Benzer Yazılar

TXT ‘The Show’ programında ilk birinciliğini aldı

TXT 'The Show' programında ilk birinciliğini aldı

HABER: BTS kardeşi TXT çıkış yapalı 8 gün olmuşken ‘The Show’ gaibiyeti aldı

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+574, -143] Vay be, bir kez bile dinlemediğim bir şarkı…

2. [+402, -97] MR-removed versiyonu dinledim, çok iyi şarkı söylüyorlar. Koreografi de çok hızlı gibiydi ama canlı vokaller kusursuzdu, genç olmak iyi bir şey~~~ ㅋㅋ tebrikler… şarkıyı dinlemediyseniz üç kez dinleyin.. çünkü dinledikçe daha iyi oluyor ㅋ

3. [+360, -87] Şarkı iyi, koreografi zor, canlı vokaller iyi! İyi şanslar dilerim

4. [+56, -19] Sunbalerinin aurasından yararlanıyorlar

5. [+41, -9] Performanslar gayet iyi

6. [+31, -14] Tebrikler bebekler 💙 büyümeye devam 💙

7. [+26, -10] Hyunglarınız gibi olun~ skandal çıkarmayın~ sıkı çalışın~ fighting!! Tebrikler~~~

8. [+22, -5] Ne yazık ki çıkışları sapıklar hakkındaki haberlerden ötürü arada kaynıyor

9. [+21, -6] Şarkı güzel ama BTS’in etkisi de yardım etti.. bu kadar kolay birincilik almaları onları etkileyecek mi acaba..

10. [+21, -0] Şarkıyı sevdim ㅎㅎ ve kanat dansı da eşsiz

TXT 'The Show' programında ilk birinciliğini aldı

KAYNAK: Naver

1. [+860, -64] Tebrikler!!! Tomorrow x Together, fighting!! Şarkıyı sevdim, başarılar!

2. [+459, -21] Yeonjun tam bir sulu göz. Çok erkeksi bir kişiliği var ama kalbi duygusal galiba, şirin şey. Bu haftaki diğer müzik şovları için fighting!

3. [+322, -24] Çıkıştan 8 gün sonra 1. olduğunuz için tebikler ^^

4. [+74, -6] BTS’in kardeş grubundan beklendiği gibi, grup çok yetenekli ama masum görünüyor.. şimdiden Billboard 200 listesindeler, parlak bir gelecekleri var. İlk albümünüzü tebrik ederim, sıkı çalışmaya devam edin.

5. [+68, -6] Neredeyse 80 bin albüm sattılar, Youtube’da 33 milyondan çok izlenme var. Dijitalde en aşağıdalar ama haftalık listelere girmeyi başardılar, bugün oy puanları da maksimumdu. Nefret edecek bir şey yok~ tebrik edin lütfen

6. [+53, -4] Dijital listelerde yoklar diyemeyiz, sadece 80-90 arası bir sıradalar. Yabancı dijital satışlarda iyiler, albüm ilk hafta 80 bin kopya sattı, bu yıl çaylak gruplar arasında rekor kırdılar. Japonya’ya en çok ithal edilen albüm, Billboard Hot 200’de 140 numara, çıkışıyla bu sıraya gelebilen ilk Koreli grup oldular. Youtube ve sosyal medyada iyiler, SMS oyları da iyi. Bu yıl çaylak grup olarak en iyi rekorları kırıyorlar.. sorun nedir?

7. [+39, -2] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Birincilik alırken önemli olan tek şey dijital sıralamaymış gibi davranan antilerden nefret ediyorum ㅋㅋㅋㅋ Bu grup ilk hafta kaç albüm sattı biliyor musunuz? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ah

8. [+36, -3] Ailede yeni bir grup olduğu için iki kat sevindim. Tebrikler~~~

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+117] “Vay be, bir kez bile dinlemediğim bir şarkı…  ”

Bu tarz yorumlar beni hep utandırıyor. Bu insanlar kendilerini dünyanın merkezinde sanıyorlar, “Benim dinlemediğim bir şarkı nasıl başarılı olur, benim onayım olmadan? saçmalık” diyorlar resmen.
Neyse, çok mutluyum, hak ediyorlar ♡ Yeonjun özellikle çok duygulanmış gibiydi. Dört yıllık stajyerliği değdi

