Benzer Yazılar

Twice Jungyeon havaalanında yorgun görünüyor

Twice Jungyeon havaalanında yorgun görünüyor

HABER: Twice Jungyeon ‘oldukça yorgun görünüyor’

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+1,256, -132] Şimdi yorgun, ama ben banka hesabımdaki paraları görünce iyi hissederdim. Tabi onlar bunu bilmiyordur…

2. [+1,113, -201] İstemiyorsan ayrıl gruptan!!! Biz bir demokrasiyiz

3. [+949, -171] Niye gruptan ayrılacak ilk üye olacakmış gibi hissediyorum~ işaretleri çoktan gördük..

4. [+131, -26] İşinin zorluğundan şikayet edince insanların “Ayy yazık Jungyeon’a” demesini bekledi herhalde ama tepkileri görünce şaşırdı

5. [+104, -8] Grupta zorlanacak biri varsa o da Jihyo. Neredeyse çıkış yapacakken gruptan çıkarılan oydu, şimdi hem lider hem ana vokal. Diğer üyeler etkinliklerde konuşamıyor bile, her şeyi Jihyo yapmak zorunda..

6. [+98, -10] Stajyerken ağladı, ‘Sixteen’de çıkış yapmak için yalvardı, çıkış yaptı ve şimdi de ne kadar zorlandığıyla ilgili mızmızlanıyor ㅋㅋㅋ sanki çıkış yapmadan önce zor olacağını bilmiyordu ㅋㅋㅋ Fromis 9 Park Jiwon bunları görse ne kadar sinirlenir.

7. [+84, -11] Ben senin hayatını yaşamayı tercih ederdim

8. [+73, -13] Kim bu işi yapman için seni zorladı? Bunu isteyen sen değil miydin? Bu kadar güçsüz davranma. Yapamayacaksan hiç başlamayacaktın

9. [+71, -6] Twice en azından şarkılarını canlı söyleseydi şikayet etme hakkı olurdu.. yıl sonu törenlerinde dudak oynatıp dans ediyorlar sadece, bunun nesi zor? Her bir üye bir iki satır söylüyor zaten… tek yaptığı buyken insanların onun yaşadığı “zorluklara” hak vermesini nasıl bekliyor? Mızmızlanmadan önce canlı performans konusunda BTS ya da Mamamoo kadar yetenekli olsalardı daha az nefret alırlardı..

10. [+67, -2] Eleme şovunda o kadar ağlayıp kavga ettiler ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ama banka hesapları şişince yavaş yavaş bıkıyorlar ㅋㅋㅋㅋ

11. [+61, -7] Besteleme, şarkı yazma, koreografi yapma, makyaj, kıyafetler, programlar, hepsini şirket yapıyor.. Jungyeon’un tek yapması gereken dans etmek, bu mu zor? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Bir haftalığına asgari ücret ile işçilik yapsın, ne kadar kolay bir hayatı olduğunu fark eder belki

12. [+58, -4] Hala genç, muhtemelen yaşıtı gençler gibi eğlenmek istiyor. Otuzlu yaşlarına gelince yaşıtlarına kıyasla ne kadar şanslı olduğunu fark edecek.

13. [+57, -5] Mızmızlanma. Seolhyun grubunu taşıyor ama yine de çok profesyonel davranıyor ㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+105] Tek konuştukları şey para, iğrenç ya.. Kız yorgunsa onu rahat bırakın

Kaynak: Netizenbuzz

16 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Raven

Şu netizenler acaba hiç araştırıyor mu da konuşuyor? Cidden bu cahillik nerden geliyor ya gözüm kapalı tuşlara bassam daha mantıklı şeyler çıkar. Para psikolojiyi satın alamaz…

e.

Yorumlar aşırı saçma. Bir insanın çok parasının olması sadece istediklerini daha kolay elde etmesini sağlar. Ama bu illa mutluluk getirecek diye bir şey yok. Jeongyeon zaten yaptığı iş ile çok mutlu olan bir insan. Kızlar bu kadar çalışmalarına rağmen bir kere bile şikayet etmediler. Her zaman bu işi ne kadar sevdiklerini söylediler. Şu anda Jeongyeon bu şekilde davranılmayı hak etmiyor. Kızları sahne de izlerken bir kere bile yorgun göründüklerini düşünmezsiniz. Het zaman gülümsüyor ve ellerinden gelenin daha fazlasını yapmaya çabalıyorlar. Dünya üzerindeki en mutlu kızlarmış gibi performans sergiledikten sonra kızların nasıl yerden bile kalkamadıklarını da gördük. Bu program Twice ve… Read more »

Nur

Gerizekalı topluluğu

HiddenBABY

Yahu Jonghyun’dan hiçmi ders almamış bu aptallar ya? Bunalımdaki birine senden daha kötü şeyler yaşayan bir sürü insan var demek hiçbir işe yaramaz! Daha kaç tane ünlüyü intihara sürükleyeceksiniz?

SURMEW-BTS

sırf çok para kazanıyor diye, ünlü ve şöhret diye şikayet hakkı yok mu, elbette her insan bulunduğu hayatta olumlu ve güzel yanları görüp, daha kötü durum daki kişileri görüp şükretmeli ama zaman zaman insanlar söylenebilmeli, zaman zaman şikayet edip stresini atabilmeli, her insanın bu hayatta bir sınavı zorlandığı yanları vardır, kızın belkide başka sorunları da vardır, aile özel hayat vs, belki başka yaşadığı olumsuz yanlarıda vardır ,ayrıca çok istediği bir üniversiteyi bitirip çok istediği bir mesleği yapan bir insan bile zaman zaman işinden şikayet eder her insan yorulabilir, yorulduğumuz sinirlendiğimiz depresyon yaşadığımız dönemler olabilir, sırf çok para kazanıyor diye kız… Read more »

Isimsiz

Bu surmew bts i sürekli burda görüyorum adminlerden birimi yoksa kpop profesörü falan mi merak ettim?

