Benzer Yazılar

YG, sanatçılarına nefret yorumu yapanların çoğunun genç yetişkinler olduğunu açıkladı

YG, sanatçılarına nefret yorumu yapanların çoğunun genç yetişkinler olduğunu açıkladı

HABER: YG temsilcileri, “Nefret yorumu yapanların çoğu 20-30’lu yaşlarda.. Güçlü yasal işlem başlatacağız” (resmi açıklama)

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,345, -92] Kendi yanlışlarına karşı dava açmayacaklar mı? ㅋㅋㅋ

2. [+1,070, -97] Bu adamlar uyuşturucu mu alıyor

3. [+878, -80] Aigoo korktum~

4. [+85, -4] Bu şirket asla kendi hareketlerine dönüp bakmıyor. İstediği gibi olmazsa sinirlenip yasal işlem tehdidi yapıyor.. lütfen bir kez halkı dinle..

5. [+75, -1] Önce kendi şirketindeki sanatçıları kontrol et, uyuşturucu kullandırtma

6. [+70, -1] Kendi sanatçılarını kontrol et..

7. [+61, -1] Niye çoğu nefret yorumunu doğruyu yanlıştan ayıramayan ergenler yerine 20-30’lu yaşlarındakiler yapıyor bilmiyorlar mı?

8. [+56, -1] Kendi sanatçılarını kontrol edemiyor ㅋㅋ

9. [+55, -3] Uyuşturucu kullananlara yasal işlem yok ama gerçeklere yasal işlem var

10. [+38, -4] Nefret yorumu yazmak suçtur ama hepimizin eleştiri yapma hakkı var. YG ilk önce niye 20-30’lu yaşlarındaki hayranların çoğu onlara sırtını döndü bir bakmalı, sadece YG değil SM ve JYP de bir baksın. Yükseldikçe mütevazi olmayı öğrenmek gerekir..

11. [+28, -0] Ajusshi, ‘Mix Nine’ için nasıl bir sorumluluk alacaksın? Sanatçılarının ot içmemesi için nasıl önlemler alacaksın?

12. [+22, -1] Nefret yorumu onlar için nedir? Sinirlendikleri tüm yorumlar mı? Gerçek olsa bile?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+186] Kendini dava edecek mi

 

Kaynak: Netizenbuzz

27 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
chimchimmie

Ygnin kişiliğini ve kendisini sevmiyorum ama dava kendisine değil sanatçılara gelen nefret yorumları için
Ne var bunda

Saygılı Cevap ver

inananların sinirlenip,vay be demesinşn sebebi zamanında neredeyse bütün sanatçılarının skandal gibi yansıtılmaya çalışılan haberleri çıktı. Çoğu da haksız yereydi. Ve bu adam o zaman değil dava açma,basın açıklaması,şirket açıklaması bile yapmadı olan olaylar hakkında. Bom’a yapılanları henüz kimse unutmadı.

AAA

Bom’a ne yaptı bilmediğim için soruyorum

°•°•°

sözde ‘uyuşturucu’ skandalı çıktı. Ama hepsi başka ülkelerde yasal olan psikolojik rahatsızlık için kullanılan ilaçlardı. Bom daha önce de bahsetmişti psikolojik sorunları olduğundan. Daha önceden de Amerika’da yaşıyordu. İlaçları gizlice sokmak isteseydi kendi aile üyelerinden birisinin evine yollamazdı. Kendi evine istememesinin sebebi,konser,turne sebebiyle devamlı seyahat ediyor olmasından. Kaç defa sordular Bom’a ve Bom açıklama yapmadı,şirketin yapacağını söyledi. Ve şirket hiçbir şey söylemedi. Hiçbir yazı,haber, açıklama yapılmadı. Diğer idoller için de aynısı yapıldı. Jennie’nin ilişki haberi dispatch tarafından yayınlandıktan sonra 1 saat içerisinde açıklama yaptı. Bom hala daha nefret yorumları almaya devam ediyor,en sevdiği şeyleri yapamıyor. Alışveriş yapmak ve şarkı söylemek.… Read more »

buse

kendini dava edecek mi mi gerizekalı falan mısınız adam sanatçılaı için yasal işlem başlatıyor daha ne istiyorsunuz yg hakkında bir halt bilmeyen herkes bakıyorum yorum yazmış kesin sesinizi