 

Kaynak: Netizenbuzz

50 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Victor

Bunu sadece bts sayesinde basarmadilar ama? etki var ama bts sayesinde demek emeklerine haksizlik olur. 4 yil stajyerlik yapan uye var. bighitin fakir ve gelismemis bir sirket oldugu donemlerde yani. bence hak ettiler. buyuk sirketlerde cikis yapan tum caylaklar sirketlerine ve sunbaelerine minnettar olmali.

Victor

Yanlis yer:( sinini’ye cevap olarak yazilmistir:d

Fearless

TXT daha güçlü olun ve binlerce ödül kazanın sizi destekliyorum başarınıza inanıyorum 🤗Insanlar size karşı ön yargılı ama bunu yıkmak sizin elinizde sadace Bts’in şirketinden çıktığınız için popüler oldular diyen insanların ağzını kapatmak yine sizin elinizde ilk albümünüzde gösterdiğiniz gibi her tarz ve renge sahipsiniz tabii benim favorim cat&dog tarzı ama crownda size uymuş sizi yansıtan enerjinize yakışan bir şarkı ilk comebackinizden sonra size olan nefret daha azalır diye umuyorum 🤗🤗

Hjop

Şurda şirket muhabbetini yapanların nedense idolleri big3 den çıkma oluyor. Hayırdır ya derdiniz ne sizin? Yetenekli çocuklar her şeyi hak ediyorlar. Listelere girmeden ödul ala idollere tebrikler yazmagı çok iyi biliyorsunuz ama. Daha bu başlangıç biraz erken davranıyorsunuz..

Nana

Ben grubu sevdim açıkçası canlı sesleri de dansları da gayet güzel nape of a star şarkılarını özellikle bir dinlemenizi tavsiye ederim birinciliğinizi kutlarım çocuklar

Nilah

Grupla pek bi alakam yok ama performanslarını,haberlerini ve MR-removed videolarını bende izledim çok yetenekli çocuklar yüzleride tertemiz çok güzel çocuklar sürekli gülüyorlar enerjilerini hissettiriyorlar. Bts-Bighit faktörünün onlarda farkında bence röportajlarını da okumuştum saygılı ve minnet duygulular. Şirketin katkısı sadece tanınmalarına yardımcı oldu bighit sıradan bi kpop şirketi gibi ödül meraklısı bi şirket değil ki okudugum kadarıyla çocuklara bile bu sizin başarınızdı demeyen bi şirketten bahsediyoruz. Yetenekliye yetenekli diyip susun şirketleri artık araya sokmayın yetenekliyseler bir şekilde tutunmasını bilirler özellikle yurt dışında bkz Bts,Monstax,NCT bunlar korede aman aman gruplar değildi. Çocukları tebrik ediyorum bu bir ödülle kalıcağını da düşünmüyorum açıkcası.

SUGA

Txt hakkında birşeyler yazmıyım beni ilgilendirmiyo diyorum ama olmuyo. İşin içine bts ve army giriyo. Rakip grubun hayranları gelip bizi salak kendilerini zeki ilan ediyorlar ya o zaman nasıl yorum yapmadan durayım şimdi? Anlıyorum sizin grubunuzda hakediyo falan ama bu şarkıyı birçok insan dinledi? Belki siz bile dinlediniz? Ödül almak için bu mv izlenme olsun dinlenme olsun hepsi çok önemli e bunu ister istemez Army ile birlikte merak eden birçok grupların hayranları yaptı. Ben böyle olacağını tahmin etmiştim siz etmemiş miydiniz sanki? Haketmediler demekte olmaz sen grubunun hakettiğini düşünüyorsan txt hiçbirşey yapmayıp aniden ödüllendirilmedi ki? Kim bilir ne zamandır çalışıyorlar… Read more »

