Benzer Yazılar

Yong Junhyung, Jung Jun Young’ın gizli kamera videolarıyla ilgisi olduğunu yalanladı

Yong Junhyung, Jung Jun Young'ın gizli kamera videolarıyla ilgisi olduğunu yalanladıYong Junhyung, Jung Jun Young'ın gizli kamera videolarıyla ilgisi olduğunu yalanladı

HABER: Yong Junhyung temsilcileri, “Yasadışı olarak çekilmiş videolarla hiçbir ilgisi yok.. dedikodulara karşı yasal işlem başlatacağız”

KAYNAK: Sports Seoul via Naver

1. [+11,690, -91] Seungri ve Jung Jun Young cezalandırılmalı, ama bu yüksek mevkideki insanların ünlüleri kullanarak halkın dikkatini dağıtması ve o sırada kaçması için bir taktik, o kadar belli ki. Tüm suçu ünlülerin üzerine atarak niyetlerini çok belli ettiler. Bu skandalda polisle yasadışı bağlantılar olduğunu unutamayız.

2. [+4,039, -38] Na Hoon Ah’ın söylediği gibi, bir isim açıklanırsa sadece bir kişi etkilenir, ama bir isim gizlenirse bir sürü kişi etkilenir.

3. [+3,389, -292] Yong Junhyung Katalklardaki ‘Yong’ kişisinin kendisi olduğunu onayladı, ama Jung Jun Young’a üç yıl önce gizli kamera skandalında ne olup bittiğini sorduğu özel bir mesajmış. Medya Junhyung gizli kamera görüntülerinin paylaşıldığı grup konuşmasında yer alıyormuş gibi haber yaptı.

4. [+2,454, -30] Ocak 2016’da Zico ‘Radio Star’ şovunda şöyle söyledi, “Jung Jun Young’ın sadece KakaoTalk kullandığı, acil durum için ayrı bir telefonu var, ‘altın telefon’. O telefonda bir sürü kişi var, Pokemon gibi.” Jung Jun Young şöyle yanıtladı, “Zico ne zaman evime gelse altın telefona bakıyor. Yatağıma yatıyor, telefon onunmuş gibi her şeyi karıştırıyor.”

5. [+830, -106] Bu Yong Junhyung’un karakterini kanıtlamıyor mu? Arkadaşının gizli kamera videolarını paylaştığını biliyordu, Jung Jun Young ona “Yakalandım ㅋㅋ” diye mesaj atınca böyle videolar çekme diyeceğine Junhyung’un söylediği tek şey “O kız seni yakaladı mı?” oldu. Hayran olarak hayal kırıklığına uğradım.

6. [+550, -2] Birden her şey Burning Sun’dan çok uzak gibi geliyor

7. [+391, -12] Tek çözüm o Kakaotalk grubundaki herkesin ismini açıklamak. Sadece soy isimler açıklanınca hiçbir şey çözülmüyor, adil değil; Listeyi açıklayın, gerçekleri gösterin

8. [+404, -44] ‘Yong’ Yong Junhyung, evet, ama ekran görüntüsü 2016 yılından ve Jung Jun Young ile skandalı hakkında özel konuşmasından. Jung Jun Young yakalandığını söylemiş, Junhyung da “Kız mı yakaladı?” diye sormuş. Konuşmanın içeriğini bilmiyoruz ama sadece bundan ötürü Junhyung’a nefret yorumları yazmak adil değil.

9. [+306, -24] Yong Junhyung arkadaşının gizli kamera çektiğini biliyormuş o zaman

10. [+237, -18] Yong Junhyung’un ne yapmasını bekliyorsunuz bilmiyorum. O zamanlar herkes skandalı duymuştu, Jung Jun Young yakalandım deyince Junhyung muhtemelen kız mı yakaladı diye sormuştu. Kendisi de bir ünlü, Junhyung onu polise şikayet edemez ki. Tek yapması gereken Jung Jun Young’ın kötü biri olduğunu fark edip ondan uzak durmaktı…

11. [+162, -13] Katalk konuşmalarındaki ‘Yong’ Yong Junhyung ve Jung Jun Young’ın gizlice videolar çektiğini yıllardır biliyormuş

12. [+112, -5] Konuşma çok tuhaf geliyor kulağa ama.. biri size gizli video çekerken yakalandığını söylerse ilk sorunuz “Hangi video?” ya da “Video mu çektin?” olur, “Kız mı yakaladı?” diye sormazsınız

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+118] “Ocak 2016’da Zico ‘Radio Star’ şovunda şöyle söyledi, “Jung Jun Young’ın sadece KakaoTalk kullandığı, acil durum için ayrı bir telefonu var, ‘altın telefon’. O telefonda bir sürü kişi var, Pokemon gibi.” Jung Jun Young şöyle yanıtladı, “Zico ne zaman evime gelse altın telefona bakıyor. Yatağıma yatıyor, telefon onunmuş gibi her şeyi karıştırıyor.””