Omom

Şimdi bu yorumlara hem katılıyorum hem katılmıyorum abartılmış düşünceler sert bir sekilde açıklanmış fakat yorumlar tamamen haksızlıkta barındırmıyor bence. Sonuçta hepsi bu şartları biliyorlardı ve o şekilde kabul ettiler. Küçük şirketlerde olanlarlar fazlasıyla çalışıp karşılığını alamıyorlar bu da yetmiyomuş gibi ďeğer saygı görmüyorlar eziliyorlar.. tabiki bunlar twicenin veya başka bir şeyin suçu değil onlarda insan ve yoruluyorlar ama paralarını ve saygılarını calistiklari emeklerin karsiligini cok guzel bir şekilde alıyorlar ne diyelim umarım güç bulurlar.

Gzdxyzps

Maaşlı çalışan işçilerin böyle mızmızlanma hakkı olmuyor maalesef. Ne kadar bunalımda olsalarda nefret etselerde işlerini yapmak zorundalar.

Kimse bu kızı idol olsun diye zorlamadı. Yapamıyorsa bıraksın hanımefendi…

Merry

Gerizekalıya bak sanki senin idollerin hiç mızmızlanmadı çok para kazanıyor diye mızmızlanmaya hakkı olmayacak mı bu insanlar da bi nevi maaşlı işçiler ve kontrat var kontrat bitmeden çıkamazlar sizdeki insanlık duygusu bitmiş.bts için iyi ağlıyordu herkes

e.

Kız yapamıyorum diye bir şey demedi. Mızmızlanmak ile içini dökmenin farkını bile anlayamamışsın. Nasıl biri yakınına içini dökebiliyorsa bu da aynısı. Hiç kimse zaten gidip patronuna şikayette bulunmuyor. Jeongyeon işini seven, severek yapan bir insan. İşini yaparken bir kez bile yüzünün asık olduğunu göremezsin. İşini yapmak iş sahasında olur, özel hayatında değil. Maaşlı çalışan işçiler dediğinde bahsettiğin kesime bir sürü insan giriyor. O kesimde olan insanların da büyük bir çoğunluğu çalışırken bıkmış, nefret ediyor gibi görünüyor. İnsanların içinde ne düşündüğü ve bunu nasıl dile getirdiği kimseyi bağlayan bir şey değil. Önemli olan o işi yaparken nasıl olduğun. Yani bu iş… Read more »

yummix

Şöyle bir şey var aslında çok itici ama idoller kendi “yüzlerini” pazarlıyorlar. Yani çoğu idolün yeteneği muhteşem sesi veya dans yeteneği değil görseli. Ve kimse asık suratlı birine parasını yatırmak(?) istemez.
Kaba sıfatlar için özür dilerim

👀

Şimdi kesinlikle twicenin başarıları göz ardı edilmez edilemez. Ama bu kadar geri dönüşe cidden gerek var mı? JYP kızları açık bir şekilde sömürüyor. Her şirket farklı jyp yılda ikiden fazla geri dönüş yaptırıyor idollerini hayvan gibi çalıştırıyor yg idollerinin şarkıcı olduğunu unutup model olarak kullanıp şarkıcı kariyerlerini hayallerini yok sayıyor. Yine baktığımızda en afili sm gibi duruyor (f (x) dışında). Kızlar zaten yeterince popüler seviliyorlar neden bu koşuşturma? Netizenlere gelirsek işin ucunda twice var nefret kusmalarına şaşırmıyorum. Ama korenin yaşam şartlarının zor olduğunu hep duyuyor görüyoruz hayat pahalı ve aynı şekilde onlarda kendi işlerinde zorlanıyorlardır hatta belki daha fazla zorlanıyorlardır… Read more »

.

Katıldığım konular da yok değil ama yorumlar genel olarak çok sert geldi bana. Kabul edelim Twice’a her şey altın tepside sunuluyor şu an. Bu kadar sık geri dönmeleri yüzünden yorgun olmasını anlarım ama daha fazla emek veren çok fazla idol biliyorum. İdollerin de yaşadıkları zor ama dedikleri gibi kazançları çok. Kimse onları idol olsun diye zorlamıyor sonuçta.

n

Twice kendi şarkılarını yazıyor, koreografi hazırlıyorlar, beste yapıyorlar, albüm kapağını tasarlıyorlar…insanlar bilmiyor bunlar sadece yes or yes albümünün hepsini üyeler yazdı oysa özellikle jeongyeon jihyo ve chae çok yazıyor şu ana dek tek tzuyu yazmadı o da denediğini söyledi ayrıca her gün farklı bir programları var katıldıkları her tören için özel şovları oluyor onlara da hazırlanıyorlar daha ne kadar emek versinler??? Bangtan ve Twice kesinlikle şu an en çok emeği veren idoller

.

Tebrikler, son cümlen ile yazdığın her şeyi baltaladın.

yummix

Sorun şu ünlüler çok çalıştıkları için yorgunluktan ve bitkinlikten şikayetçi olabiliyorlar ama kimse demiyor ki çok çalıştım ve karşılığını aldım daha zenginim. Cümlemi düzgün kuramadım ama anlayan anlar zaten.

Yeni Yazılar