Benzer Yazılar

Yura bir günlüğüne hosteslik yaptı

Yura bir günlüğüne hosteslik yaptı

HABER: Yura, saçları toplu hostes güzelliği

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+392, -40] Profesyonel hostesler bile uçuş sırasında acil durumlarla uğraşırken eğitimsiz ünlülerin hostes olduğu bir şov çekmenin mantığı nedir, anlayamadım..

2. [+235, -45] Şovu izledim ve Yura’nın gerçek bir ünlü olduğunu anladım;; diğer hostesleri ezdi geçti~~;;

3. [+130, -16] Başka hiçbir ülke hosteslere Kore kadar iyi muamele göstermiyor..

4. [+18, -6] Ben hosteslerin güzel yerine cana yakın görünmelerini tercih ederim. Uçuşta acil bir durum olsa güzelliklerinin hiçbir önemi olmayacak, bu yüzden sırf güzelliğe bakarak hostes seçmek saçma bence. Acil durumlarla başa çıkabilme yeteneği daha önemli değil mi? Ama bu bir eğlence şovu olduğu için güzellik daha önemli olur tabi

5. [+16, -7] Güzel ㅋㅋ

6. [+15, -14] Hostesler için güzellik ve fizik önemli, Yura ünlü bir hostes olurdu bence. Hostesler kadar iyi görünüyor ve ailesi de zengin..

7. [+14, -0] Yura’nın elmacık kemikleri gitmiş~

8. [+13, -0] Bu gerçekten Yura mı? Başkası gibi görünüyor

9. [+10, -3] Bence hostesler inanılmaz ㅋㅋㅋ uzun yolculuklarda oturmak bile yorucu oluyor ama hostesler hep yürüyor, oradan oraya uçuyorlar..

10. [+8, -1] Elmacık kemikleri nereye gitmiş?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+115] Gerçekten de farklı görünüyor, ama photoshop olabilir. Snow uygulaması insanın yüzünü bayağı değiştirebiliyor.

Hosteslik kolay bir iş değil. Her gün kötü ve terbiyesiz yolcularla uğraşıyorlardır. Ayrıca uzun zaman boyunca küçücük bir alanda çalışmak beni deli ederdi. Jetlag çok zor bir şey, hosteslerin çoğu da evlerini çok özlüyordur. Ayrıca acil durumlarda ne yapacaklarına dair eğitim alıyorlar.

 

Kaynak: Netizenbuzz

1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Omgoodneess

Snow hiçbir şey yapmadan çekerseniz sadece aydınlık veriyor.Ama çok seçenekli bir uygulama bir sürü filtre ve photoshop seçeneği var sayılabilir bir sürü ayarı var yüz hakkında.Ama bu ayarlar dışında dediğim gibi siz yüzünüzle oynamadığınız sürece uygulama oynamıyor.

Yeni Yazılar