SURMEW-BTS

Tebrikler TXT bebişlerimiz, sizinle gurur duyuyoruz. TXT üyelerinin sesleri cidden iyi, ayrıca albümlerindeki diğer şarkıları da güzel. Danslarını ve senkronizasyonlarını da beğeniyorum. Dansları çok hareketli ve koreografi zor ama buna rağmen şarkılarını iyi seslendiriyorlar. Birinciliklerini bu kadar çabuk almaları inanılmaz, Evet BTS ten sonra gelen grup oldukları için daha fazla dikkat çektiler ama bu çocuklar boş değiller ve bu kadar ilgi ve başarıyı hakkediyorlar, inşallah daha da yükselirler. TALK AND TODAY şovlarını izledim sevimli ve şapşikler inşallah her zaman mütevazi kalırlar ve sıkı çalışırlar ve bozulmazlar. Yeonjun 4 sene stajerlik yapmış onun için beklemek çok zor olmuştur, o yüzden bu… Read more »

Hey!

TXT, BTS sayesinde aldı diyorsunuz ama çok alakası yok. Evet üzerinde etkisi var ama o zaman bütün gruplara böyle yaklaşmak gerekir. Şimdi saydığım hiç bir gruba anti değilim haberiniz olsun. O zaman BLACKPINK, 2NE1, BİGBANG, WINNER sayesinde. ITZY, Twice, Got7, MissA, Wonder Girls sayesinde ünlü oldu o zaman şirketlerin ilk gruplarından sonra çıkan gruplar ödül almamalı. Sonuca gelirsek her şeyi BTS sayesinde başaramadı bu çocuklar. Bighit onları 0 dan bașlattığını söyledi şuan çocukların telefonu bile yok. Çoğu idol şu kadar yıl stajyerlik yaptı ondan hakkediyor diyorsunuz. Bu grupta da en basitinden Yeonjun 4 yıldır stajyerlik yaptı. O zamanlar Bighit şuan… Read more »

Herhangi birisi

Txt nin gerçekten başarısız, sıradan, ilgiye layık olmadığını düşünseydiniz yorum bile yapmazdınız. Ödül almak isteyen fanları lütfen sadece %5 etki eden oylamayı değil de %20 etki eden mv izlemeye çalışın. Hayır hem ödül istiyorsunuz hem de r hafta önce çıkan mv hâlâaa 250k. Bir haftadır yarım milyon bile izleyememişsiniz. Oylama yapılıyor ama neyin yüzde kaç etki ettiğini hâlâ öğrenemediniz mi? Uygulama oylamasında hadi yüksek puan aldınız ee bu zaten puanınıza %5etki etti diğerleri? Mv izlemesi? Yok albüm satış?.. Hâlâ bighitten çıktı diye, bts sayesinde başarılılar diyenler, Biz zaten bunu kabul ediyoruz ama içi boş olan bir grubu da kimse babasının… Read more »

starlight⭐

Yalnız ilk paragrafın sanırım bize dokundurma olmuş ama orayı açıklayayım. Biz diyoruz ki the show’da her hafta ön oylama açılır ve o üçlü arasından birinciye ödül gider. Dediğin fiziksel dijital bilmem ne oradan bakılır. Hangisi daha yüksek ise. Yani burada TXT en yüksek sıralamada olabilir ama ön oylama onlar için açılmadı ve yuzde 5 oy bile etkin olmadı. Olayın saçma tarafi bu kimse hak etmiyor diyemez zaten? Mnet son ikiye kalan adaylarını gün içi oylamaya sokuyor yine o ikisi arasından seçilmiyor mu? Mesele zaten adaylık. Sen ön oylama için 3 grup ya da solo belirleyip aday yapmazsan listeyi değiştirirsen on… Read more »

