Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

2.Mezun

shouldnotcare

Trainee
Tepki
11
Evet arkadaşlar ben 2. Mezuna kaldım. Berbat bir haldeyim. Kendimi balkondan atma*a azıcık bir şey kaldı.

Konu Sahibi
S

shouldnotcare

Trainee
Tepki
11
1’den fazla kez mezuna kalan biri olaraktan şunu söyleyebilirim. Eğer kendinde çalışacak gücü bulamıyorsan bence kalma. Ama kalırsan da evde çalışma(ailen evde oluyorsa bu). Dershaneye yazıl anlamında demiyorum bunu, kütüphanede falan çalış. Şimdiden her şey senin için hem gönlüne göre hem en hayırlısı olsun
Çok kötü geldi sıralamam tercih yapamam

aslı

Rookie Idol
Tepki
703
Daha yks senem gelmediği için uzun uzun bir şey yazamam ama cidden senin adına çok üzüldüm ama aklına kötü kötü şeyler gelmesin biliyorum 2. kez mezuna kalmak çok kötü ama eğer çok çalışıyorsa emeğinin karşılığını alacaksın<3

Konu Sahibi
S

shouldnotcare

Trainee
Tepki
11
1’den fazla kez mezuna kalan biri olaraktan şunu söyleyebilirim. Eğer kendinde çalışacak gücü bulamıyorsan bence kalma. Ama kalırsan da evde çalışma(ailen evde oluyorsa bu). Dershaneye yazıl anlamında demiyorum bunu, kütüphanede falan çalış. Şimdiden her şey senin için hem gönlüne göre hem en hayırlısı olsun
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada 2 kere mezuna kalmak baya normalleşti. O yüzden sorun etme garipseyen olmuyor. Laf eden falan olursa üni sınavı hakkında gram bilgisi yoktur gayet normal yani
Çok teşekkür ederim. 💗Şu an mantıklı düşünemiyorum o yüzden kötüyüm umarım sakinlesince düzgün dusunebilirim

Daha yks senem gelmediği için uzun uzun bir şey yazamam ama cidden senin adına çok üzüldüm ama aklına kötü kötü şeyler gelmesin biliyorum 2. kez mezuna kalmak çok kötü ama eğer çok çalışıyorsa emeğinin karşılığını alacaksın<3
Yerim seni çok teşekkür ederim ❤️

Konu Sahibi
S

shouldnotcare

Trainee
Tepki
11
olabilir. eğer kesinse mezuna kalacağın evde çalışma İnsanın psikolojisi bozuluyor. kütüphaneler gayet güzel yerler. Düzenli çalışırsan iyi sıralama yaparsın. Düzen sınav kazanmada gerçekten önemli.
Bu sene evden çalışmıştım seneye asla öyle bir hataya düşmem

Konu Sahibi
S

shouldnotcare

Trainee
Tepki
11
Sıkma canını ikinci mezuna kalmak kötü bir şey değil ama şunu da düşün daha iyi çalışır daha iyi bir sıralama yapar mıyım diye bir arkadaşım bu sene daha kötü yaptı gözünü korkutmak için söylemiyorum yanlış anlama benimde korktuğum bir şeydi ama umarım senin için de ne hayırlıysa o olur 💙
Çok teşekkür ederim. Bu sene her şey üst üste geldi ve pek istikrar göstermedim. Seneye umarım daha iyi olurum❤️

ikinci mezuna kalmak baya normalleşti kasma üzülme ve dershaneye git kesinlikle
Çok teşekkür ederim. Dershaneye gitmeyi kesinlikle düşünüyorum ❤️

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Hiç sıkma canını komşumun oğlu 6. mezununda tıp kazandı tabiki çok daha stresli geçecektir ama hiç bir zaman hiç bir şey için geç değil hayata geç kalacağını falan düşünme sakın

Konu Sahibi
S

shouldnotcare

Trainee
Tepki
11
Hiç sıkma canını komşumun oğlu 6. mezununda tıp kazandı tabiki çok daha stresli geçecektir ama hiç bir zaman hiç bir şey için geç değil hayata geç kalacağını falan düşünme sakın
İçimi okudunuz sanki. Tam da hayata geç kaldığımı,her şey için çok geç olduğunu düşünüyordum. Çok teşekkür ederim ❤️

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
İçimi okudunuz sanki. Tam da hayata geç kaldığımı,her şey için çok geç olduğunu düşünüyordum. Çok teşekkür ederim ❤️
💞 bende 2. senemde mühendisliği bırakıp marketinge geçen biri olarak hayata geç kalırmıyımın stresini çok yaşadım 2. defa sınava hazırlanmak çok zor bir şey ama ben mesela mühendisliği Türkiyede bir okulda okurken NYU da marketing kazandım ve çok iyi işlerde bir sürü ünlüyle çalışma fırsatı buldum hayatın sana nasıl kapılar açacağını bilemiyor insan eminim çok güzel şeyler başarıcaksın hiç stres olma hayat çok uzun❤️

Konu Sahibi
S

shouldnotcare

Trainee
Tepki
11
💞 bende 2. senemde mühendisliği bırakıp marketinge geçen biri olarak hayata geç kalırmıyımın stresini çok yaşadım 2. defa sınava hazırlanmak çok zor bir şey ama ben mesela mühendisliği Türkiyede bir okulda okurken NYU da marketing kazandım ve çok iyi işlerde bir sürü ünlüyle çalışma fırsatı buldum hayatın sana nasıl kapılar açacağını bilemiyor insan eminim çok güzel şeyler başarıcaksın hiç stres olma hayat çok uzun❤️
Harikasınız gerçekten çok tebrik ederim. Umarım hayat bana da çok güzel kapılar açar ❤️