Benzer Yazılar

Yong Junhyung bugün sessizce askere gitti

Yong Junhyung bugün sessizce askere gittiYong Junhyung bugün sessizce askere gitti

HABER: Jung Jun Young’ın gizli kamera skandalına karıştıktan sonra Yong Junhyung Highlight’tan ayrıldı -> bugün askere gitti

KAYNAK: Sports Chosun via Naver

1. [+2,205, -96] Şu anda askere değil cezaevine gitmen gerek

2. [+755, -39] Ne kadar şanslı! Dünyanın en iyi şansıyla doğmuş. Askerlik ülkene hizmet ettiğin bir yerdir, ülkenden kaçtığın bir yer değil.

3. [+699, -28] Önceden gitmesi gerekiyordu, ama şimdi kaçmaya ihtiyacı olduğu için askere gidiyor

4. [+150, -29] Umarım soruşturmalar için geri çağırırlar onu…

5. [+37, -0] Neden Yong Junhyung grubundan ayrılmışken Lee Jonghyun hala grubunda?

6. [+45, -13] Tuhaf bir durumda. Arkadaşı ona video yollamış, görmezden gelemezdi, boş vermek zorunda kaldı. Ve şimdi skandala karıştığı için askere gitmek dışında şansı yok. İsmini değiştirip bir besteci olarak çalışmaya devam etmek dışında yapabileceği bir şey yok.
– Uygunsuz konuşmalar yaptığını itiraf ettiği için grubundan ayrıldı
– Uygunsuz konuşmalar yaptığını itiraf etti ㅋㅋ

7. [+30, -4] Ama diğerleri gibi gizli kamera videoları çekip onları paylaşmadı. Suç işlemedi.

8. [+26, -3] Sadece paylaşılan videoyu izlediği için ceza almayacak sanırım?

9. [+21, -2] Kaçmıyor. Askere gideceği zaten belliydi, o yüzden solo konser verdi. Savunmaya çalışmıyorum, sadece kaçmadığını söylüyorum.

10. [+20, -5] Nisan ayının başında gideceği çok önceden belliydi!!!!!!

11. [+11, -0] B2ST günlerinden beri hayranıyım ve bütün bu olay beni çok üzdü, nefret ediyorum ondan

12. [+10, -3] Askerliği bittikten sonra televizyona dönmeyi düşünmesin sakın

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+93]Yong Junhyung bugün sessizce askere gitti

(Beyaz-Siyah-Asyalı-Eşcinsel-Heteroseksüel-Hala Seungri’yi savunan insanlar)

Kaynak: Netizenbuzz

 

14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Hata

BEAST zamanında grubu çok dinlerdim ve cidden büyük hayal kırıklığına uğradım, suça sessiz kalmakta suç işlemek gibi bir suçtur ve onun da gerektiği cezayı alması gerek

kpop

o videoları görüp, izlediği, uygunsuz konuşmalar yaptığı, suça ortak olduğu için o da suçlu, polise şikayet edebilirdi grubu

Deniz

Hangi polise ? Hani şu onlardan rüşvet alıp her pisliklerinin üstünü örten polise mi? Eğer o zamanlar polise şikayet etseydi kariyerini anında bitirirlerdi.Her mevkide onlardan taraf olan birirleri vardı üst mevkilileri bırak en başta halk mahvederdi sence o zaman kimse inanır mıydı ?

Ayşe

Grupta bulunmadığı doğrulandı.jjh ile ide sadece bir yıl süren bir arkadaşlığı olmuş ve videoyu o şahıs kendisi junhyunga atmış.

