Benzer Yazılar

Yang Hyun Suk Amerikalı şirket CEO’larıyla Black Pink’in 2019 planlarını konuştu

Yang Hyun Suk Amerikalı şirket CEO'larıyla Black Pink'in 2019 planlarını konuştu

HABER: Black Pink’in Amerika çıkışı? Yang Hyun Suk Amerika’nın en büyük kayıt şirket CEO’larıyla görüştü

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+301, -6] CL bugünlerde ne yapıyor????

2. [+188, -7] Ümitsizliğe kapıldığını görebiliyorum. Hiçbir sanatçısı ona para getirmiyor, diğerleri de düşündüğü kadar başarılı olmuyor.

3. [+168, -6] Böyle insanlarla resim çekilince bir şeyler başaracağını sanıyor herhalde

4. [+28, -0] CL: Peki ya ben?

5. [+23, -6] Amerika piyasasına girmek için çok planlar yaparsan başarısız olursun, öyle bir piyasa.. BTS’e bakın. Hiç Amerika planları yoktu ama her yere davet edildiler, bu şekilde piyasaya girdiler ㅋㅋㅋㅋ Amerikalılar böyle planlı işleri sevmiyor.. Hyun Suk-ah, grubun başarısız olsun mu istiyorsun..?! Tek yapması gereken müzik yapmaya devam edip doğru fırsatı beklemek ama hep boyundan büyük işlere kalkışıp başarısız oluyor.

6. [+21, -3] Bu grubun şarkılarını seviyorum ve dördünü de güzel buluyorum, bu yüzden YouTube’dan izliyorum, ama Amerikalılar sever mi ki? Sadece çok güzel ilkokul öğrencileri gibi görünüyorlar..

7. [+21, -3] Amerika piyasası zor olacak.. WG’nin durumu gibi. Kore’deki popülaritelerini yükseltseler daha iyi…

8. [+17, -1] Black Pink de 2NE1 gibi mi olacak..

9. [+17, -2] Amerika sektöründe çıkış planları yapmak işe yaramıyor… hayattaki her şey aynı, hiçbir zaman evdeki hesap çarşıya uymaz;;

10. [+8, -1] WG Amerika’ya gittiğinde Kore’de inanılmaz popülerdi, sonra başlarına neler geldi bir bakın.. Black Pink WG kadar popüler değil, niye şu an Kore’ye odaklanmıyorlar ki?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+108] Bilmiyorum, bence Black Pink’in müziği ve tarzı her yerde sevilecek cinsten

 

Kaynak: Netizenbuzz

23 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
.

[+108] Bilmiyorum, bence Black Pink’in müziği ve tarzı her yerde sevilecek cinsten
+1

Erusem

Bence de çok doğru demiş. Blackpink’in global başarısı Kore’dekinden daha iyi olacak bence. Ne yapsalar olay oluyor. Ben ABD çıkışının üstesinden fazlasıyla geleceklerini düşünüyorum.

Btsarmyy

blackpinkin zaten avrupa fanları çok fazla bu yüzden tutarlar birçok amerikalı sanatçıyla tanıştılar haberlerde duyuldular artık. Yıkıp geçirecekler. ARKANDAYIZ BLACKPİNK!

.

Avrupa fan? yalnız kızların izlenmelerinin çogu asya ve en sonda da avrupa emin misin bu yazdigina :d haklısın amerikalı sanatçılarla tanışmak onlara başarı getirir (!)

Yıldız

Asyadaki birkaç yer ve Fransa hariç K-pop izlenmelerinde Blackpink birinci Fransa’da ise Jennie birinci Blackpink ikinci siz hangi listeye bakıyorsunuz merak ettim cidden

.

Asyada bir kaç yer hahahaha pardon hangi listeye bakıyorsun atarmısın hahaha 2018 verilerine göre 20 izlenme istatistigini veren ülkelere göre avrupa olarak iki ülkede bp izlenmesi verilmiş biri 12.sırada türkiye diğeri ise19.sırada asyaya göre çok çok az sayıda izlenme veren Fransa ?? Lütfen listeyi at buraya hahahahah Artık geldiğiniz yerin asya olduğunu unutmayıp asyayı ezmeye çalışmayın çünkü onlar olmasaydı endonezya günlük 2M izlenme vermeseydi sen şu an bu saçma savunmalarını bile yapamicaktın lütfen grubunu araştır 🙁

Bea

Sadece ben mi amerikalı bi sanatçı ile işbirliğinin geleceğini düşünüyorum çünkü böyle daha fazla tanınırlar. Dua lipa ile olan şarkıları çok güzeldi. Bu yıl coachella davet edildiler. Başarılı olurlar umarım. Little mix ‘te blackpink ile işbirliği yapmak istediklerini söylemişti. Bence amerika da tanincaklar. Ama önce full albüm bekliyorum şapkalıdan .

