Benzer Yazılar

Zelo kontratının sonlanmasıyla birlikte BAP’den ayrıldı

Zelo kontratının sonlanmasıyla birlikte BAP'den ayrıldı

HABER: TS temsilcileri, “Zelo’nun kontratı sona erdi, BAP’den ayrılıyor”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+207, -103] Bu kim? Şampuan markası hakkında olduğunu sanıp habere tıkladım ama bir nuguymuş;

2. [+195, -15] Kontratı bitmesine rağmen turunu tamamlayarak grubuna ve hayranlarına olan sorumluluğunu yerine getirdi. Teşekkürler, Junhong-ah. Umarım geleceğin parlak olur. Bu şirketin zorlu koşullarına rağmen elinden geleni yaptığın için teşekkürler. Seni desteklemeye devam edeceğim.

3. [+179, -17] Kontratın bitmesine rağmen turu tamamladığın için teşekkürler, sıkı çalıştın! Seni destekleyeceğim ❤

4. [+20, -1] Bu Bang Yong Guk’un grubu değil mi? Araştırdım, o da gruptan ayrılmış ㅠ Bir sürü güzel şarkıları var, gittiklerini görmek üzücü… ㅠ

5. [+16, -0] Uzun süre önce bir NY MTV şovunda BAP’yi gördüğümde çok başarılı olacaklarını düşünmüştüm çünkü dışarıda onları bekleyen bir sürü yabancı hayran vardı.. çok iyi dans ediyorlar, vokalleri süper, rapçileri süper, şarkılar güzel ㅠㅠ çok yazık oldu..

6. [+13, -6] BAP… BTS ile aynı şekilde başladılar, bu bir grubun gelişmesinde şirketin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

7. [+8, -3] Junhong-ah, sonuna kadar bizimle kaldığın ve hep hayranları düşündüğün için teşekkürler.. bu senin yeni başlangıcın ve seni destekleyeceğim. Fighting idolüm ❤

8. [+5, -0] Junhong-ah, umarım sadece çiçekli yollarda yürürsün. Şu ana kadar verdiğin emekler geleceğini aydınlatacak!! Seni destekliyorum!!!

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+296] BAP inanılmaz popülerdi eskiden, yurtdışında da öyle. Hatırlıyorum da konser biletini almak için 6 saat uğraşmıştım çünkü site çöküp durmuştu.. sonra da biletler tükenmişti. Gerçekten yükselişte olan çok popüler bir gruptu. Ama şirket onları fazla çalıştırdı ve grubu mahvetti 🙁 Gerçekten çok üzücü bir durum.

Kaynak: Netizenbuzz


10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
HiddenBABY

Bilmeyenler için yazmış olayım, grup dağılmıyor, birbirlerini bırakmıyorlar, lanet şirketlerinden birer birer ayrılıyorlar ve tekrar grup olmak için her üyenin şirketle anlaşmasının bitip ts’den ayrılmasını bekliyorlar. Dolayısıyla bu ayrılık haberleri biz BABY’ler için üzücü değil aksine sevindirici, zira şirketten ayrılan üye dışarıda onu bekleyen üyelerin yanına koşuyor. BAP’yi tanıyan herkes onların birbirini bırakmayacağını bilir. Adı artık B.A.P olamasa da önemli değil, başka bir grup ismiyle olsa da onları desteklemeye devam edecek bu gönüller. 💕 Bunu nereden biliyorsun diyecek olursanız; Yongguk ve üyeler bir çok kere bunun bir son olmayacağını, alttan alttan tekrar birleşeceklerini ima ettiler. Ayrıca bir kaç gün önce… Read more »

Sena

Yuh nugu mu?? BAP fanı degilim ama 2012-2013 yilinda en populer gruplar arasindaydi hatta EXO vs BAP olaylari cok oluyordu. Aralarından en populeri de Zelo’ydu debut kliplerindeki sac modeli ramene benzedigi icin baya esprisi yapilmisti.

Yav he he

Ben BAP’in çıkış yaptığı zamanı anı anına hatırlıyorum 2012 de EXO ile yapılan hangisi daha başarılı olacak kıyaslamalarını da hatırlıyorum. Ve herkes etrafta Warrior diye şarkı söylerdi ve aşırı popülerdiler. BTS ile aynı zorlukları yaşadıkları o konuda haklı netizenler ve bence şirkette üstüne düşenin doğru düzgün yapsaydı BTS’in yaptığı atılımı çok önce yapabilirdi. Ama malesef gül gibi çocukların solmasını izliyoruz çok yazık ettiler çok.

Öl de ölelim Jessica reis

O ilk yorumu yapanı elime geçirsem yolarım yemin ederim. Bu çocuklar ne kadar emek verdi ne kadar yoruldu sen biliyor musun? Kontratı bitmesine rağmen tura devam edecek kadar sevdiler onlar hayranlarını. Bir çok fandoma üyeyim ama BABY ve B.A.P benim için gerçekten özel. Resmen harcandı bu çocuklar. TS seni asla ve asla affetmedi düşünmüyorum. Benim üzerimden kazandığın bütün paralar haram olsun. Şarkılarını dinlemenizi tavsiye ederim. İmkanınız olursa Türkçe çevirilerine de bakın. Ne kadar güzel insanlar olduklarını görürsünüz. Her şey için teşekkürler çocuklar. Ne kadar çabaladığınızı biliyorum. Emeğinizi ve sevginizi hep kalbimde taşıyacağım.

Baby∞

Zelo grup için elinden gelenden fazlasını yaptı. Bu onlar için bir son değil sabırsızlıkla geri dönmelerini bekliyorum. Şirketten kurtulduğu için Zelo için mutluyum. Zaten geride kalan grup üyeleri de oradan ayrılacak. Onlara güveniyorum ve her zaman onları bekleyeceğim.

Son olarak mükemmel bir şey bırakayım:
https://youtu.be/iPnUWfKRnRo

sgjm

Anladığım kadarıyla fanları üzülmüyo çünkü gereksiz buluyo nasılsa tekrar birleşicekler falan değil mi? ama ya tekrar birleşmezlerse? size öyle bişe dediler mi? neye güveniyosunuz? yanlış anlamayın bilmediğimden soruyorum

Babyandbaby

Onlara güveniyoruz. Sahneden ayrılmayacaklarını ve geri döneceklerini söylediler. Şirket onlara aylardır para vermiyor. Ancak buna rağmen turlarına devam ettiler ve hayranlarını bırakmadılar. Onlar her zaman sahneye geri döndüler ,tekrar dönecekler. Onlara inancım sonsuz bu konuda endişelenen baby olduğunu sanmıyorum.

sgjm

umarım herşey istediğiniz gibi olur o zaman♡

SURMEW-BTS

B.A.P grubu 2012 de çıkmıştı ve cidden harika bir çıkış yaptılar ve çok popüler oldular, şarkıları çok iyi ve başarılı oldu, gerçekten de, dans, rap, vokal hepsinde iyiler ve şarkıları anlamlı ve çok güzel. grubu bitiren T.S. in onların çok çalıştırması olmadı, çocukların hakkettiği ödemeyi yapmamaları ve düzgün koşullar sağlamaları, çalışanlarına iyi bakmamaları oldu. B.A.P hem kendi şarkılarını ve koreografilerini bile kendi yapan bir grup bildiğim kadarıyla, BANG YONG GUK grubun lideri söz ve beste yapıyor, harika işler çıkarıp, çok başarılı olan bi gruba şirket iyi akmadı, ödeme yapmadı, düzgün çalışma koşulları sağlamadı, T.S kendi kız grubuna da ödeme yapmamış… Read more »

Kimkimmiş

B.A.P nugu değil yalnız. Bilmiyorsanız o sizin cahillğiniz 🙂

Yeni Yazılar