Herhangi birisi

Yorumum sizden çok tw da çocuklara iftira atan, ödülü para vererek aldılar, hiç haketmiyorlar diyen kişilereydi aslında. Dün bu iftiralardan, söylemlerden sonra şovun puan sistemini araştırdım ve aslında kimsenin puanlamayı doğru düzgün anlamadığını farkettim. Öncelikle kategorilerin yüzde kaç etki ettiğine bakalım 1- fiziksel/dijital satış %50 2-mv stream %20 3- uzman oylaması %15 4- canlı oylama %10 5- starpass ön oylama %5 Hesaplama şöyle yapılıyor: 1) önce tüm gruplar için ön oylama yapılıyor. burda oyun oynayarak ya da reklam izleyerek puan topluyorsunuz. Bu ön oylamayı 3 grup kazanıyor. Bu 3 gruba ön oylamanın yüzdesi olan %5 etki eden bir puan veriliyor.… Read more »

starlight⭐

Evet de bu yazdıkların benim yazdığım seyi destekleyen bir sey. Haksizliga uğrayan uc fandom. Tepki gosterilmesi gereken The Show. Digerlerinin ne dedikleri umurumda degil acikcasi. Mesele TXT degil en basinda. O yuzden TXT nasil kazandi aciklamasi yapmaniza gerek yok ben gayet fiziksel ve dijitallerini biliyorum, hak veriyorum. The show her hafta ayni liste üstünden gunici oylamayi aciyor zaten. Bugun bambaska bir seyi yazdigin dijital verilerle cikarmasi fanlarin haklarinin yenmesiyle alakali. Tepki gosterilmesi de normal. TXT konusunda da sinirlenip konusan insanlar bilmeden konusuyorlar muhtemelen.

SURMEW-BTS

Bir gruba nefret yorumları yazmanın, aşağılamanın kendi gruplarınıza faydası yok, bu habere girip okuyup yorum yazana kadar kendi grubumuzun şarkılarını resmi yolla satın alsanız, dinleseniz, videolarını stream etseniz ya da gruplarınızla ilgili sosyal medya hesaplarınızdan şarkılarını paylaşsanız tanıtımlarını yapsanız, kendi fandomunuzu gaza getirip güzel projeler stream etkinliği düzenleseniz sizin gruplarınız yükselir ve ödül alırdı.

SURMEW-BTS

Hiç üzgün değilim ama bu senin düşüncen ben şahsen grubun bütün şarkılarını, kıyafetlerini ve danslarını beğendim, sesleri de çok güzel ve beğenen de çok kişi, siz beğenmediniz diye, sizin zevkinize uymuyor diye şarkı kötü diye bir şey yok. O sizin kendi fikriniz. Grup başarılı ve şarkıları ödül almayı hakkediyor.

YETER

Offf ne boş konuşuyorsunuz ha yanlışı yapan program txt’nin ne suçu var. Tek suçu çok satmaları ve dijitelde de bulunmaları. Kpop böyle kardeşim şirketle ilerliyo hala öğrenemediniz mi bunu ? Yok şu şirket yok bu şirket yeter be nefret kusmak için yer ariyorsunuz. Bts bighiti yükseltti bighitte normal olarak yeni grubuna destek veriyo herkes kapatsın çenesini daha yeni başlıyoruz. şarkıda gayet ödül alicak bi şarkı. Sürekli tekrar eden dance break’lerle dolu anlamsız sözlerle dolu bir çok şarkı ödül aldı, listelerde olmayan bir çok şarkı ödül aldı ama onları tebrik etmeyi çok iyi biliyodunuz.

infinite~

ön oylamayı dong woo aldı ama adaylık bile vermediler lol

... .. .

Adaylık vermemeleri cidden saçmalık olmuş.. Sektörün pislik yanı bu malesef. Fakat bu çocukların kazancı sadece oylamalarla gelmedigini de belirtmek isterim fizikselde oldukça başarılılar dijitalde de orta derecede bi başarıları vardı zaten kazanmaları tesadüf değil yani. Umarım hak ettiğinizi sizde alırsınız

Yav he he

Aynen kardeşim şu programların bu konulardaki tavırları beni gıcık ediyor ama yapacak bir şey yok.

db

Dertlerini anlatmak için BTS, BIGHIT ve TXT haberlerine gelmeyi huy edinmiş insanlar….

