Wanna One Yoon Jisung havaalanında kısa şort giydi

HABER: Wanna One Yoon Jisung ‘sıcağı kovan kısa şort’

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+240, -62] Kim niye bu şortu giyer ya, bakınca onun yerine utandım ㅡㅡ;

2. [+228, -25] ㅋ Askere gitme vakti

3. [+207, -45] İğrenç ㅗ

4. [+60, -6] Utanmaz biri bence.. yakışıklı değil, yaşlı, koreografiyi hep yanlış yapıyor. Komik biri olduğunu düşünmüştüm ama eğlence şovlarında çok utangaç? ‘Produce 101’ şovunda yanında başka bir üye olmadan hiç güçlü değildi ve şimdi yeteneksiz olduğunu da gördük. Wanna One promosyonları bitince ne yapacak..

5. [+43, -2] Nasıl idol olduğunu bilmiyorum. Hiçbir alanda ortalama değil. Yüzünü gördüğümde iyi bir şarkıcı herhalde diye düşünmüştüm, ama değildi.

6. [+37, -2] Bakışlarından nefret ediyorum ㅠ

7. [+28, -0] Son zamanlarda çok nefret alıyor

8. [+21, -2] İğrenç ㅡㅡ;;

9. [+20, -2] Grupta başarılı olabilmek için pratik yapması lazım

10. [+17, -0] Hiç pratik yapmıyor mu yoksa dans etme konusunda doğuştan mı kötü bilmiyorum.. sahnede hep dalga geçiyormuş gibi görünüyor

11. [+15, -0] Bir yıldır yaptığı ‘Naya Na’nın dansını hatırlayamayan bir lider

12. [+15, -0] Wanna One dağıldıktan sonra nugu olacak 1 numaralı üye. Önümüzdeki yıl 29 olacak, askere git artık

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+198] “Bakışlarından nefret ediyorum ㅠ”

Wanna One Yoon Jisung havaalanında kısa şort giydi

Kaynak: Netizenbuzz

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Cansu

Şimdi gelip doğru konuşmak lazım. Evet yaşlı bir üye ama bu onu keşfetmeyen şirketinin suçu. Koreografileri geç yapmıyor sadece 1-2 kez geriden geldi onu bizim ufaklık Guanlin de yapmıştı. Sesi acayip iyi gidin Lean on me dinleyin. Liderimin bir sürü kısmı var. Yakışıklı bir yüzü var bence yaşına göre lütfen nefret yorumu yazmayın artık yeter.

step out stray kids

Bu çocuğun peşini ne zaman bırakacaklar merak ediyorum gerçekten. Bir insan neden şort giydi diye nefret yorumu alır ya çok saçma. Yetenek konusuna gelirsek Baejin ve Guanlin’in de çok aman aman bir yeteneği olduğunu düşünmüyorum ama tek nefret yorumu alan Jisung çünkü Baejin ve Guanlin yakışıklı

Wannable Army

Yav bu haberi görünce uctum ama yazıları da okudum.Bu ne aq.Siz adamı katil mi edeceksiniz be.Mal misiniz ya!!Kendiniz onun altında oldugunuz için onu düşürmeye çalışıyorsunuz tabi.Onu çekmeyin siz.Sanki yazın siz hiç öyle şort giymiyorsunuz. Yakında bazilariniz sokakta külot ile gezcek lan.Sicaklamis ki giymiş ve kısa falanda değil yani gayet normal giyinmiş kiskancliktan yaptığınız yorumlara bak ya😠😠😠Siz onlari cekemiyorsunuz ama biz Wannable lar onları tüm kalbimizle testekliycez yanlarinda olucaz.Pis antiler.