Raven

3. [+168, -6] Böyle insanlarla resim çekilince bir şeyler başaracağını sanıyor herhalde

sdsfAGDFSAG

buse

kısknadığınızı bu kadar belli etmeden gidip BP’in billboard başarılarına bakın isterseniz. şimdiden avrupada konser turu düzenleyebilecek kadar büyüdüler tek mini albümle kudurmayın ve bu kızların büyümesini izleyin

Hilal

Neden insanların sürekli grubunu kıskandığını düşünüyorsun ajagauahajah yapılan yorumlar gayet isabetli bence sadece siz ünü şohreti amerikada aradığınız için gözünüz kör olmuş. Kızlar şu an da gayet başarılılar zaten netizenlerin demek istediği amerika planlı yapılıcak bir yer değil ki doğru bak WG nasıl popülerdi ve ardından ingilizce albüm çıkarttılar ama sonu pos. Bak Bts’e kimse bilmeden bi anda patladılar hala da güzelce tutunmaktalar. Burda bahsettiğim grup kıyası değil yanlış anlama sadece netizenlerin demek istediklerinin örneği.

Buse

Kızların avrupa izlenmelerine, billboard başarılarına ve YouTube trend sıralamalarına, izlenmelerine bak WG bunlara sahip değildi. Kıskanmayın

lolol

bilemiyorum hyunsuk

Nig

Amerikanın planlı işleri sevmediği yorumu çok doğru. Bir anda patlayacak gruplar gerekiyor ful ingilizce albüm bile çıksa fandom olmadan altı boş kalıcaktır. Fandomu var dense bile yan fan denilen 2.fan türunden var misal army’dir exoldur ama bp sevip dinler ve kızları sever kıyaslamak adına değil fakat bi army gücü yok bunu en basit oylamalarda bile görebiliriz. Bu nedenle amerika çıkışları için oldukça erken almak istediklerini bu şekilde alamayacaklardır. Veya YG nin BTS’in EXO’nun askerligini bekleme gibi hedefleri var ise ortalıgı boş bulup kızları öne atıp ilgiyi de toplayabilir. Stratejiler ve YG bakalım.

suna

Her zaman derim. Tercih eden değil, tercih edilen ol. YG baba hata yapıyor. Bırak kızları Kore piyasasına onlar çağırsın onlar plan yapsınlar. Sen sadece onayla.Ama şöyle bir gerçek de var. BP dünyada en çok tanınan kız grubu ünvanını çoktan aldı. (Güncelden bahsediyorum) Bu fırsatı kaçırmamaları lazım. Dua Lipa düeti patlama yaptı zaten. Asla Kpop çalmayan mekanlarda bile Kiss and Make Up duyuyorum. Bu bile güzel projelerin nasıl tanınırlık getirdiğinin kanıtı. Üzgünüm ama Blackpink yapmayacakta kim yapıcak Amerika çıkışını?

thekomorebi

Amerika’ya para yatırmak saçma ve gereksiz. Adı üstünde “K-Pop”olan şeyin Amerika’da işi ne? Zaten billboard’a da giriyorlar, şarkıları orada da dinleniyor. JYP WG ile istediğini yapamadı, CL tutunamadı. Daha yeni olan kız grubunu oraya bağlamak niye? Yıpranırlar, eğer istemedikleri şeyler olursa genç yaşlarında hayal kırıklığına uğrarlar. Amerika insanı yutar, Asya gibi değil. YG gerçekten boş yapıyor. Önce gruplarına eşit davranmayı öğrensin.

