Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

4. Jenerasyon Hakkında (Vokal)

nexocity

Trainee
Tepki
4
Bugünlerde aespanin vokalleri hakkında paylaşımların altında nmixxi çok görüyorum (uz) bir tartışma ortaya atmak istedim ve bu iki grubu ' bence' olarak değil, tarafsizca karşılaştırıp görülürde en iyisini belirtmenizi istiyorum. Jypci veya smcilere buradan nötr olma çağrısında buluyorum. Start!

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
753
Aespa nın vokallerini çok dinledim hatta çok severim ama nmixx i hiç dinlemedim.Sadece love me like this dinledim onların vokali iyi ama Aespada vokal üyelerin sesi daha da çekici. Yani bana göre öyle şimdi hiçbirinin de fanı değilim sadece öz görüşüm

Konu Sahibi
nexocity

nexocity

Trainee
Tepki
4
Aespa nın vokallerini çok dinledim hatta çok severim ama nmixx i hiç dinlemedim.Sadece love me like this dinledim onların vokali iyi ama Aespada vokal üyelerin sesi daha da çekici. Yani bana göre öyle şimdi hiçbirinin de fanı değilim sadece öz görüşüm
Aespa cidden harika, konseptleri de çok iyi

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,304
Nmixx çok severim, şarkılarını dinliyorum ama bence aespa'nın vokalleri daha iyi. Ama bu demek değil ki Nmixx'in vokali kötü. Bence vokal olarak çok başarılı gruplardan. Jyp harcıyor bu grubu

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
753
Aespa cidden harika, konseptleri de çok iyi
Dimi dimi armageddon supernova falan çok iyiydi eski şarkıları da güzel. Kızların da yeteneği var yani sm e helal olsun bu kızları fazla harcamıyorlar iyi mv ler falan yapıyor son zamanlarda bizim kızlar çok iyiler 🫶