Niss

Merak ettim de sen YG’nin ne iyiligini gördün? Rüyan’da falan mı ? Ne biliyorsun nerak ettim jwhwihsishwjwhwjwh

buse

adam aileni falan mı katletti yada toplu katliam falan mı yaptı ne bu nefretiniz sanatçısı ile şakalaşan sanatçısı için ağlayan yada bizzat doğum günü partilerine katılıp onlara jestler yapan süprizler hazırlayan başka ceo varda ben mi bilmiyorum? yg gayet iyi bir adam abartmayın diğer şirketler eşek gibi çalıştırıp isteklere önem vermezken yg kereografiye kadar izin veriyor ve çok sıkmıyor yg de şuan bp hariç herkes kendi şarkısını yazdığı için istediği zaman comeback yapıyor bp ise yılda tek comeback ile bu halde ve ceo her üyeye solo yapacak sonra full albüm hepsine kendilerini ayrı ayrı tanıtmak için fırsat bu başkaları asla… Read more »

Lnfound

“Herkes kendi şarkısını yazdığı için istediği zaman comeback yapıyor.” Dnmdkdkdldlkd ciddi misin sen ya? Cl’nin yazdığı onca şarkısı var, ee kız da cb istiyor. Cl nerede o zaman? Komik olmayın Allah aşkına. Sırf konuşmak için boş boş konuşuyorsunuz

sinini

ya yürü git şu gereksiz blankpink için 2ne1 gibi bir grubu dağittı bu gerizekalı keltoş onun neresini sevicez be ama almıştır ağzının payını jennienin daha 3 yıl olmadan sevgilisi oldu gjjjkm bu gruptan bir halt olmaz, uğruna dağıttı gruba bak

-_-

Adamın 2NE1e demediği kalmamıştı ama tabi bunlardan bi haberşiniz varsa yoksa kendi idolünüz. gelip burada birde şu adamını savunmayın yaa. Ayriyeten lisayada demediklerini bırakmadılar kız ırkçılık muamelesi gördü ama beyfendi durum jennie olunca anında yasal işlem başlatıyor. burda adama demezler mi sen hayırdır ???

INFINITEXO

[+186] Kendini dava edecek mi

Bence de insanların psikolojisini bozmaktan dava edilmesi lazım. Minzy’e küçücük yaştan itibaren sen çirkinsin diyen bir insan o. Gerçekten karakteri berbat.

Anonim

Yalnız 2NE1 üyelerinin fiziksel özellikleriyle nedeniyle ettiği hakaretleri hepimiz biliyoruz.

buse

yang papa konusunda bu kadar hazımsız olmalarını anlamıyorum adamın mesleği müzisyenlik sizin aptal piyasanızda var olmuş kötü iki katlı bir binada sıfırdan sizin skandallar yüzünden unutulmaya mahkum ettiğiniz insanlara umut olmuş seven ile birazcık nefes almış asıl patlamasını da kendi bulup yetiştirdiği bigbang ile yapmış bir adam yani başarı öyküsünü küçümseyemezsiniz sizin çirkin aptal dediğiniz PSY hiç bir firmadan albümünü çıkaramayınca ona kucak açıp kpop devrimini gerçekleştirmiş bir adam bu. netizenlerin daesung ve minzy için daha ilk gördüğünüz an çirkin bakarken midem bulanıyor bunlar da ne yazdığınız günleri buradaki çoğu insan bilmez ama vipler çok net hatırlıyor yang papa sizin… Read more »

kpofanı

Minzy grubunu yarı yolda bırakmadı ağır bir depresyondaydı hatta kediside açıkladı bu gidikçe büyüyen depresyon yüzünden bir çok kez intahar etmeyi bile düşünmüş tek takıldığım ve üzüldüğüm şey yarıyolda bırakması demen keşke bunu demeden Minzy nin açıklamasına baksaydın birde bir şey daha söyleyeceğim yorum tarihini göremediğim Minzy nin açıklama yapmasından önce bu yorumu yazmış olabilirsin eğer öyleyse açıklamaya bakmanı öneririm

Saygılı Cevap ver

buse sen nesin böyle ya? Kpop bilir kişisi falan mısın? Gerçekten polyannayı koy şuraya senin kadar olumlu bakamazdı. Okudukça mantıklı bir şeyler bekledim,ama üzgünüm Buse. Sanırım sen saçmalamışsın. Minzy grubunu yarı yolda bıraktı öyle mi? Anadolu haber ajansı sanırım senin haber kaynağın. şaka gibisin ya. Yukarıda yazdığın yorumu da okudum ne yazık ki. “sanatçısı ile şakalaşan sanatçısı için ağlayan yada bizzat doğum günü partilerine katılıp onlara jestler yapan süprizler hazırlayan başka ceo varda ben mi bilmiyorum? yg gayet iyi bir adam abartmayın diğer şirketler eşek gibi çalıştırıp isteklere önem vermezken yg kereografiye kadar izin veriyor ve çok sıkmıyor yg de… Read more »

buse

sen benim yazımı anlamamışsın bile ben seninkini niye anlıyayım

buse

ayrıca bunu ben demiyorum gd bizzat yang hyun suk hyung bize güçlü olmayı öğretti dedi bunu gaon chart 2015 ödğl konuşmasında yaptı gd stajyerlik zamanlarını anlatan röportajını izle hepsi yg ye minnettar senin derdin ne