Brit-BitBit

Her şirket gruplarına çıkış yapmadan önce bir hedef pazar belirler mesela Twice Japon marketlerine yönelik bir grup olacağı çıkış yapmadan belliydi BP’ninde batı ve Asyanın farklı ülkelerini hedef olarak çıkış yaptığı çok belli YG Koreli olmayan çok uluslu bir grup olarak çıkardı BP’yi asla Korelilere yönelik bir grup değil Niye mi çünkü Kore müzik sektoru olarak Şirketlerin giderlerini karşılamıyor YG niye kar anlamında duşuş yaşadı çünkü tüm grupları Winner olsun İkon olsun hep korede başarılı oldular dijital listeleri supurduler ama dijital para kazandırmıyor hem çok ucuz hemde kazandıkları para bide müzik dağıtıcılarına gidiyor Genie olsun Mnet olsun.fiziksel albüm satışı ile… Read more »

Buse

BP şimdiden RV yi geçti TWICE içinde arasında çok fark yok bu kadar az comebacke göre kudurmaya devam et. RV in kaç yıldır kıramadığı dijital, fiziksel, konser turları rekorlarını kırdılar

Merve Nur

Yani burada RV ve Blackpink i kiyasladiklari yorum yokken senin araya RV sıkıştırmaya calisman cok komik asawddwd
Forever BLACVELVET 💜

Vinas

Pardon ne alaka hahahahahaha Hayır sanki şarkılarını kendi yapıyolarda tutunuyo kızlar arkalarinda Yg var Teddy var farkındamısın? Teddy şarkı yapıcakta halk dinlemicek dijitalde iyi olmayacak he öyle mi gercekten komik hagauagahagau Bp çıkışlarından beri hep dijitalde iyi sence nedeni ne kızların? Şöyle bilmiş bilmiş konuşup kız grubu kıyaslaması yapmayın bence direk şarkıyı yapanları kıyaslayın daha çok mantıklı olur 💁

Moop

BLACKPINK severim dinlerim yetenekli bulurum. Kpop adında girl crush ile gayet başarılı bi kız grubu olmaları amerika çıkışı için yeterli olucağinı sanmıyorum. Evet kızlar çıkış yapar ama “deli” tabiri ile hayranları olmadıkça tutunamazlar. Hele ki amerika piyasasinda. Amerika ırkçıdır ve hiçbir Kpop grubunu kolay kolay içine almaz bu BTS için bile geçerli. Evet BTS popüler ama amerika BTS için bile sınır koruyo ve iki ödül bile üst üste vermiyor. Ki BTS’in “deli”hayranları fazla olmasına rağmen. Şirket desteği denilebilir fakat zaten zamanında herkes iyi başarılı şirketlerle anlaştılar Amerika piyasasına atılan sadece BTS değildir. Kpop tarihinde bir çok grup/solo olarak başarılı şirketlerle… Read more »

Queen Twice

Sen Amerika’da gereksiz çaba harcarken Twice ve Red Velvet çoktan başka bir seviyede olacaklar. Aklını kullansın ve kızları Japonya’ya yöneltsin. Japonlar gruplara Amerikanlardan daha fazla para yatırıyor

Bibiop

kpop gruplarının amerika çıkışları için uğraşmaları her zaman komiğime gitmiştir :d kaç senedir apop dinliyorum aslında kendimi bildim bileli bile desem doğru olur kpop ile karşılaşmam tamamen tesadüfen oldu ve alışmam da asırlar sürdü falan diyebilirim. birbirinden o kadar farklılar ki bi kpop sanatçısının apop da tutunması öyle sanıldığı gibi kolay veya başarılı olmaz. bi kere iki ülkede ırkçı şimdi bp korece çıkarsa amerikadaki dinlemez ingilizce çıkarsa koredeki dinlemez üstüne birde linç yer hemde öyle böyle değil. karışık çıkarsalar hedi tamam kore buna alışık ama amerika değil. Yani demek istedigim hayranın varsa tutunursun ama bu bp de henüz yok ki… Read more »

🌙

Sizde biliyorsunuz kızlar tembel şarkıları az bu yüzden çok izleniyor şarkıları kendi yapmıyorlar danslar tembel çaylaklar böyle giderse 5 sene daha çaylak gibi gezerler bo kodor zomondo bonloro yopto yazıyorsunuz da zaten reklam hak getire Blackpinkten başka kimsenin reklamını görüyor musunuz ? Bacakları böyle güzel su markanın modelliği beli böyle ince yüzü çok güzel ee hani şarkılar ? danslar ? Neyse ki ygdeler yoksa simdiyeli kaybolup gitmişlerdi güzel reklam yg keşke aynini 2ne1 içinde yapsaydın

Yeni Yazılar