Benzer Yazılar

Zico yeni şirketinin 100. gününü kutladı

Zico yeni şirketinin 100. gününü kutladı Zico yeni şirketinin 100. gününü kutladı Zico yeni şirketinin 100. gününü kutladı

HABER: Zico, kendi şirketinin 100. günü “Teşekkürler”

KAYNAK: Herald Pop via Nate

1. [+2,860, -29] Git o altın telefona bak sen

2. [+2,852, -34] Şu anda halkın önüne çıkmaya korktuğu için böyle şeylerle tepkileri ölçmeye çalışıyor ㅋㅋ

3. [+2,430, -29] Kes şunu, düşünme sürecine gir

4. [+230, -4] Ünlü bir talk şovda ne zaman Jung Jun Young’ın evine gitse altın telefonuna baktığını kendi ağzıyla söyledi ㅋㅋ Katalk grubunda olmadığı için tutuklanmadı ama telefona bakıp komik bir şeymiş gibi televizyonda anlatması da onu masum yapmıyor. İmajı asla düzelmeyecek, tek suçlusu da kendisi.

5. [+145, -4] Bahse varım er ya da geç Zico da bir şeyden dolayı yakalanacak

6. [+142, -3] Roy Kim de halkı test etmek istedi ama yakalandı

7. [+129, -3] Bu herif de telefona baktığı için soruşturulmalı

8. [+129, -3] Hayır, defol git

9. [+104, -7] Yetenekli ama kötü bir karakteri var. Çıkış yaptığından beri bir günü sakin geçmedi. Hep skandalı çıkıyor, yetenekli ama beş para etmez biri.

10. [+95, -3] Senin diğer seks suçlularından bir farkın yok ㅋㅋ Kendi gözlerinle ‘altın telefon’ demiştin, baktım içine demiştin. Bu %100 gerçek. Kanıt olmadığı için yakalanmadın sadece.

11. [+86, -3] Bu skandaldan nasıl kaçmayı başarabildi?

12. [+78, -5] Seolhyun’un kariyeri bu adam yüzünden mahvoldu

13. [+63, -3] Sen henüz kurtulamadın dostum ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

14. [+63, -3] Kesinlikle o grubun içinde Zico da var

15. [+51, -3] Bir düşününce, Zico aralarından en kötüsü. Diğerleri o grupta açık seçik şeyler paylaşırken Zico dahil olmak istemedi ama yine de Jung Jun Young’ın evine gittiğinde telefonuna baktı.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+115] Kesinlikle güvenmiyorum Zico’ya. Bu “altın telefonu” görmesiyle böbürlenmişti, bu bile iğrenç. Kadınlardan ne kadar nefret ettiğini gösteriyor.

 

Kaynak: Netizenbuzz

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Htcnr

Seolhyun onun yüzünden bir suru nefret aldı 😡Cidden sinirlerim bozuluyor

Jean-Baptiste

Eskiden severdim ama altın telefon olayından sonra gözümde o kadar küçüldü ki. Bir suçu işlemek ile o suçu görmezden gelmek farklı şeyler değil. Utanıyorum böyle adamları bir zamanlar dinlediğim için.

Funda

Seolhyun ile ilgili ne kadar iğrenç konuşmalar döndürmüştür kim bilir. Ben bile düşündükçe çok kötü oluyorum, Seolhyun nasıl hissediyordur acaba?

Genç kızlarımıza sesleniyorum; birlikte olduğunuz erkeklerin size her söylediğine aldanmayın. Pişman olabileceğiniz şeyleri sırf “aşk” uğruna göze almayın; kalbinizi mantığınızla beraber dinleyin. Seolhyun umutsuz “romantik aşık” modelinde bir kızdı belli, seviyordu ve koşarak ona gidiyordu imajını hiçe sayarak. O bir aşk kadını. Mantığını kenara attı. Ve şimdi bu şerefsiz yüzünden pişman…

Yeni Yazılar