Benzer Yazılar

Zico, Jung Jun Young’ın skandalıyla anılması konusunda açıklama yaptı

Zico, Jung Jun Young'ın skandalıyla anılması konusunda açıklama yaptıZico’nun 2016 yılında ‘Radio Star’ programında söyledikleri tekrar ilgi görmeye başladı. Zico, Jung Jun Young’ın sadece mesajlaşmak için kullandığı ayrı bir telefonu olduğunu söylemişti. Şöyle demişti, “Jung Jun Young’ın ‘altın telefonu’ var. Sadece Kakaotalk kullanıyor. Pokemon kitabı gibi, içinde çok kişi var.”

Jung Jun Young şöyle cevapladı, “Zico evime geldiğinde ‘Hyung, altın telefonun nerede’ diye soruyor. Yatağıma yatıyor ve ‘Bugün A harfinden başlayacağım’ diyor.”  

Zico Instagram hesabında bu konuyla ilgili açıklama yaptı,

“Televizyon programında telefon hakkında paylaştığım anektdotun şu anki nahoş olay ile hiçbir ilgisi yoktur.

Bahsedilen telefonda gördüğüm tek şey Jung Jun Young’ın tanıdıklarının iletişim bilgileriydi (telefon rehberi), kendisiyle uzun zamandır görüşmüyoruz.

Lütfen spekülasyon yapmayın, dedikodular hakkında yasal işlem başlatacağım.”

Zico, Jung Jun Young'ın skandalıyla anılması konusunda açıklama yaptı

HABER: Zico, Jung Jun Young’ın ‘altın telefonu’ hakkında söylediklerine cevap verdi.. “Tek gördüğüm rehberiydi”

KAYNAK: Mydaily via Naver

1. [+3,543, -24] Seungri ve Jung Jun Young her fırsatta çevrelerinin çok geniş olmasından bahsedip böbürleniyordu, şimdi onları tanıyan herkes ilişkilerini sonlandırmakla meşgul

2. [+2,546, -47] Niye birinin telefon rehberini gezip kıkırdarsın ki?

3. [+1,298, -35] Niye telefon rehberini geziyordun??? Komik

4. [+815, -45] Zico’ya güvenmiyorum

5. [+545, -212] Zico Katalk grup konuşmalarında yoktu, bir eğlence şovunda abartarak anlattığı şey yüzünden nefret alıyor

6. [+235, -25] ‘Radio Star’ bölümü Ocak 2016’dan… bahsedilen Katalk skandalı 2015-2016 arasındaydı… ve Zico’nun artık onunla görüşmediğini söylemesinin konuyla bir ilgisi yok. Onunla anılırsa işinin bittiğini biliyor. Onun bu olayla ilgisi olduğunu kanıtlayan bir şey yok, o yüzden kaçabileceği çok yer var…

7. [+211, -10] Sadece rehberine bakmak için telefonu kurcalıyordun ha? Yalan

8. [+193, -5] Vay be ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ  yani sırf telefon rehberine bakmak için yatağa yatıp telefonu kurcaladın ha?? İnanılmaz;;

9. [+190, -5] Telefon rehberinde bakacak ne var? Her bir numarayı araştırdı mı ne yaptı? ㅋ O zamandan beri görüşmüyorlarsa iyi yapmış. Şu anda tuhaf bir konumda biliyorum ama Jung Jun Young’ı savunmamalı.

10. [+162, -15] Hayranlar.. siz sessiz kalın. Jung Jun Young Zico ne zaman onun evine gelse kendi telefonu gibi telefonu alıp her şeye bakardı dedi.. sadece Katalk kullandığı bir telefonsa Zico her şeyi gördü demektir. Savunmayı kesin ve sessiz kalın, oppanıza ancak böyle yardım edebilirsiniz… Zico’nun sadece bir-iki kere mi Jung Jun Young’ın evine gittiğini sanıyorsunuz??

11. [+408, -270] Zico ve Jung Jun Young Instagram’da birbirlerini takip etmiyorlar, bence ‘Radio Star’dan sonra arkadaşlıklarını bitirdikleri doğru

12. [+151, -22] Lütfen onu savunmayın. Sadece Katalk listesine bakıp sohbetlere hiç bakmadığını mı sanıyorsunuz?

Zico, Jung Jun Young'ın skandalıyla anılması konusunda açıklama yaptı

KAYNAK: Nate

1. [+287, -8] Buna açıklama mı diyor? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ İnandıysanız elinizi kaldırın

2. [+243, -3] Aa.. Zico-ya, meseleyi gereğinden fazla büyütmeyelim..

