Benzer Yazılar

Tzuyu sağlığına odaklanmak için bir süre Twice programlarına katılmayacak

Tzuyu sağlığına odaklanmak için bir süre Twice programlarına katılmayacak

HABER: Twice Tzuyu sağlık sorunu sebebiyle programlara katılmayacak “Dinlenecek ve iyileşmeye odaklanacak”

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+412, -12] Daha kötü bir şey olmamasına şaşırıyorum ben. Lütfen üyelerin dinlenmesine izin verin.

2. [+394, -20] Twice’ı bu kadar çok çalıştırmayı kesin. Ve Japonya’ya yollamayın onları artık.

3. [+271, -33] Tzuyu ülkemizdeki tüm ponpon kızları ezip geçecek kadar güzel

4. [+24, -2] Üyelerin klibi yorumladığı videoyu izleyince üyelerin zorlandığını görebiliyorsunuz. Hayranların fark ettiğine eminim ama bayağı bir enerji düşüklüğü var. Televizyonda daha sessiz görünüyorlar, çok yorgun olmalılar.

5. [+19, -5] Twice sadece çok fazla albüm yapıyor, diğer idoller gibi her yere performansa gitmiyorlar. Çok fazla programlar yok aslında, normal müzik şovlarına ve imza günlerine gidiyorlar.

6. [+18, -3] Park Jin Young şirketindekileri fazla çalıştırmamak için kendi şirketinin hisselerini satın alan biri. Twice’ın programı diğer kız gruplarının programına kıyasla yarı yarıya boş. JYP onlara çok iyi davranıyor. Bence bu sefer fazla diyet yapmışlar.. ㅠ Umarım Tzuyu daha iyi hisseder

7. [+14, -2] Umarım dinlenme fırsatı olur. Kariyerinin sınırı olan bir Produce 101 grubundan bile daha çok çalışıyorlar, tabi ki hasta olurlar..

8. [+14, -1] Dinlen ve iyileş. Hasta olduğunu hiç fark etmemiştim.

9. [+11, -0] Sahnede de sıkı giydirin üyeleri, kış oldu

10. [+7, -0] Tüm programlarına katılırken bir yandan yeni şarkıların koreografilerine çalışmaları gerçekten inanılmaz.. muhtemelen günde iki saat falan uyuyorlar.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+27] JYP Twice’ı her yerde çalıştırmakla kafayı bozmuş!!! Twice her şova katılıyor, deli gibi promosyon yapıyorlar.. Twice bu seviyeye gelmişken çıkış yaptıkları döneme göre daha çok dinlenip daha az çalışabiliyor olmaları gerekir

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ei

Üzgünüm, ellerinde olan ünün getirdiği bi sorumluluk bu, ben bir Exo hayranı olarak çok rahat söyleyebilirim ki bu tempoları en fazla 2 yıl daha sürecek; sonra “NERDE BU KIZLAR” diye kafayı yiyeceksiniz yokluklarından, tıpkı biz Exo-l’lerin yediği gibi 😩😩

ilknur

Haklısın ama bu piyasa zaten böyle değil mi? şimdi ne kadar çalışırlarsa ve zorlanırlarsa zorlansınlar bi gün yıldızları sönecek ve o zaman şirket bi yenisini piyasaya sürecek ve sonra bir yenisi .. bu böyle sürecek..

Ei

Ne yazık ki öyle.

SURMEW-BTS

inşallah ciddi bir rahatsızlığı yoktur ve inşallah diğer üyelerde hastalanmamıştır, Allah tan acil şifalar diliyorum. İnşallah JYP bu durumu dikkate alıp kızlara bir tatil verir, biraz ara verirler, cidden sürekli çok çalışıyorlar, çok fazla Korece ve Japonca comeback yapıyorlar. Keşke biraz ara verebilseler.

Billgesue

Güzel maknaemiz çabucak iyileş lütfen ♡.

Almina

şaşırmadım Tzuyu’nun bu geri dönüşte farklı olduğunu düşünmüştüm zaten çok solgun görünüyodu sesini stabil tutamıyordu normalde çok gayret eder ama enerjısı yok gibiydi son danslarıda oldukça zor umarım çabucak iyileşir Twice sürekli gülümseyip belli etmediği için anlaşılmıyo ama yorgunlar promosyonları bı kac gun kısıp dinlendirirler tüm üyeleri umarım

CMH

5. [+19, -5] Twice sadece çok fazla albüm yapıyor, diğer idoller gibi her yere performansa gitmiyorlar. Çok fazla programlar yok aslında, normal müzik şovlarına ve imza günlerine gidiyorlar. 6. [+18, -3] Park Jin Young şirketindekileri fazla çalıştırmamak için kendi şirketinin hisselerini satın alan biri. Twice’ın programı diğer kız gruplarının programına kıyasla yarı yarıya boş. JYP onlara çok iyi davranıyor. Bence bu sefer fazla diyet yapmışlar.. ㅠ Umarım Tzuyu daha iyi hisseder Bu iki yorumu yazan ya kör ya da JYP kendi şirket çalışanına yazdırmış akdkakd. Kızlar deli gibi çalışıyor, hem Kore’de hem japonya’da performans sergiliyorlar. Japonya turları biter bitmez Kore’de… Read more »

Yeni Yazılar