Benzer Yazılar

YG bestecisi Seungri’ye gönderme yaptı, YG hisseleri büyük düşüş yaşadı, Yang Hyun Suk sessiz

YG bestecisi Seungri'ye gönderme yaptı, YG hisseleri büyük düşüş yaşadı, Yang Hyun Suk sessiz

HABER: YG Entertainment bestecisi Seungri’nin emekliliği hakkında, “Sektörden sürülüyor, niye kendi isteğiyle ayrıldığını iddia ediyor?”

KAYNAK: Money S via Nate

1. [+2,455, -9] Haklı, bu emeklilik değil, kovulmak

2. [+2,015, -14] Sonsuza dek sektörden kovuldu, cezaevine yollanmalı

3. [+1,801, -11] Kesinlikle doğru

4. [+162, -3] Ne kadar berbat biriydi ki kendi şirketinden insanlar onun hakkında böyle konuşuyor. Nefret yorumları bile bu aptal için boş.

5. [+111, -2] Çevresindekilere nasıl davrandı da şimdi böyle tepki veriyorlar, sanki bunu hak etmiş gibi. Tam bir pislik gibi yaşamış olmalı. Çok şanslıydı ama her şeyi mahvetti.

6. [+85, -2] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Ne güzel demiş. Seungri bunları hak etmiyormuş ve sadece piyonmuş gibi davranıyor… şaka gibi ^_^

7. [+80, -0] S*rtük kardeşi nerede? Niye şimdi sessiz? ㅋ

8. [+60, -1] YG Seungri yüzünden batmak üzere, personeller artık onu umursamıyordur ㅋㅋㅋ hisseler fena düştü ㅋㅋㅋ

9. [+42, -1] Aynı şirketteler ama sanki bunun olmasını bekliyormuş gibiler ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Seungri YG personellerine nasıl davranıyordu da şimdi böyle tepki veriyorlar

10. [+30, -0] Seungri bu besteciye kaba davrandı herhalde, adam kendi şirketindeki şarkıcı hakkında böyle söylediğine göre

YG bestecisi Seungri'ye gönderme yaptı, YG hisseleri büyük düşüş yaşadı, Yang Hyun Suk sessiz

HABER: ‘Seungri şoku’ YG Entertainment hisseleri hızlı düşüş yaşadı

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,273, -7] Umarım başarısız olurlar

2. [+1,126, -5] Sadece Seungri değil, YG de yok olmalı

3. [+1,116, -6] Hisseler uzun süre önce düşmeliydi, yeterince skandaldan kurtuldular

4. [+54, -0] YG ve Naver hala Seungri’nin arkasında (Naver başkanının oğlu YG’de bir DJ)

5. [+48, -0] YG sanatçıları en sevdikleri gruplar dönse bile şirketi boykot etmeli. Black Pink, Winner, iKON, Akdong Musician, Lee Hi… hepsini boykot edin. Hayranların da uzun süredir YG ile sorunları vardı değil mi? YG’nin yaptığı her şeyi boykot edin, gruplar başka şirketlere gidince onları destekleyin. YG’nin başarısız olması gerek.

YG bestecisi Seungri'ye gönderme yaptı, YG hisseleri büyük düşüş yaşadı, Yang Hyun Suk sessizYG bestecisi Seungri'ye gönderme yaptı, YG hisseleri büyük düşüş yaşadı, Yang Hyun Suk sessiz

HABER: Seungri’nin emeklilik açıklaması, neden YG ya da Yang Hyun Suk sessiz?

KAYNAK: Mydaily via Naver

1. [+303, -2] Sizce neden? Çünkü sırada kendisinin olduğunu biliyor ve sessiz kalıyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+157, -3] YG’yi de soruşturun

3. [+147, -1] Yang Hyun Suk iş ona da sıçrar diye kendisini korumakla meşgul.. bu skandal yakında siyaseti de vuracak gibi, bahse varım YG tam ortasında

4. [+99, -6] Seungri’nin işleriyle bir bağlantısı oldu mu diye düşünüp kalan tüm kanıtları da yok ediyordur şu an ㅋ Seungri’nin söylediklerine yorum yapmaya vakti yok ㅋ

5. [+65, -3] Bahse varım Yang Hyun Suk’u soruştursalar bir sürü şey çıkar

6. [+31, -0] YG’nin polise rüşvet vermesi bu Katalklardan daha ciddi bir sorun

7. [+26, -2] Tam bir serseri. Seungri’yi kurşunları yemesi için ortada bıraktı. En büyük sorun YG, her şey onunla başladı!

8. [+20, -0] YG’nin başarısız olması gerek

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+375] Bahse varım Yang Hyun Suk bunların içinde olduğu için sessiz kalıyor. Şirket/sektördeki kaç kişi bu işin içinde kim bilir.

 

Kaynak: Netizenbuzz

20 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
:')

Bence tedavi olmalı çünkü normal değil. Hadi kendinizi onun yerine koyun bi onun yaptıklarını sizin yaptığınızı hayal edin? Mide bulantınız başlarsa tebrikler normalsiniz. Onun gibi olan bütün erkekler tedavi görmeli ve bunu normal gören bütün kızlar da tedavi olmalı. Dünyada neyse ki hâlâ temiz insanlar var ki toptan delirmedik.