3. [+234, -4] Ah, bu yüzden evine gider gitmez telefonu eline aldın değil mi? ^^ Sadece rehberine bakmak için ^^..

4. [+24, -0] Çoğu kişi istediği telefon numarasını ister, tüm rehbere bakmaz.. bir şey görmek için telefona baktığı belli değil mi?

5. [+19, -0] Zico’nun telefonu da soruşturulmalı

6. [+15, -0] Erkeklerin başka bir erkeğin evine gidip telefonunu kurcalamasının bu kadar normal olduğunu bimiyordum

7. [+14, -1] Sadece rehberine bakıyordun..? Yatağına yatıp rehberi mi kurcaladın?…

8. [+11, -1] Niye Jung Jun Young’ın tüm arkadaşları aptal?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+421] Kim telefon rehberinden ötürü heyecanlanır ki? sfds

 

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
thekomorebi

“Kanka, telefonunu versene. Rehberin çok komik iki gülerim, neşem yerine gelir”
Çocuk kandırıyor heralde.

patateees

at yalanı sikiyim inananı
-namık kemal

No shock

Özel kullandığı telefonunu değilde “golden phone” u istedin. Yatağına yatıp tüm gün telefon seninmiş gibi kullandın ama tüm gün vayy bu kişi de sen de ekli mi? “dedin. Hasss—tir oradan. Gayet içinde neler olduğunu biliyordun, sustun!! Tüm netizenbuzz daki yabancı hayranlar bu yalanına inanmadı. Umarım korelilerde inanmaz.Tabi seni hapislik yapacak bir şey ortada yok, grupta değildin ama biliyordun. Bir gün JJY evet telefonumda tüm gün çektiğim videoları izliyordu derse orası kesinleşir.JJY zaten battın yanında tüm pisliklerini de götür ve sonunda güzel bir şey yapmış ol. Seninle kim varsa gitsinn!! Ayrıca Zico senin de çok iyi biri olmadığın Seolhyun olayından beri… Read more »

?

telefonu eline alıp yatağa yatıp rehberde kimler var diye gülüyor muydun manyağa bak çocuk kandırıyor sanki rehberinden dolayı mı altın telefon? nasıl iğrenç olduğun seolhyun olayından belliydi kız ilişkimiz var derken sen hayır yok dedin pislikler her zaman kendini belli ediyor

KINGEXO

Arkadaşınız telefonunuzu alırsa ilk gireceği yer galeri bölümü olur sonra sohbet ve mesajları karıştırır daha sonra da sosyal medya hesaplarında gezer.
Allah aşkına kim arkadaşının telefonunu alınca rehberine girip sadece kişilere bakıp çıktı? Rehbere bakarsa wp/kakaotalk dan kişiler listesinden bakmaz mı?

Kitt

Daha iyi bir yalan bulabilirdin. Bu tür gerizekalılardan nefret ediyorum, karşılarındaki insanları aptal yerine koyuyorlar. Açıklamaya baksana buna kim inanır.

Aswium

ziconun nesine hayran oldunuz ki bu zamana kadar abisi daha çekici

Mxkx

Biz de inandık demi

.

Bu ne diyo ya

Billgesue

Yav he he

..

Bi insan arkadaşının rehberine niye bakar???. “Altın telefon” diyip sadece ona bakıyorsun, kişisel telefonuna baksaydın o halde?? Besbelli işte o videolara bakmışsın. Açıklaması tatmin edici değil ve komik. Daha iyi bir yalan bulabilirdi.

SURMEW-BTS

Bundan 10 sene çnce daha akıllı telefonlar yokken kameralı telefonlar vs varken bi kız arkadaşım lisedeki erkek sınıf arkadaşının telefonunu alıp karıştırmış ve iğrenç videolara denk gelmiş, maalesef erkeklerin telefonunda porno içerikler dolu ama en iğrenç be kötüsü bu Jjy, yazık ya kızlara uyuşturucu verip tecavüz etmiş bu kabul edilemez, inşallah hapsi boylar ve bende Zico ya inanmıyorum. İnşallah o da cezası neyse onu çeker. Seolhyun a davranış tarzı bile nasıl biri olduğunu kanıtlıyor, kız iyi kurtulmuş bundan. Seolhyun inşallah düzgün temiz ahlaklı saygılı ve gerçekten ona değer veren ve onu koruyacak nazik kibar biriyle karşılaşır.

Gözde

Etekleri tutuşunca ne yalan atsam diye düşünmüş ama bizim bu numaralara karnımız tok.

Yeni Yazılar