Benzer Yazılar

BTS Birleşmiş Milletler’de konuşma yaptı

BTS Birleşmiş Milletler'de konuşma yaptı

HABER: BTS ve First Lady Kim Jung Sook Birleşmiş Milletler etkinliğine birlikte giriş yaptı

KAYNAK: TV Daily via Nate

1. [+339, -18] İnanılmaz, saygı duyuyorum

2. [+299, -18] BTS hep pozitif bir etki yaymaya çalışıyor. Konuşmaları için sabırsızlanıyorum!! Onlarla gurur duyuyorum! (Şu anda canlı izliyorum)

3. [+277, -21] Yirmili yaşlarının sonundaki bir ajusshi hayranım ve onları takdir ediyorum. Tarihteki en iyi erkek grubu.

4. [+31, -0] Genç jenerasyondan olmaları ve kendi şahsi hikayeleriyle gündemlerini belirlemeleri, bunu ‘Love Yourself’ kampanyasıyla bağlamaları her şeyden daha çok ikna edici bence. BTS bence anlatabileceği en iyi hikayeyi anlattı. Altı dakikalık konuşma için çok pratik yaptıkları belliydi, bir de başka bir dilde! İnanılmaz Kim Nam Joon!!

5. [+30, -1] Konuşma inanılmazdı, hazırlanmak için sadece birkaç gün olmasına rağmen. Bunu nasıl başardılar? BTS’in klası işte.

6. [+30, -4] Aigoo Namjoon, ne kadar heyecanlandığını düşünsenize ㅠㅠ fighting!

7. [+28, -1] Söyleyecek söz bulamıyorum. Turdalar yani uyumaya bile vakitleri yok ama konuşma yazdılar, altı dakikalık bir konuşma, resmen ezberlediler.. BTS’in samimiyeti yaptıkları her şeyde görülüyor. Lütfen böyle inanılmaz üyelere nefret yorumu yapacağınıza ‘kendinizi sevin’.

8. [+27, -1] Sabah ABC News’da BM’de konuşam yaptıklarını izlemek çok tuhaftı ㅋㅋ ama bayıldım.. BTS ile gurur duyuyorum

9. [+27, -3] BTS için İngilizce çalışıyorum ve Birleşmiş Milletler konuşmasını izlemek için erkenden kalktım

10. [+24, -2] Amerika’da bile en popüler ünlüler Birleşmiş Milletler’de konuşma yapmaya davet edilir.. BTS’in klasının bir kanıtı daha

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+52] Konuşma harikaydı. Verdikleri mesaj çok güçlü ve güzeldi. Jenerasyonumuzu temsil ettiğiniz için teşekkürler BTS.

 

Kaynak: Netizenbuzz

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Surmew-BTS

BTS le gurur duyuyorum , onlar çıkış öncesinden itibaren her zaman şarkılarında çocuklara, gençlere gençlerin sorunlarına değindiler. Gençlerin toplumun dayattığı kurallardan bağımsız özgür bir şekilde yaşamasından bahsettiler. Şarkılarıyla her zaman insanlara güç ve umut kaynağı oldular, kendi nesillerindeki gençlerin sorunlarından bahsettiler ve UNICEF in ENDVIOLENCE kampanyasına destek olup LOVEMYSELF kampanyasını başlattılar,böylelikle dünya üzerinden fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kalan gençlere ve çocuklara yardımcı oldular, oluyorlar hala. Şimdide Birleşmiş Milletlerin UNICEF ile ortak yürüttüğü SINIRSIZ NESİLLER PROJESİ nde gençliği temsilen katıldılar, bu kampanya dünya üzerinde ki hayalleri olup imkanı olmayan gençlerin, genç girişimcilerin hayallerini başarmalarına, işlerini yürütmelerine destek olmaya çalışan bi… Read more »

Kübra

Bu artık bambaşka bir seviye… Gurur duyuyorum!

BAY

lenzo yeon ceo her yerdesin

Yeni Yazılar