Benzer Yazılar

Yang Hyun Suk Jennie’nin solo klibinden bir video paylaştı

Yang Hyun Suk Jennie'nin solo klibinden bir video paylaştıHABER: YG Yang Hyun Suk Jennie’nin ‘SOLO’ klibinden video paylaştı… modern dans?

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+238, -9] Song Minho’nun solosu ertelenip duruyor.. ama Yang Hyun Suk Jennie’ye çok fazla reklam yapıyor

2. [+169, -11] OSEN’in YG haberlerine olan bu desteği neredeyse utanç verici boyutta, hiçbir şeyi ayarında yapamıyorlar. Hangi dönemde yaşıyoruz, bunu anlamayacağımızı mı sanıyorlar?

3. [+135, -5] Lee Hi’ye de albüm ver~!!!!

4. [+27, -7] Verdiği hisse bakarak söylüyorum, hit olacak gibi gelmedi…

5. [+23, -0] Lee Hi’nin sesini de dinleyebilir miyiz.. çok uzun zaman olmadı mı.. kaç yıldır ortada yok..

6. [+11, -0] Ama cidden niye Lee Hi hiçbir şey çıkarmıyor?

7. [+16, -0] Tüm yetenekli sanatçıları ellerine fırsat geçmeden yaşlanıyor. YG bu kadar sanatçı alıp hiçbirine albüm vermediği için çok açgözlü. Neden??? Anlamıyorum;

8. [+2, -1] Lee Hi’yi isteyip duruyorsunuz ama Lee Hi’nin son albümü flop oldu

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+129] Yıllardır K-Pop’ı takip eden biri olarak öğrendiğim şey klip teaserlarına her zaman güven olmadığı. Teaserın konsepti ile klibin ve şarkının konsepti tamamen birbirine zıt olabilir. Jennie’nin şarkısına iyi anlamda şaşırmayı umuyorum, her halükarda onu destekleyeceğim!!

 

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Pelin

Türk netizenlerde Knetizenlerde jennienin başarısız olmasını istiyor ki ama malesef dileğiniz olmayacak inanıyorum jennie çok güzel bir başarı elde edecek bu arada yg de bir ilk gerçekleşti ikon 3 kez cb yaptı niye o zamanlar aklınıza lee hi winner cl gelmedi de şimdi bp olunca jennie olunca aklınıza geliyor anlamış değilim sadece nefret ediyorum diyin ortaya başkalarının ismini atmayın eminim ki söylediğiniz kişilere destek bile olmamışsınızdır

Vinas

Gerçekten yg savunan var mı ya? Yaptikları ortada elindeki yetenekleri çürüttügü de ortada. Jennie konusuna gelirsek şarkı iyiyse dinlerim eğer tarzım degilse bir dinleyişte benim için biter sonuçta hayranı degilim. Aslında konuda burda blackpink hayran konusunda bir kitle oluşturdu şimdi bu kitlenin jennieye destek verip vermeyeceginde yg de bunu ölçüyor olucaktır solo tutarsa bir sene sonra herkes solo devam eder ki eger solo tutmazsa grupla yoluna devam edicektir kısacası nabız ölçücek. Yg’nin jennie’ye olan düşkünlügüde belli ki bunu ilk jenniede deniyecek çünkü solo çıkış demek artı tanınmışlık demek. Ilk rose de çıkış yapabilirdi veya lisa veya jisoo her şey açık.… Read more »

Küby

Harbiden he Lee Hi nerede diyorsunuz şarkı çıkarsa da desteklemiyorsunuz kızı manyak mısınız ya siz? Hiç merak etmeyin Jennie ettiğiniz tüm iğrenç lafları yedirecek size. Az kaldı kızlarım çook daha başarılı olacaklar!

Leo_valdez

Merak etme İKON her türlü nefret alıyor . Bir şey yapmalarına gerek yok . Bir kesim sebepsiz yere İKON’dan nefret ediyor ve sürekli bu nefretlerini kusuyorlar. YG’nin instagramında biraz dolaş görürsün. Ayrıca YG İKON’un bu sene 3 kere geri dönüş yapmasının sebebinin geçen sene doğru düzgün geri dönüş yapmamalarından dolayı biriken şarkılar olduğunu söyledi. En son çıkan sarkılarını B.I çıkış yapmadan önce yazdıgını söylemişti ve bu sene yayınlanan çoğu şarkıları eskiden yazılmış . Insanlar YG sanki İKON’a ayrıcalıklı davranıyormuş gibi konuşuyor da biz de 1 sene boyunca geri dönüşlerini bekledik İKON’un . Bekleyen sadece siz değilsiniz. YG sürekli Japonya’ya gönderdi… Read more »

Pelin

Şuan konuştukları tek şey bu işte ben ikon az nefret alıyor demedim genel olarak zaten yg grupları nefret alıyor benim demek istediğim sadece nefretlerini kusmak için o ne zaman gelicek cl lee hi winner üzerinden kızlara oynuyorlar aslında hiç biri ne lee hi desteklemiştir ne cli kızlarda 1 yıla yakın cb yapmadı bizlerde bekledik acaba full albümle mi gelirler diye gele gele 4 şarkıyla geldiler ardından sololar gelecek dedi ama şuan bp olarak cbden bile bahsetmiyor ygstanlar olarak her grubundan bu sorun var

Leo_valdez

Yani evet haklısın. Ömründe bir tane Lee Hi şarkısı dinlememiş insanlar sırf nefret kusmak için bahane olarak kullanıyor bunu. YG sanatçılarının hayranı olmak zor iş ajjdjdj ama çok da güzel o ayrı konu

Merve Nur

Hayir Lee Hi ve Mino nun donus yapacagini duyurdu zaten yg ..Niye Jennie ye karsi insanlar nefret icinde emin olun eger Lisa ,Rose,Jisoo hangisi olursa olsun (ilk solo yapacak kisi )nefret alacakti eminim ki ..Jennie ilk oldugu icin su anda ona yukleniyorlar neziler 😒Blackpink e karsi bir kiskancliklari ,cekememezlikleri var malesef ..
4 4 luk bir idol olsan bile bunlar yine nefret edecek bir sey bulurlar kendileri mukemmel olarak dunyaya gelmisler ,hicbir kusurlari yok masallah(!)

Yeni Yazılar