Sevda

Sohbet gruplarından herhangi birisinde daha önce hiç bulunmadığı ve yasa dışı video çekip paylaşımını yapmadığı polis tarafından doğrulandı.Kendisine istemi dışında atılan videolar dışında diğer olaylarla bir ilgisi bilgisi ve bağlantısı da olmadığı da aynı şekilde doğrulandı.Jjh denen şahısla da sadece 1 yıl süre selam,merhaba ya dayalı bir arkadaşlıkları olmuş.onu da bu olaylar duyulmadan çok önce bitirmiş. Bahsi geçen videolardaki kadınlarda kendi istekleriyle jjh denen herifle birlikte olduklarını itiraf ettiler.Kendisine istemi dışında atılan bir video için gidipte polise ne diyecekti.Bu herif bana ilişkisini çekip attı mı.Üstelik sözü edilen videolarda da herhangi bir zorlama zor kullanma yokken.Bu durumda Junhyungu neden ilgilendirsin onların… Read more »

Hila

Beast ile tanıştım kpop’la. Ve her zaman en sevdiğim grup olarak kalacaklar. Junhyung kendine çok yazık etti, müzik konusunda çok yetenekliydi. Ve bizi büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Hele o özür yazısını unutamıyorum, özür dilerken bile pişmanlık hissetmediği o kadar belliydi ki. Beast adına gerçekten üzülüyorum, çok iyi bir gruptu. İnşallah junhyung’un yarattığı skandal gruba engel olmaz.

Merve

Pişmanlık duymuyor derken? Sen öncesini biliyorum diyorsun ancak hiç birşey bilmiyorsun! Eğer biliyor olsaydın canlı yayınını izlemiş bu konuşmayıda yapamıyor olurdun. Buraya gelenler ne Beast hayranıymış şaşırıyorum. Siz daha önceden onca olay yaşanırken neredeydeniz? Hiç bir zaman ne Beast tanımışsınız nede grup üyelerini tanımışsınız. Bir çoğunuz ezbere sağdan soldan atıp tutmayan haberlere dayanarak gelip birde yorum atıyorsunuz. Gülünçsünüz gerçekten. Başka birşey söylemiyorum.

Nurgül

Bir kere özür diledi daha Kaç defa özür dileyecekti.Bu kişi ile sadece 1 yıl süre bir arkadaşlıkları olmuş,o da selam merhaba bu kadar.Onu da bu olaylar duyulmadan çok önce bitirmiş.Sohbet gruplarının herhangi birisinde yer almadığı ve yasadışı video paylaşımlarında da bulunmadığı polis tarafından doğrulandı.Kendisi özel olarak kimseden video falan da istemedi.Kendisine istemi dışında atılan bir video için; üstelik o videoda da herhangi bir zor kullanma, zorla alı koyma gibi bir durum yok.Gidipte polise ne diyecekti.’Bu adam ilişkisini çekip bana attı’ mı.Ona ne ne halt ettiklerinden.Bu adam onların namusunun bekçisimi.Zaten o kadınlar da bu şahısla kendi rızaları ile birlikte olduklarını itiraf… Read more »

Esra

Kendi için veya jjy denen pislik için susmadı grubu ve arkadaşları önceliğiydi bu nedenle sustu. 2015-16 yılları onlar için en zor yıldı! Boşluğa düştü bir selam verdi jjy ile kısa süre arkadaş oldu ve istemsizce video atıldı evet izledi evet kötü konuştu ve evet jjy’nin polise yakalandığını bildiği halde birşey yapamadı. Olay duyuldu grubundan ayrıldı. Pişmanlığı dibine kadar yaşayıp özür diledi. Kimseye zarar gelmesin diye herkesi takipten çıkarttı. O dönemde Beast için her şey üst üste gelmişken halen daha neden sustu diye iğrenç birisi olarak görüyorsunuz. Kendini fazlasıyla cezalandırdı fazlasıylada insanlar tarafından damgalandı. Artık bi rahat bırakında oturup iyice bir… Read more »

Sssss

Eğer grubu ve arkadaşları gerçekten önceliği olsaydı gidip uygun mevkilere ifade verebilirdi yada daha fazla kurban olmadan ortaya çıkmasına yardımcı olabilirdi..Evet belki Seungri yada Jjy kadar suçlu değil ama suçu yok değil

