Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

2024'E Son Saatler..

karinaa

Trainee
Tepki
237
Eveet 2024'e son saatler. Nasıl hissediyorsunuz:) 2023'e veda ederken son düşüncelerinizi alalım bakalım. Tabi bir de yeni hedeflerinizi de yazabilirsiniiiz. Akşam için planlarınız neler bakalım evde mi dışarı da mı kutlanacak🤭 Bir de nasıl girerseniz öyle geçer dikkatli olun sjhdak BİRDEE şu üzüm yeme olayını yapacak mısınız masa altında çok rezil ama inandım bn maalesef..

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Bu yıl benim için çok normal ve sıradan geçicek gibi... Elimden geldiğince renklendirmeye çalışacağım. 🍥
benim için de 2023 öyleydi gibi.. ondan bende 2024'ü inşallah daha hareketli düşünüyorum;)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ülkece zor fakat bireysel açıdan benim için ortalama bir yıldı. Bazı olumsuz durumlar dışında hedeflediğim şeylere ulaştım bu yıl. Benim için yılbaşının pek bir önemi yok o yüzden kutlamayacağım. Kutlayacak olanlara iyi eğlenceler<3 Hedeflerim var ama daha önce açılan başlıklarda yazmıştım şu an üşendim buraya yazmaya syhflskdjahfaskdjfhasld Üzüm yeme olayı ne
çok sevindimm hedeflerine ulaşmana :) doğru başka başlıkta hedef yazmıştık hatta ben de yazmıştım anımsadım ahsgdğah benim için de aşırı büyük bir olay değil şahsen ama yeni yıl ruhunu seviyorum sanırım yeni bir sayfa gibi geliyor bana.. ya üzüm yeme olayı reelslerde sürekli çıkıyor masa altına girip 00.00 öncesi 12 üzüm yiyip hayatının aşkını bulma gibi bir şeydi bir gelenek inanış gibi bir şeydi bir ülkenin o seviyeye düştüm artık ahsajhjf

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Ülkece çok zor zamanlardan geçtiğimiz bir yıldı fakat 2023 benim için iyileşme ve yenilenme yılıydı. Genel anlamda kendimi çok yetiştirdim bence. Çok şey öğrendim ve bazı şeyleri kabullendim. Yeni yıl kutlamıyorum ama biraz dinlendim bu tatil süresinde. Hedeflerim yıl için değil de dönemlik daha çok, umarım planladığım gibi gelişir. Umarım her anlamda benim, ailemin, sevdiklerimin sağlıklı ve mutlu olduğu bir yıl olur.

Ladylate

Trainee
Tepki
27
Ülkece çok zor zamanlardan geçtiğimiz bir yıldı fakat 2023 benim için iyileşme ve yenilenme yılıydı. Genel anlamda kendimi çok yetiştirdim bence. Çok şey öğrendim ve bazı şeyleri kabullendim. Yeni yıl kutlamıyorum ama biraz dinlendim bu tatil süresinde. Hedeflerim yıl için değil de dönemlik daha çok, umarım planladığım gibi gelişir. Umarım her anlamda benim, ailemin, sevdiklerimin sağlıklı ve mutlu olduğu bir yıl olur.
Umarım gönlünce olur.

Tepki
1,364
2023 hepimiz için hem maddi hem de manevi zor bir yıl oldu. Ama aileme bu yılın çok özel bir hediyesi oldu. Kızımızın ailemize katılacağını öğrendik ve kısmetse 2024 de aramıza katılacak. Oğlum heyecanla kardeşine kavuşacağı günü bekliyor, tabi biz de kızımıza kavuşmak için sabırsızlanıyoruz. Umarım 2024 hem bize hem de tüm Türkiye'ye güzellikler getirir. Herkese sağlıklı, mutlu, bereketli bir yıl diliyorum. Sizleri seviyorum ❤️

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Aşkla ilgili olduğunu tahmin etmem lazımdı sdfhoasıudfhlaskjdf Ben nasip kısmet bu işler deyip kenara çekilenlerdenim sfhljkasdhsdalfjkhsjdl
ay yıllarca çekildik yeter diyorum artık yeter shjdajldfgle

Tek dileğim bütün mantıklı aklı başında insanların etrafımda olması, akrabalarımın bilinmeyen meteor çarpması sonucu uzay boşluğuna doğru sürüklenmesi
haghaajs amin mi desek

harika demişsin cidden. benim de aynıydı bu arada demeden geçemeyeceğim gerçekten olgunlaştığım bir yıl oldu çokta kabullendim de hani kötü bir yıldı biraz ama en azından ben de düşünce olarak çok değiştim çok farklı bakıyorum hayata artık o yüzden bu yeni zihinlerimiz ile 2024 harika bir yıl olsun.. :))))))

ay
2023 hepimiz için hem maddi hem de manevi zor bir yıl oldu. Ama aileme bu yılın çok özel bir hediyesi oldu. Kızımızın ailemize katılacağını öğrendik ve kısmetse 2024 de aramıza katılacak. Oğlum heyecanla kardeşine kavuşacağı günü bekliyor, tabi biz de kızımıza kavuşmak için sabırsızlanıyoruz. Umarım 2024 hem bize hem de tüm Türkiye'ye güzellikler getirir. Herkese sağlıklı, mutlu, bereketli bir yıl diliyorum. Sizleri seviyorum ❤️
ayy çok sevindim ya ne mükemmel haber inşallah güzelce yetiştirmek nasip olsun :) senin için yoğun ama bir o kadar da güzel bir yıl olacağa benziyor:giggle:

Son düzenleme: