyor musunuz? O değilse neden ağlıyor, hiç olgun değil diye cümleler kurmanız sizin insanlık duygusu barındırmayan birisi olduğunuzu gösterir. Ağlamak ne bir insanı suçlu yapar ne de çocuk bunu önce bir öğrenin. Böyle iğrenç yorumlar yapanın kadınlar olması da ayrı bi trajedi.
Gerçekten bir nebze olsun empati kurmayı öğrenin adınızın böyle iğrenç bir olayda geçtiğini, sürekli bu konuda haberlerinizin yapıldığını bir düşünün!
Kendinizle her insanı bir tutmayın, sırf idol olduğu için ağlama hakkı yokmuş gibi konuşuyorsunuz.

Billgesue

Jihyo’yu tanımayan insanlar gelip burada laf ediyor. Jihyo duygusal biri ve başınıza böyle birşey gelse eminimin çoğunuz ağlardı. Çünkü gerçekten büyük bir suçlama. Gerçek olmadığı kanıtlandı ayrıca.(Bazı kişiler Jihyo’nun uçaktan indiğinden beri ağladığıni söylüyor.)

sanane

sizin namasunuza iftira atılsa sizde ağlamaz mısınız woah cidden buradakiler netizenleride geçti tebrik ederim vallaha bakın.

Raven

Ağlaması için olayın gerçek olmasına gerek yok Jihyo çok duygusal biri ismi böyle pis bir işe karıştığı için üzülmüştür belki haberlerden sonra arkadaşlarının bakış açısı değişmiştir veya farklı tepkiler almıştır. Düşüncesi bile kötü bu haberlerin Jihyo da eminimki çok üzülmüştür haberci de sorunca morali bozulmuştur VE NEDEN KOYMADILAR BİLMİYORUM AMA JIHYO BU HALİNDE BİLE KAMERLARA GÜLÜMSEDİ VE İYİ DURMAYA ÇALIŞTI NEDEN ONLARIN RESİMLERİ KONMUYOR!?!

Tıvaysdiceksiniz

“Yapmadıysa neden ağladı” vb. cümleler o kadar saçmaki inanmak istemiyorum. Biraz güçlü durmalıymış Jihyo… Jihyo gruptaki (Tzuyu ile) en duygusal üye. Çok ağlıyor. Ve bu konu o kdara iğrenç ki! Düşünün size diğer karanlık zihniyetli idollerlerle birlikte s*eviştiğiniz haberi çıkıyor. Siz ağlamaz mıydınız? Eminim ağlardınız ve başka idolleriniz olsa hemen yorumlara “Güçlü dur x!”falan yazardınız ama işin ucu Twice’a dokununca hemen “klavye başı nefret” başlamış. Bırakın ağlasın. Hangi yerde olursam olayaım böyle bir dedikodu (asılsız olduğu kanıtlansa bile) beni hüngür hüngür ağlatır. Saku adlı biri yorumunda duygu sömürüsü yapmamasını söylemiş. Pardon da acaba neyin sömürüsü? Senin başına böyle bir haber… Read more »

db

Her insandan aynı tepkiyi bekleyenler var. Ben olsam şöyle yapardım, böyle yürürdüm, şöyle koşardım…..
SEN OLSAYDIN O ZAMAN!!

Buradaki arkadaşların çoğu stajyerlik yapıyorlar şuan galiba. Eeee DEBUT ne zaman?!!!

db

Ayrıca sizin idollerinizin haberleri ana sayfanın altlarında kaldı biraz, onu da mı biz mi söyleyeceğiz!

yummix

Kardeşim insanlar bir değil bazısı kendini tutar bazısı duygusal olur dayanamaz. Şu haberde ağlamasaydı ne var yani ben olsam şöyle böyle diyerek boş yapmayın. Çok hassas bir konu ve kız ÜNLÜ biri. Bu tür dedikoduların her zaman gruba biraz bile olsa zararı olur. Senin başına böyle bir iftira gelirse (umarım kimse bu tür şeylerle uğraşmak zorunda kalmaz) sen dik durup ağlamazsın. Sırf kız ağladı diye suçluyorsunuz ya pes artık.

db

Yorum yapanların hiç vicdanı yok mu ya?? Ne demek ‘şuçlu değilse neden ağlıyor’??? Kıza iftira atıldı ve farkında olmayabilirsiniz ama Pann’da Jihyo için çok kötü şeyler yazıldı. Ailesi ve o tabii ki görmüştür. Bu hafife alınacak bir konu değil buradaki arkadaşlar siz de biliyorsunuz, olayın altından neler neler çıkıyor. Jihyo’nun ise bu insanların arasında olduğu ve videosu olduğu söylendi. Aslında havaalanındaki ağlamasının sebebi tam bilinmiyor ama bu yüzden olması muhtemel. Ayrıca, insanlar ağlayabilen varlıklardır. Sevdiğim birinin bir problemi olup olmadığını bilmek isterim ben. Tepkisini de BAŞKA BİR İNSANA ZARAR VERMEDEN gösteriyorsa -mesela ağlamak; sırf nefret yorumu yazacağım diye pusuda bekleyenleri… Read more »

Mevy

Yine diyorum Türk netizenler (genel) twice dan nefret ediyor….yorumlara bak resmen kıza b*k atmadıkları kalmış gerçi onu da yapmışlar yazık çok yazık

Queen Twice

Böyle olmamalıydı. Bugün bir ilki başarıyoruz ve mutlu olması lazımdı. Ama şansa bak bütün aksilikler ard arda geliyor. Her zaman güler yüzünü görmek istiyorum

Artemisiaa

Bazıları ben olsam ağlamazdım, profesyonel olun demiş. Herkes sizinle aynı duygusal davranışlar göstermek zorunda değil. Böyle bir iftira zoruna gitmiş olabilir, sonuçta ailesi, çevresi var bu kızın. Ayrıca ağlama sebebi o olalay dahi olmayabilir, Jihyo’yu rahat bırakın sizin başınıza gelince de siz ağlamayın okey? Böyle söyleyip ahkam kesmekte kolay tabi.

Betül

Video da sadece önüne düşen saçı çekiyordu, fakat Milet ağladı diye gösterdi…onun haricinde sadece fazlasıyla morali bozuk gözüküyordu

serenay

kızlarımı, j-hope ve chanyeol’ü de bu pisliğin içerisine çekmeye çalışmayın! iğrençsiniz!

Jenchulichaeng

Ya kıyamam :”( Jihyo’yu rahat bırakın artık.
#protectgoddessjihyo

sedefnur

burada yazılanları görünce tüylerim diken diken oldu ay ne biçim insanlarsınız ya yuh size cidden yuh bunlar nasıl ithamlar Jihyo böyle birisi değil sizin eğer suçlu değilse neden ağlıyor gibi şeyleri yapacak birisi değil eğer öyle olsaydı herkesten önce jyp jihyo yu atardı şu kızı kızları bir salın artık ya iğrençsiniz

Helen

Birisi görür de okur diye söylüyorum; Jihyo burada ağlamıyordu. Moralinin bozukluğu simasına yansıyordu elbette fakat burada sadece gözünün önüne gelen saçı çekiyordu. Yalan yanlış bilgilendirmelerden dolayı nefret alması çok saçma.

suna

Suçsuz ve temiz olduğumu bilsem neden ağlayayayım ki? Dimdik dururdum. Ki çoğu idol bir çok suçu yakalandığı halde hiçbir şey yokmuş gibi insanlara bakabiliyorlar. Jihyo değilse şayet olgun bir insan gibi dim dik durmasını beklerim. Bebekçe ağlamak onu suçlu gösteriyor

soshisone

bebekçe ağlamak? gerizekalıca yorumlar yapmak yerine aklını kullanmaya davet ediyorum seni, biraz zor olacak ama şayet dik duruşun ve her şeyi bilişinle başarırsın!!

Reveluv

Bu kız sürekli RV haberlerinde rv’te laf atıp duruyor cidden sıktın artık! ji ho olsa bile ji ho suçlu değil asıl suçlu olan seungri ve tayfası benimde adım böyle biseye girse bende üzülürüm burda ne kadar da konuşulsa ji ho olmasa bile mağdur.Gelip burda laf yapma.sen kimi seversin çok merak ediyorum.Bilip bilmeden konuşmuşsun.

suna

Red velvet antisi olduğumu ilk kez senden duydum. Hayretler içerisindeyim. Beynin bulanmış git yıka

ONCE

İyi de kız bu haber için ağladı demiyorlar ki neden ağladığı beli değil diyorlar. Şimdi burada suçsuz olsa niye ağşasın deyipte konuyu başka yere çekmeye çalışayın.

Queen Twice

Aptal sunacık bir kere olsun antiliğini bir kenara bırak ve beynini kullanmaya çalış. Yalvarıyorum lütfen!

suna

İki hoşunuza gitmeyen cümle duyunca anti etiketi yapıştıran insan mı bana beynini kullan diyor. Komik dkdkd

Raven

her insan senin gibi değil ne yazık ki insanlar duygusal olabiliryor, özellikle kova burcu biri Masum bir kadının böyle iğrenç bir iftira ile suçlanıp aşşağılanması zaten çok korkutucu gerçek olmamasına rağmen düşüncesi bile kötü ve bu haberlerden sonra Jihyo’ya belki farklı mesajlar ve tepkiler geldi bunu bilemeyiz. olayın tüm detaylarını bilmeden Jihyo’ya bebekçe ağlıyor demen çok kaba, kız zaten üzülmüştür ismi böyle bir işe karıştığı için ağlaması için gerçek olmasına gerek yok biraz daha anlayışlı olun ya lütfen

badumtisss

Bu igrenc bir iftira muhabirlerin grup hakkinda bir seyler sormasi yerine bu skandali sormasi uzerine aglamasi normal degil mi bir kadının ayrica sebebi belli degil yaziyor orada yine sen ve sacma bir yorumun

Ahahajajajaj

K U D U R SUNA K U D U R

Saku

X kişisini tanımadan yorum yapmayın vs vs diyenleri de anlamıyorum. Benim asla beklemediğim kişinin ismi bu skandala karıştı. Demekki neymiş kimse kimseyi tanıyamaz, karakterinden de emin olamazmış. Gelip burda ahkam kesmeyin Jihyo şöyle duygusal böyle duygusal şöyle iyi böyle iyi diye. Bahsi geçen kişi umarım o değildir, ama eğer bu konudan dolayı ağladıysa ben şahsen suçsuz olduğumu biliyorsam ve kendimden eminsem ağlamam. Ağlarsam konunun başka yerlere çekileceğini de bilirim. İdolden, kameralar üzerinde. Profesyonel olmak gerek, duygu sömürüsü yapmaya gerek yok :’))))
(Onlar da insan diye zırvalamaya gelmeyin yorumumun altına ahahsjdjdk)

Merry

İyi şimdi öl

Oopsididitagain

ağır bir yorum yapmamış o zaman öl ne demek ya ne kadar çirkinsiniz oncelar olarak başınıza gelen her şeyi hakediyorsunuz umarım daha fazla skandalları çıkar sizin kadar küfürbaz kaba iğrenç bir fandom görmedim twitter da baktım olayda sözde muhabire ne ağır küfürler etmişsiniz midemi kaldırıyorsunuz ortada muhabir bile yoktu

Hola

‘Başınıza gelen her şeyi hak ediyorsunuz umarım daha fazla skandalları çıkar’
Peki sen bunu yazacak kadar ne yaşadın @Oopsididitagain
Asıl mide bulandırıcı olan sensin sana diyecek tek bir kelime bile bulamıyorum.

Raven

o kişinin Jihyo olmasının ihitmali bile yok o konuda şüphen olmasın Jihyo tüm gün böyle değildi sadece adam sorduğunda hatırlayıp üzülmüştür o, o anlıktı sonradan kameralara gülümsedi zaten ağlamak da istekli bir şey değil kendini tutamayıp ağlayabilirsin çok normal

Onemoretime

Twice kızları olur olmaz ağlayarak başlarına iş açıyorlar biraz profesyonel olamazlar mı? Onlarla aynı hatta daha beter durumda olan bir sürü ünlü var biraz tutsunlar kendilerini çok ufak şeyleri takıyorlar

Merry

Sen salak mısın yoksa rol mü yapıyorsun? Ünlü olmayı geç onlar birer İNSAN anladın mı? Herkesin bünyesi farklı yeter ya kendi idolünüze gelince kıyamam twice’a gelince profosyonel olsunlar oldu canım

Onemoretime

Kendi idolüm hiçbir zaman ağlanmadı ki “kıyamammmm” yazayım 😂😂 siz kendinize bakın ne zorluklar çeken idoller var çıkıp ağlamuyor twice halk tarafından o kadar şımartılmış ki en ufak şeye ağlıyorlar en ufak eleştirilseler ülke ayağa kalkıyor bir kendinize bakın bir kendinize gelin artık ya valla full fanboylara çalışan bir kız grubunu hiç sallamam bile siz sevmeye devam edin objelerinizi

badumtisss

Sen gercekten igrencsin bu yorum ne boyle ya kizlarin cikislarindan beri ne tur nefret aldiklarini neler isittiklerini biliyor musun acaba kuyruk acini twice ile gidermeye calisma

derinn5

TWICE adam akıllı havalimanında veya orta yerde ağlayan bir grup değil.Bir konu hakkında üzülmüş olabilir bu konu veya başka bir konu amma gerikafalı insansın ya pardon insan dedim biraz düşünce dicem de sizin gibilerde nerede

grish195

obje ne demek iyi misin sen nasıl bir kafa yapısı bu iğrençsiniz

peachberry

obje ne demek terbiyesiz ya

Almina

ufak şeyler mi kafayı mı yedin Kpop un en büyük ve en iğrenç skandalında ismini iğrenç bir şekilde geçirdiler ve hala durmuyolar bu kızı tüm kore biliyor yurtdısında onca tanıyan insan var sen ne hissederdin robotlukla profosyonelliği karıştırma zamanında korede kadın ünlüler bu tarz yanlış ithamlar yüzünden sektörden ayrıldılar gerçek ortaya çıkıncaya kadar TV ye cıkamadılar ne kadar yüz kızartıcı bir şey bu farkında mısın Twice bu sektörün en profosyonel gruplarından zor zaman yaşasalarda acı çekselerde hiçbir zaman sahneye yansıtmadılar Jungyeon un ağlaması Twice ın kendi kanalında olan bir seydı ve netizenler ne için ağladığını bile bilmeden saldırdılar o konuda… Read more »

Momonun karın kasları

Emin ol idolünün adı böyle bir skandalda geçse oda ağlardi basit birşy değil bu üstelik twice orta yerde ağlayan bir grup değil bunu aklina sok hangi skandalda ağladılar gel örnek ver oturduğun yerde konusmak çok kolay sen istermiydin adinin böyle bi skandalda geçmesini? Skandalin büyüklüğünün farkindasin inşallah.

grish195

yorumların çeyreği sana gelse 2 gün dayanamazdın, bu kadar kalpsiz olmanıza inanamıyorum