Ploir

Vay YG vayy Bigbang ağza alinmayacak laflar yesin,2NE1 her türlü nefret yesin IKON her türlü nefret yesin ve asla uğraşmasın Sene 2019 jennie tembelce dans etsin ve videoyu direk sildirsin,jennie sevgili yapsın,dansı eleştirilsin,yg sevdigi üye olarak anılsın vee yg sanatçılarını korumak için dava açtırsın.. Her şey ortada her şey ancak bir iki senelik blinkler anlayamaz bu durumu ne gördünüz ki şu şirketten ne çektiniz ki bilmişce konuşuyorsunuz? Ve bunları yg sanatçılarının arasinda performans olarak en düşük grubuna yapsın? Bi zamanların sadece yeteneklilerin ve performans denilince akıllara gelen grup ve şirket olarak anılması şimdinin manken gibi,zengin gibi,asil,güzel ama performans kıtı bi… Read more »

ddddggg

👏 👏 👏
[+186] Kendini dava edecek mi
[+22, -1] Nefret yorumu onlar için nedir? Sinirlendikleri tüm yorumlar mı? Gerçek olsa bile?
[+28, -0] Ajusshi, ‘Mix Nine’ için nasıl bir sorumluluk alacaksın?
[+55, -3] Uyuşturucu kullananlara yasal işlem yok ama gerçeklere yasal işlem var

KPOP

AKMU dan Lee ChanHyuk o askerdeyken kız kardeşi Lee Suhyun solo çıkarabilsin diye bir sürü şarkı bırakmıştı ama bir türlü kıza solo çıkış yaptırmadı YG 🙁 Keşke Akdong Musician (AKMU) kardeşler kendilerine daha fazla değer verecek başka bir şirkete girseydi.
ve ve Lee Hi da hala comeback yapmadı .
neyse umarım bünyesinde bulunan ”bütün” sanatçılara gelen nefret yorumları için dava açar gerçektende , kimseyi kayırmadan.

KPOP

AKMU dan Lee Chan Hyuk kız kardeşi Lee SuHyun o askerdeyken kız solo çıkış yapsın diye bir sürü şarkı geride bıraktı ama hala kızın solosu yok. ve Lee Hi da hala comeback yapamadı 🙁

KPOP

onaylanmadı sandım, sorun çıktı . uyarı verdi o yüzden bir daha mesaj attım, kusura bakmayın.

marcella

çıkışından bu yana Lisa için yapılan her türlü ırkçılık ve nefret söylemleri devam ederken neden sesi çıkmıyordu da jennie prensesi sevgili yapınca sesi çıktı. çok iğrenç ama yg bu eş anlamlılar

Papillon

Ne alaka? Bu aylar önce tüm yg idolleri için nefret yorumlarını dava edeceğini açıklamasının sonucu olan bir haber, çoğu yakalanmış ve 20-30 yaşlarında çıkmış. Bilip bilmeden yorum yapmayın allah aşkına, jennie ilişki haberiyle hiçbir ilgisi yok. Ha olsa bu kadar çabuk sonuçlanamazdı. Ha diyince hemen suçlular bulunmuyor.

+++++

+++++

buse

yalnız haberde özel olarak jennie için yapılan hakaretlere denmiyor bütün yg sanatçıları dahil. jennie olayı ise jennie yg ile gizli aşk yaşıyor dendiği için yg dava açacağını bildirdi ki adam evli ve 2 çocuğu var bu dedikodulara göz yumamazdı ki bu haber ekim kasım gibi çıktı yanlış hatırlamıyorsam ama bu yg sanatçılarına iftira edip kötü yorum bırakanlara dava açılacağı şubat ayında bildirildi yg hukuk ekibi kanıt topluyor şuan dedi yg neye sinirlendin bu kadar

Rüm

Sen Ygnin avukatı mısın? Ilk defa onu bu kadar savunan birini görüyorum. Türünün tek örneğisin herhalde

Yeni Yazılar