Herhangi birisi

The Show un sistemini ben yanlış anladım galiba? Ben, ön oylamada kazananın %5 etki edecek bir puan alacağını sanıyordum. Kazanana %5 lik puan ekledikten sonra (ki kazanan infinitive grubundan biriydi) diğer kategorileri de hesaplanıyor ve bu hesaplamayı tüm gruplar için yapıp en yüksek puan alan 3 grup son oylamaya katılıyor sanıyordum. Bugün programda loona ve gıdle da son oylamaya katıldı. Kazanan txt, gıdle ve loona arasından seçildi. Txt yi kayırdılarsa gıdle ve loonayı da mı kayırdılar??
Kafam çok karıştı oy sistemini anlamadığım için soruyorum size muhalefet olma gibi bir amacım yok.

SURMEW-BTS

benimde tek bildiklerim şu şimdi Güney Kore de, SHOW CHAMPION, INKIGAYO, MUSIC BANK, M COUNTDOWN, MUSIC CORE var , her biri farklı kanalların müzik şovları,bunların bazılarında kendi sitesinden ya da uygulamadan oy verme var, bazılarında da sms uygulaması ile oy verme var ve bu oylamalara dijital ve fiziksel satışlar, stream, mv izlenme sayısı, sosyal medya puanıda ekleniyor,oralardan gelen puanlar toplanıyor ve tabi müzik listelerindeki durumlarda önemli.

Yav he he

İnfinitive değil INFINITE* Bizde TXT kaydırıldık demedik zaten, show her zaman ki gibi tüm fandomların yağından alalım az dedi. Ön oylama da bizi yediler canlı oylama da sizi. Ama yukarı da yaptığın o eleştiri de çok saçma. Kaç yıllık gruplar kalkıp stream ile uğraşmaz. Stream demek herşey demek değildir. Youtube izlenmesi yüksek olan gruplar başarılı düşük olanlar başarısız diye birşey yoktur. Öyle bakarsan kpopı kpop yapan ilk jenerasyon ile kpopı dünyaya açan 2.jenerasyon gruplarının hepsi başarısız çünkü ortalama 30-40 milyon arası izlenmeleri var. Biz TXT almasın demedik ya da başarısız demedik bizim canımızı sıkan showun sergilediği tutum. Eğer aday bile… Read more »

starlight⭐

Ay yanlis yere yazmisim lol.

yoyeo

Şarkı çıktığından itibaren yaklaşık 10 defa dinlemişimdir. Şarkıları bana kalırsa o kadar iyi değildi ve Justin Bieber’ın old şarkılarına benziyor qldjqo
Her neyse, çocukları tanımıyorum ama tanımayı ve çok daha başarılı olmalarını isterim.

starlight⭐

Tabi herkes birinciye odaklandı ama Starlight, Inspirit ve Fantasy’ler çok kızgın..The Show ön oylama için Dong Woo, Ravi ve Sf9’ı aday gösterdi ve fanlar oy kullandı. Dong Woo birinciydi orada ama şovda görüldü ki Loona, Gidle ve TXT aday. Hak ederek TXT aldı tabiki. Ama bu olayın neresinden tutarsanız tutun çok sinir bozucu ve haksızca. Inspiritler dünya kadar oy kullandı max derecede puanları vardı? Cidden kimse de bahsetmemiş. Kendi gruplarına dokununca haksızlık oluyor sadece malesef. Neyse ki sunbae gruplar oldukları için ödül dertleri yok ama insanların hayranlarin emeğini sömürmek cidden sinir bozucu bir şey. The Show Twitter’da utanmadan ödül hesaplama… Read more »

sw

Seni çok iyi anlıyorum. Ama bazı insanlar derdini insan gibi anlatmak yerine karşı fandomu salak yerine koyuyo ve sonra bunu gören karşı fandomda aynı şekilde alaylı cevap veriyo falan al başa belayı…… Kimin grubu haksızlığa uğradıysa o fandom sesini çıkarıyo yani sanmıyorum insanların alakaları olmayan gruplar hakkında mücadele edeceklerini…. Mesela şuan bts’e haksızlık yapılsa çabalar mıydın bu haksızlık diye de başkalarından bunun için uğraşmasını beklersin? Grupların sonu gelmiyo ki hangi biriyle uğraşıcaksın / uğraşıcaz.

starlight⭐

tabiki öyle benim sitemim her şeyin farkında olup genel olarak kendi gruplarıyla ilgili haksızlıkları dile getirenlere. bunu x fandomu ya da bu olaydaki txt fandomu vs için söylemedim. ben güncel olarak takip ediyorum ve kendimce haksız bir durum görürsem onu dile getiriyorum. elbetteki herkesten aynı şey beklenmiyor anca dile getirilmesi fena olmaz. buradaki yorumlar için değil haber içi yorumlar için.

