Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

4. Jenerasyonun It Girl Ve It Boy'u Kimler?

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
İt girl yazmış zaten herkes ama it boy denmesi için kendi ülkesinde de aynı popülerliği sağlaması lazım doğrusu. O yüzden ben hyunjine de yeonjuna da it boy demem. Mesela 3. Jende jennie ve jimin bu ikisi bir ara kasıp kavurdu her yeri. Jimin gerçi geri çekildi sonra ama şimdi de taehyung ve lisa var. Eunwoo diyor bazıları ama o da Kore’de daha baskın yurtdışında o kadar Kore’deki gibi gelmiyor bana.

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
İt girl yazmış zaten herkes ama it boy denmesi için kendi ülkesinde de aynı popülerliği sağlaması lazım doğrusu. O yüzden ben hyunjine de yeonjuna da it boy demem. Mesela 3. Jende jennie ve jimin bu ikisi bir ara kasıp kavurdu her yeri. Jimin gerçi geri çekildi sonra ama şimdi de taehyung ve lisa var. Eunwoo diyor bazıları ama o da Kore’de daha baskın yurtdışında o kadar Kore’deki gibi gelmiyor bana.
Kai'yi de saymalıyız bence 3. jenerasyon it boyları arasında. Crop top giydiğinde erkek idoller arasında bayağı trend olmuştu. Herkes giymeye başladı ondan sonra.

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
It girl kesinlikle Wony. Cikisindan beri konusulmadigi bir an bile olmadi. Koreli genc kizlari makyaji tarziyla vesaire etkiledigi gibi tiktokta da yabanci fanlar onu motivasyon olarak almaya basladi. It boy icin ise hem uluslararasi hem koreli fanlar hem de kore halki icin Yeonjun veya Sunghoon diyorum. Stayler fandom icerisinde sorun edilmedigi icin zorbalik olayinin onun imajina ne kadar zarar verdigini farkinda degil bence. Yine de it boy it girl kadar belli degil bence. Hicbir erkek grubu uye bazinda kiz gruplari kadar destek gormuyor. Genel olarak hepsi grup bazinda one cikiyo.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Eunwoo 3. Jen zaten ama uluslararasi alanda baskin degil soylemine katilmiyorum. Bi garip turklerde cocuk cok one cikmiyo. Int twitterda olsun, pannchoada olsun hatta tiktokta takip etmememe ragmen onunla alakali seyleri surekli onume cikiyor.
3. Jen olduğunu zaten biliyorum ama bir bakıma jimini ve jennie’yi kpop takip etmeden bile önce duymuştum ben mesela. Ki 2018 2020 dönemlerine kadar jimin kadar ismini duyurmuş idol yoktu şahsen. Kore’de etkisi de aşırı güçlüydü.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

3. Jen olduğunu zaten biliyorum ama bir bakıma jimini ve jennie’yi kpop takip etmeden bile önce duymuştum ben mesela. Ki 2018 2020 dönemlerine kadar jimin kadar ismini duyurmuş idol yoktu şahsen. Kore’de etkisi de aşırı güçlüydü.
O zamanlar Kore’ye karşı 0 alakalı bir insandım. Bir arkadaşım 9 da exo takip ediyordu onun haricinde korelileri ayırt bile edemediğim dönemde ismi baya gelmişti kulağıma jiminin. Eunwoo ve kai biraz daha kpopa ya da Kore’ye karşı ilgisi olanların duyacağı isimler mesela. Oyuncu anlamında da lee minho var mesela. O Kore’yi takip etmesen bile duyacağın bir isim. Gong yoo da olabilir bu durumda

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
It boy yeonjun it girl de kesinlikle wonyoung cunku kizin her yaptigi konuluyor her yaptigi ornek aliniyor arti ayni miktarda nefret aliyor
Bence it girl belli ama it boy konuşmasında birkaç isim geçiyor. Kimi aday çıkarıyorsunuz?

• Beğen
Reactions: HYS