Ayşe

Sen erkek olsaydın sana bir arkadaşın özel olarak istemediğin halde böyle bir video atsaydı, üstelikte bu video gönüllü rızalı bir ilişki ise ki kadınlar itiraf etmiş zaten kendi rızaları ile birlikte olduklarını o herifle.Gidipte polise şikayette bulunurmuydun bir video için ‘bu herif bana videosunu çekip attı diye’.En fazla dostluğunu bitirirdin.Junhyungun adı geçen sohbet gruplarından herhangi birinde daha önce hiç bulunmadığı ve video paylaşımını da aynı şekilde yapmadığı kanıtlandı.Yani olayların tamamında haberi yok.sadece kendisine istemi dışında atılan videodan haberdar.Ounun için sadece tanık olarak gidip ifade verdi bildikleri kadarıyla ve bunun için yani olaylarla bir bağlantısı bulunmadığından hakkında soruşturma açılmasına gerek olmadığını… Read more »

Anonim

Bir light olarak yorum yazıyorum. 2015 2016 yılları zor zamanları olmuş olabilir ama bu demek değil ki zor zamanları kadınların izni olmadan çekilmiş bu videoları izleyerek geçirsin. Gruptaki diğer çocuklar da aynı yollardan geçti ama hiçbiri böyle pis şeylere bulaşmadı. O neden bulaştı?Çünkü kişiliği böyleymiş. Ayrıca bunun kadınlık duygusu ile de bir alakası yok. Sen bir suçluyu savunuyorsun böyle iğrenç bir durumu normalleştiriyorsun. Bana göre bu yaptığın senin de kişiliğini gösterir. Sevip sevmeme meselesi değil bu ben de 6 yıldır seviyorum bu adamları her yaptıklarında arkalarında durdum Junhyung fanmeetinge katılmayıp bu pislik junyoungun doğum günü partisine gittiğinde bile savunmuştum onu… Read more »

Ayşe

Videolar değil sadece bir video o da kendi isteği dışında atılmış bir şey.Ayrıca biz yaptığı şeyi savunmuyoruz,her yerde geuolarda yercalmadığı herhangi bir paylaşımda bulunmadığı haldecsanki tüm olayların asıl zanlısıymış gibi muamele ediliyor.Bizi rahatsız eden şey bu.Sohbet gruplarının hiçbirisinde daha önce yer almadığı aynı şekilde yasa dışı görüntülarin dağıtımını yapmadığı polis tarafından doğrulandı.Kız arkadaşı kendi isteği ile birlikte olduğunu söyledi.İsteği dışında kendisine atılan bir videoya merak edip baktı iki yorumda bukundu diye tüm olayların tek zanlısı o mu oldu bir anda.Polis bike bu olaylarla herhangi bir bağlantısı bulunmadığından dolayı hakkında soruşturma açılmasına gerek olmadığını ilan etti.İzlediği için pişman olduğunu büyük bir… Read more »

Esra

Ben light değilim Beauty Light’ım. Konuyu normalleştir miyorum. Eksik haberle gelip yorum atıyorsunuz bir seyler söyleyincede kişiliğe iğrençliğe vurduyorsunuz. Ayrıca
kişilik konusuna gelmişken bu konularda böyle düşünen tek bende değilim birden fazla gördüğüm ki bunlar yabancı değiller hemen hemen aynı düşüncelerdeyiz. Bi konu fazlaca derine inmişken içerden destek veren polis varken siz halen daha şikayet etmekten bahsediyorsunuz. Bu konuda herkes zaten tutumlu ve fandom karışık durumda. Magazin sayfalarının istedikleri gibi çevirdikleri haberler bile yalanlarla istenilen noktaya getirildi ve doğrular için geç kalınıldı. Her neyse bir daha cevap yazmayacağım. Kişi kendinden sorumludur bende öyleyim sende öyle ol kişiliğime laf atma

Yeni Yazılar