Yav he he

Aradığım yorum adamsın 👏🏻👏🏻👏🏻

BP

Starpass oylamasindan bahsediyorsak eger o oylama %5 lik bir etkiye sahipmis tw’da bir starlight txt haketmedi diye paylasmisti mentionlarda yuzdelik dagilimlari gordum. yani starpass %5lik bir etki ve cok buyuk bir sey degil bence bu oran. eger bu oylamadan bahsediyorsan

starlight⭐

txt hak etmedi yorumu türk starlighttan görmedim. mevzu txt değil zaten, adaylar içerisinden en hak eden onlar. %5 i zaten aday yapmayan the show. dong woo ile alakalı bir haksızlık bu. dijital verileri en yüksek üç grubu oylamaya koymadı program. koysa zaten txtnin olmasi lazim txt fanları on oylama yapmadı. mesele orası zaten.

Yav he he

The Show canımı çok sıktı bugün. Dongwoo Ravi ve Sf9 aday olarak açıklandı canımız çıktı oy verelim diye. Dongwoo askere gitmeden bir tane de olsa ödülü olsun istedik. Canlı oylama için hazır beklenecekten bir de ne görelim, ne Dongwoo ne Ravi adaylar farklı ödül alan farklı. Şimdi burada sinir krizi geçirmemek elde değil. Linç yiyebilirsin burda ama kabul edin tanınırlıkları BTS sayesinde ve ödülde o sayesinde alındı. Neden mi çünkü BTS in hoobae grubu dolayısıyla herkes merak ediyor MV izliyor, çıkış yapmadan çoğu kişi ki çoğunluğu Army gidip albüm alıyor eee millette kimmiş bu BTS’in hoobaesi diyip merak ediyor böyle… Read more »

SURMEW-BTS

İnşallah Dongwoo askere gitmeden ödül alır ve the show dediğiniz gibi yaptıysa o sanatçılara haksızlık etmiş, onlar adına üzüldüm. Sizin adınıza da üzüldüm, Ravi Dongwoo, SF9 iyi sanatçılar onlarda ödül almayı hakkediyor. Ama TXT de güzel bir başlangıç yaptı ve şarkıları iyi, canlı performansları güzel, koreografileri de etkileyici ve ödülü de hakkettiler ama the show un yaptığı şey de hoş olmamış.

üzdün

hâlâ bazı şeyleri kabul edin diyosunuz birçok army bunu kabul etmişken hâlâ bunu diyosunuz yeter :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Herhangi birisi

Yorumum sizden çok tw da çocuklara iftira atan, ödülü para vererek aldılar, hiç haketmiyorlar diyen kişilereydi aslında. Dün bu iftiralardan, söylemlerden sonra şovun puan sistemini araştırdım ve aslında kimsenin puanlamayı doğru düzgün anlamadığını farkettim. Öncelikle kategorilerin yüzde kaç etki ettiğine bakalım 1- fiziksel/dijital satış %50 2-mv stream %20 3- uzman oylaması %15 4- canlı oylama %10 5- starpass ön oylama %5 Hesaplama şöyle yapılıyor: 1) önce tüm gruplar için ön oylama yapılıyor. burda oyun oynayarak ya da reklam izleyerek puan topluyorsunuz. Bu ön oylamayı 3 grup kazanıyor. Bu 3 gruba ön oylamanın yüzdesi olan %5 etki eden bir puan veriliyor.… Read more »

Yav he he

Bir arkadaş açıklamış bak ben de üstünü çizeyim yeniden. Fanların TXT ile alıp veremediği yok zaten şu an herkes bunu biliyor-ki ben ilk yorumda TXT ile ilgili kişisel yorum yaptım,program saçmalığından hariç olarak- programın bu yaptığına kızıyoruz hepimiz. Fandom-fandom çatışması değil olay fandom-the show çatışması. Neyse artık önümüzdeki maçlara bakalım 😁😅

sinini

Bence Txt’nin BTS’e çok minnettar olması gerekir.