Aman tanrım ya, böyle şeyler hakkında şakalaştıklarına inanamıyorum, gerçekten soysuz p*zevenk kafası bu

 

Kaynak: Netizenbuzz

14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Bbibbi

Sektördeki herkes seks manyağı çıktı

hutazone

1. [+11,690, -91] Seungri ve Jung Jun Young cezalandırılmalı, ama bu yüksek mevkideki insanların ünlüleri kullanarak halkın dikkatini dağıtması ve o sırada kaçması için bir taktik, o kadar belli ki. Tüm suçu ünlülerin üzerine atarak niyetlerini çok belli ettiler. Bu skandalda polisle yasadışı bağlantılar olduğunu unutamayız.

Bu çok doğru olayda Seungri ve diğer ünlüler piyon gibi kullanılıyor. Onlarda suçluysa bile asıl suçluların kaçması için öne sürülüyorlar ve kurban ediliyorlar. Olay asıl amacından saptı ve sapık idolleri avlama işine döndü. Bu olay sandığımızdan çok daha karışık ve iğrenç bence. Biz sadece buzdağının görünen kısmına bakıyoruz

:)

midem bulanıyor iğrençsinizsiniz iğrenç nasıl böyle kötü ve pislik insanlar oluyorsunuz aklım almıyor sizi savunanlara daha çok hayret ediyorum umarım cehennemi boylarsınız

...

Arkadaşlar iyi misiniz? Bu çocuğun olayla ilgisi yok? Video atılan grupta bile değilmiş…

SURMEW-BTS

bu olay cidden çok kötü ve iğrenç ama sanki yorumlarda da yazdığı gibi Burning Sun olayı ve o olaya karışan yüksek mevkide ki kişilerden dikkat çekilsin diye bunu ortaya çıkardılar. Ortalığı yeninden bulandırıyorlar ama elbette gizlice sevgilileriyle özel anlarını çeken ve bunu herkese yayann bütün erkekleri ünlü olsun ya da olmasın hapse yollamak lazım. Bu Kore de zaman zaman kadınların eylem yaptığı büyük bi sorun ve çözüme ulaşılamıyor maalesef. ve cidden tv şovunda şu ”altın telefonun” şakasını yapmaları ekstra iğrenç, utanmadan bi de konuşup şakalaşıyorlar, kadınlar bunlar için seks objesinden başka bi şey değil, zaten Güney Kore de kadına değer… Read more »

SURMEW-BTS

bu arada yanlış anlaşılmasın Junhyung için yazmadım, onun olayla ne kadar ilgisi var belli değil, haksız yere hemen suçlu muamelesi yapılmamalı ben şu gizli video çekip paylaşan sapıklar için yazdım.

Hata

Aynen katılıyorum Seungri nin bu yaptığı suç ve cezasını çekmesi lazım ama sanki olayı değiştirmeye çalışıyorlar gibi

Elif

Yakında bu olayı kapatmak için ilişki dedikoduları çıkacak çünkü iş yavaş yavaş siyasilere gidiyor demedi demeyin

Yav he he

Gerçekten de olay esas skandaldan çok uzaklaşmaya başladı. İlk yorum çok haklı Burning Sun skandalındakiler için bir adım atılması gerekirken Seungri yi günah keçisi yaptılar. Ve olay bambaşka yönlere çekildi. Seungri suçlu olay ama daha da derin olan bağlantılı insanlara da odaklanılmalı. Hem sohbet odasındaki ünlülerin adı açıklanmalı. Hem de BS skandalının siyasi ayağındakiler. Yoksa sadece bir kısmı çözülmüş olacak ve esas suçlular yaptıklarına devam edecek.

Ic

Yok artık ya olay cadı avına döndü Burning sun skandalından nereye geldi Junhyung un olayla ilgisi yok. Burada pek ayrıntılı yazılmamış ama açıklamasında her şey net. Bu gidişle olay ünlülere çekilecek, sadece Seungri günah keçisi olmaz umarım.

m

allah sizi kahretsin ya

KINGEXO

Burning Sun olayından nereye geldi. Bu olayların ortaya çıkması iyi oldu ama neden bütün oklar birden seungri’ye döndü o kulüpte daha berbat işler dönmedi mi?
Kulübün sahibi seungri’nin masum olduğunu söylüyordu nerede şimdi? Orada yok edilen şeylerin üstü kapatıldı. Bu işin içinde olan herkes kenara çekildi ve kurban seungri seçildi (savunmuyorum gereken cezayı o da çekmeli) YG bile sessiz kalmayı tercih ediyor nedeni çok belli eğer savunmaya geçerse şirket bitecek. Herkesi soruştursunlar hepsi cezasını çeksin diyeceğim ama maalesef arkası sağlam olanlar zaten ülkeyi yönetiyor.

estuko

2. jenerasyon patates mi oluyo yoksa??

X

Bütün bu yaşananlara yapacağın yorum bu mu gerçekten? Allah akıl fikir versin

Yeni Yazılar