Hola

Hayranlar hala savunmaya devam mı? Hemcinslerinize yapılan bu iğrenç olaya rağmen hala ‘iftira, kanıt yok’ diye korumaya devam mı? Ha?

Kitt

Herkes farkında sadece “değerli oppalarına” yediremiyorlar.

Fearless

Ahhh ahhh winner ikon sizin için çok üzülüyorum işler neden bu hale geldi 😥

....

Winner ikon akmu lee hi gibi idoller için üzülüyorum. Umarım kendilerine daha iyi bir şirket bulurlar

Blink

Blackpink de

Onceblinkrvlv

Blackpink için çok üzülüyorum keşke şirketten ayrılma şansları olsa

Ic

YG ile herkesin sorunu var. Ama batmak falan abartmışlar diğer grupların hiçbir suçu yokken boykot etmek falan çok yersiz. Diğer grupları boşu boşuna burada lafını geçiriyorlar sadece.
Ayrıca sektörde en yetenekli sanatçılar YG den çıkma batma olayı falan kesinlikle olmaz hiç kimse YG den ayrılmaz Bigbang üyeleri askerden dönünce solo olarak bile altından gelirler bu işin diye düşünüyorum. Şu an boş yapıyorlar. Net olan çok az şey var. Kim bilir daha neler çıkar. Umarım sadece ünlüler üzerinden gitmez bu durum yoksa yazık olur.

?

kendi şirketinden biri bile böyle bunu söylüyor nasıl davranıyordu insanlara tahmini çok zor değil bu durumda

AR-MY🌹

Her seferinde konuştuğumda fanlari tarafından ağır küfürlerle linç edildim utanmalisiniz

Raven

temiz sanatçılar şirket değiştirsin lütfen

xo

Seungri’nin yüzünde meymenet kalmamış, adi. Yang zaten başından beri haindi, şeytan. Hepsini dökün ortaya, en ağırından cezalarını da verin, ibret-i alem olsun.

Ezgi

Yaa benim winnerımla blackpink imi alın oralardan yıldım gerçekten (winner ve bp dedim çünkü fanları olduğum iki grup) olaya dahil olsun ya da olmasın bir şekilde insanlar şarkıları ya da başarıları ile değilde pislik yg sanatçıları falan diye anmaya başlıyor ve çıldırıyorum

suna

Olan kaliteli düzgün gruplara oldu. Blackpink daha yeni patlamıştı. Winner Ikon’da çok sağlamdı. Toplu sözleşme fethleri imzalansın. YG çöküyor altında kalmayın lütfen

Jenchulichaeng

Şirkette kalan diğer sanatçılar için çok üzülüyorum gerçekten tüm nefreti onlar alacak Blackpink, İkon, Winner, Lee Hi… Özellikle bir blink olarak korkuyorum umarım onlara zarar gelmez. :”(

3xo

Bi aralar yg’nin varisi oldugunu soyluyordu simdi sektorden ayriliyor ya da suruluyor? ama sirketin bestecisi bile onun tarafinda degil. sapkaliysa bu konuda aciklama yapmamakta cok kararli. jennie’nin lazy videosunu hemen kaldirtmislardi:d ama bu konuda hic bir sey yapmak istemiyor neden oldugunu az cok tahmin ediyoruz degil mi? oda bu isin icinde. seungri masum degil ama tamamen suclu da degil. sucludan cok bir kurban. asil sorun yg’de ya da sapkali iste ne derseniz deyin.

Lalalalisa

Profesyonel olamayan bir antisin sanırım Bu kadar alakasız konuyu nasıl döndürüp dolaştırıp mantıksız bir şekilde yine Jennie yi içine kattın bravo! Antiliginizi de düzgün yapmıyorsunuz hep hile iftira…Allah aşkına Kız performansını düşük gosterse bile Milyon tane kamera var onları çeken,hangisini kaldırsın ki zaten Lazy diye adlandırıldığı birden fazla performans var böyle bir şeyin olması imkansız diyelim ki oldu gir bak hala o Lazy videoLARI duruyor çok amaçsızsın YG jennie yi önemsese( idollerini) Kai ile ilgili olayını yalanlardı ve kariyerlerinin parlama noktalarında Bir albüm yaparlardı sacmalamayi birakin… ha unutmadan Bu yorumun olmadı ama sorun değil bir dahakine estetikli de daha fazla… Read more »

3xo

Sen kafayi siyirmissin ajsjwodjwk

KPOP

YG de ki bütün sanatçılar için çok üzülüyorum, en çok ta LEE HI ve AKMU için. Keşke JYP de olsalardı, AKMU yu özellikle Park Jin Young çok sevmişti, keşke JYP şirketini seçselerdi. neyse inşallah şirketti gruplar ve solo sanatçılar çok etkilenmezler, özellikle çaylaklar, stajerler , dansçlılar, besteciler.

Effie

Heee JYP çok iyi tarikat ayinlerine katılsınlar otursunlar da

Yeni Yazılar