SUGA

öyledirler zaten salak değil ya çocuklar bazı şeylerin farkındadırlar

SURMEW-BTS

Röportajlarında hep BTS e minnettar olduklarını söylüyorlar ve BTS in imajına zarar verecek hiçbirşey yapmamaya dikkat edeceklerini belirttiler, BTS e çok minnettarlar ve herşeyin farkındalar. Sıkı çalışıyorlar.

Kraliçe2NE1

bighitte olmasalardı biraz zor alırlardı o birinciligi cok sıradanlar cünkü,,,abartın her seyi

kkkk

çok zekisin tü tü nazar değmesin uduididididjid

Blueboys

Aşırı antisin her yerde bts txt bighit fark etmeksizin

Kraliçe2NE1

Btsle alakalı toplasan üc posta yorum yapmamısımdır txtye de ilk defa yaptım objektiflik ne zamandan beri antilik olmus gördügüm seyleri söylüyorum ama tabi hosunuza gitmedigi icin antilik oluyo oke ksndkdjdodjdldjdkd

KINGBANG

Sıradan olsalardı Bighitte biraz zor olurlardı. Bighit hayir kurumu değil bildiğim kadarıyla sıradanları sırf hayallerini gercekleştirmek icin alır mı sence ? Çocuklarda yetenek varki çıkış yaptırdı

Kraliçe2NE1

Yeteneklerine bir sey demiyorum demem diyemem konseptleri cok sıradan sarkı da öyle bundan iki sene önce woollimden golden child diye bir grup cıkıs yaptı txtyi ne kadar tanıyorsam onları da o kadar tanıyorum ve olayları paralel neredeyse ve hala ilk birinciliklerini almadılar trilyon tane grup var böyle sirketin etkisi cok fazla inkar edemezsiniz diyecegim ama edersiniz muhtemelen ksndkdndkdjdkdjdkdkdkdkdks

KINGBANG

Elbette şirketin rolü büyük. Fakat büyük şirketin getirisini sadece TXT kullanmadikı. ITZY aynı şekilde.Fan felan değilim dısarıdan biri olarak yazıyorum. Fakat demek istediğim YG , , SM , JYP ve artık BIGHIT özellikle bu şirketlerde çıkış yapmak sektöre tutunmaktan daha zor. Hepsi en iysini en çok para getireni istiyorlar. Profesyonellerin yetiştirdiği , seçtiği kişileri siradan , yeteneksiz eleştirmemiz biraz komik olur bence

Kraliçe2NE1

İyi de ben itzy’le alakalı fikrimi itzy’nin bi postuna aynen bu sekilde yazmıstım ne sirket kayırırım ne antilik yaparım cok da umrumda degil sahsen yazıyorum buraya googledan cıkıyorum bitiyo atıyorum rv cıkıs yaptıgında da asırı abartılmıstı konsept baya kötüydü sarkı sıradandı fikrimi söyledim diye cok linclendim ama su an reveluvım tatmin edilme meselesi bu sadece on seneye yakın bir zamandır kpoperım cok sıkıcı geliyor artık bütün bunlar neyse

.

Abartı? Grup hakkinda bic bir şey bilmiyorsun o zaman yorumda yapamazsın. Tek diyeceğim git mr removed videolarını izle kaliteli çaylak gör😍

Nana

Ben grubu sevdim açıkçası canlı sesleri de dansları da gayet güzel nape of a star şarkılarını özellikle bir dinlemenizi tavsiye ederim birinciliğinizi kutlarım çocuklar ❤️❤️❤️

MonCircle

Aynen katılıyorum sana txt de ıtzy gibi şirket faktörünü kullandı crown da dalla dalla da ilk hafta birincilik alacak parçalar değiller. Her iki grubunda üyeleri çok yetenekli ama kabul edelim bu tarz da çıkış yapmış çok fazla grup var

Yeni Yazılar